Форум

Data.BG Форуми: True Detective - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

True Detective

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 28-August 05
Страхотен сериал, само споменат 2-3 пъти досега в темите?!

3-ти сезон е уникален просто. Рядко добре пипнат и със съвършен превод, поне засега.

Гледам и страхотна конспирация с негърчето Али, на никого ли не прави впечатление?

0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Аз още не съм почвал новият сезон, но като се има предвид какви бяха предните 2 очаквам и този да е силен.

За каква конспирация говориш?
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е активен   HardrockMan 

• God Gave Rock 'N Roll
  • Регистриран: 26-December 05
  • Интереси:Всякакви
И трите са добри, втория най малко ми хареса. Гледам, че продуценти са Уди Харелсън и Матю Маконъхи от първия сезон. :)
0

Te са изпълнителни продуценти и на трите сезона.
Конспирацията е пълна, но ще я разискваме след като гледате поне 2-3 епизода!Публикувано изображение

0

• God Gave Rock 'N Roll
В един момент изплува съмнение за бащата, но след като утрепа братовчеда на жена си и се разбра, че не е знаел за дупката пак се объркаха нещата. Бившия полицай е замесен изцяло и там трябва да "копаят", ама още не са се усетили.
0

Излезе и 7-ма, велик сериал!
0

• Madridist
Изгледах сезона и мога да кажа, че ми харесва като само тези връщания в 80-те и 90-те и в сегашно време малко ми дойдоха в повечко. Трябва да се ориентирам постоянно в първите секунди на кадрите по косата на Махершала Али понеже през 80-те си му беше в типична афро-американска прическа, а през 90-те беше много къса почти 0 номер. :)

Сценаристите на сериала споменаха, че вероятно ще има и 4-ти сезон, ама все още нищо не е потвърдено и дано не се бавят толкова години както беше сега между 2 и 3 сезон. Все пак минаха 3 години между двата сезона, а това не е добре за сериала макар и всеки сезон да е различен и може да се разглежда като отделни филми. Сега направиха препратка към сезон 1, което беше яко и си рекох дали няма да срещнат актьорите и от двата сезона да обменят информация за 5 минути, ама не се получи иначе щеше да е яко. :Д Този сезон приличаше доста на първият, което го направи и така силен понеже старта беше съща така мрачен и изпълнен с обрати. :Д

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 18.03.19 - 19:39

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• God Gave Rock 'N Roll
Това скачане във времето и мен ми дойде в повече. И аз като теб по прическата се ориентирах. :D
0

• Madridist
Малко не ми хареса краят понеже никой не получи заслуженото за убито момче и отвлеченото момиче. Кофти стана, че и Лилавият (:lol:) накрая като намери момичето си загуби паметта ей така внезапно както се случваше за някои други неща по време на сезона, но тук беше наистина кофти. Първоначално си помислих, че се преструва и да може да я заговори, ама явно накрая се оказа истина щом и извади бележката с адреса и не знаеше за какво му е. Ясно беше, че той щеше да запази нейната тайна, че е жива и не бива сценаристите да му взимат спомените след като 25 години го мъчи това престъпление и накрая на стари години и с проблеми с паметта успява да го разреши.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   turbotobg 

• Регистриран: 12-September 14
  • Град:Пловдив
Сериала почна много добре , до към 4-5 серия , след това вече лека полека започна да става ясно какво се е случило , а и всичкото това ми напомня повече на Фарго , а не на True Detective от миналите сезони. Не съжелявам , че го изгледах , но за мен 1-ви и 2-ри сезон бяха доста по качествени.
0

Не съм много съгласен. Както режисурата, така и сценария са съвършени, изпипани.
А Алито явно не ти прави впечатление?

Мнението беше редактирано от golemsmeh: 02.05.19 - 19:23

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login