Форум

Data.BG Форуми: Досиетата Х - сезон 11 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Досиетата Х - сезон 11

Потребителят е неактивен   ivottoshev 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 27-January 07
  • Град:НА МАСАТА (или под нея)
  • Интереси:ДАРТС
Зависи с колко свободно време разполагаш, защото девет сезона по около 20 серии+ десети сезон (май са десетина серии) и + два-три пълнометражни филма... Аз почнах от средата на лятото и сега съм на края на девети сезон :D
ПО-ДОБРЕ КОРЕМ ОТ БИРА, ВМЕСТО ГЪРБИЦА ОТ работа
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Доста време ще ти отнеме, а и те до скоро (1-2 години) го повтаряха по Бтв всеки делник след късните новини там от 00:20.
Май само не успяха да излъчват последните два сезона или само последният, ама знам че не го дадоха до края, въпреки че го бяха почнали от сезон 1. :Д
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   turbo1 

• Регистриран: 16-December 12
  • Град:Русе
Сега гледах първия епизод от новия сезон,определено съм доволен,определено сериала и Крис Картър има какво да покажат.Единственото нещо което определено не ми харесва е прекалената бързина с която се случват нещата,просто гледайки филма,имаш чувството,че е натиснат бутона Х2,всеки тича нанякъде,изведнъж се нахвърлят толкова много сюжетни линии,че зрителя буквално се задъхва и се обърква,знам,че сезона не е пълен и че най-вероятно е наистина последен и затова вече трябва да се покаже генералното развитие на нещата,но...
Харесва ми пречупената през призмата на сегашното време,основна линия на сериала,дори и след толкова време магията я има,неслучайно беше подновен и съм сигурен,че останалите епизоди ще го докажат.
Много е приятно да видиш всички заедно,след толкова много години,случва се рядко при такива проекти-Мълдър,Скъли,Пушача,Моника, има много носталгия поне при мен.

THE TRUTH IS OUT THERE...AGAIN :)

Мнението беше редактирано от turbo1: 09.01.18 - 00:51

0

Потребителят е неактивен   turbo1 

• Регистриран: 16-December 12
  • Град:Русе
Класически трети епизод в стила на истинските Досиета Х,много,много добре! :eusa_clap: :eusa_clap: :eusa_clap:
0

• Madridist
Така е епизод 3 си е типично в стила на сериала.
Агент Скъли май ще напусне сериала след края на този сезон, но то без нея по добре да няма повече сезони. :Д
Била споделила подобно нещо на Комик Кон есента, че ако има нов сезон след 11-ти надали ще вземела участие, въпреки че не вярвала, че ще се съгласи да се завърне и за този сега, така че ще видим какво ще се получи. :Д
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Аз страшно се забавлявах с последният епизод. :D
Това с препратките към бъдещето и че сме зависими от технологиите и IT си е доста добре показано, особено за тези известия на телефоните си, които ни подканват да правим ревюта, да коментираме, да даваме бакшиши и т.н. :D
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login