Форум

Data.BG Форуми: Agents of S.H.I.E.L.D. - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (11 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Agents of S.H.I.E.L.D. Сезон 6 през лятото на 2019

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Има ли фенове на сериала да направя една тема или да не се хабя.Като почна първи сезон го гледах и около коледната почивка го бях позабравил,но вчера наваксах сезона и почнах втори.Хубавото е че се движи горе доло по комикса и играта е на някакво средно+ ниво.Ако има желание може да си поиграя да се направи хубава тема и да почне дискусията :)
Marvel Agents of S.H.I.E.L.D.

http://www.imdb.com/title/tt2364582/

Публикувано изображение

## Режисьор : Мауриса Танчароен, Джед Уедон, Джос Уедон

## В ролите : Кларк Грег, Минг-На Уен, Брет Далтон, Клоуи Бенет и др.
## Резюме : Тайният агент Фил Колсън, познат на зрителите от хитовете на Марвел “Отмъстителите 3D“ и “ТОР: Богът на гръмотевиците“, се завръща отново като главното действащо лице в телевизионния сериал “Агенти от ЩИТ“. Актьорът Кларк Крег се превъплъщава в образа на Колтън, а създателя на “Отмъстителите“ Джос Уедън е основната движеща сила на продукцията.

Историята на сериала разказва за взаимоотношенията на Колсън с другите членове на организацията за световен мир “ЩИТ“ и опасните мисии на които той и екипа му биват изпращани.

По думите на Джос Уедън Колсън е “сърцето и душата” на сериала, а освен него на екран се появяват и няколко други талантливи агенти на “ЩИТ“, сред които се открояват експертката по летене Мелинда Мей, трудно достъпния Грант Уорд, компютърния хакер Скай, специалиста по оръжейна техника Лео Фиц и неговата партньорка Джема Сивънс, чиято основна мания са извънземните форми на живот.

Link към Сезон 1 http://zamunda.net/d...id=407828&hit=1

В момента тече втори сезон и имам 1-2 епизода да наваксам,но до 2 часа всичко ще е в норми :chuckle:
Като цяло сериалчето е доста приятно,особено за комикс феновете.В Самия сериал се появяват да го наречем "гост" персонажи познати от филмите за Тор и Отмъстителите.Не съм много по обясненията защото почти винаги не ме разбират ...така че---->дръпнете 1-2 епизода и вижте за какво става въпрос : )

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 04.03.15 - 07:29

0

Потребителят е неактивен   CerealKiller 

• Абе тука нещо не ми е ясно ...
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-December 04
  • Град:Бургас
Лично аз съм голям фен. Като естествено най много харесвам Skye.
1

Аз да си догледам последните 2 излезнали епизода и идвам да коментирам,че покрай пич-а доло в затвора(така и не им научих имената на повечето :chuckle: ) и Skye ще има развитие...
ПС:Като почнат да ги правят буквите с по седмица и половина закъснение лошо ми става.Знам че е трудоемко,ама при готов тайминг и един смислов превод....накрая ще почна както преди-->дърпам си руски букви и си го превеждам по смисъл :chuckle:

Мнението беше редактирано от Nightwind89: 17.10.14 - 12:39

0

Потребителят е неактивен   tarbuh 

• The World is Mine!
  • Регистриран: 22-August 02
  • Интереси:������ :)
Хубаво е сериалчето. По принцип ако има фенове на филмите на Марвел, ще е хубаво да гледат, защото са вързани нещата. Имаше епизод, който се развиваше преди втория Капитан Америкаи всъщност в сериала започнаха моменти, които свършиха във филма, като един агент с очила убит на кораб на SHIELD. Същия агент/актьор е и във филма, и в сериала. Като гледам, сериалът ще е и връзката между Капитан Америка и следващия филм на Марвел с SHIELD.
0

Преглед на мнениеNightwind89, на 17.10.14 - 12:06, каза:

Аз да си догледам последните 2 излезнали епизода и идвам да коментирам,че покрай пич-а доло в затвора(така и не им научих имената на повечето :chuckle: ) и Skye ще има развитие...
ПС:Като почнат да ги правят буквите с по седмица и половина закъснение лошо ми става.Знам че е трудоемко,ама при готов тайминг и един смислов превод....накрая ще почна както преди-->дърпам си руски букви и си го превеждам по смисъл :chuckle:

Този долу в затвора е Ward.

Преглед на мнениеtarbuh, на 17.10.14 - 16:34, каза:

Хубаво е сериалчето. По принцип ако има фенове на филмите на Марвел, ще е хубаво да гледат, защото са вързани нещата. Имаше епизод, който се развиваше преди втория Капитан Америкаи всъщност в сериала започнаха моменти, които свършиха във филма, като един агент с очила убит на кораб на SHIELD. Същия агент/актьор е и във филма, и в сериала. Като гледам, сериалът ще е и връзката между Капитан Америка и следващия филм на Марвел с SHIELD.

Да точно така е, след премиерата на Капитана излезе следващата седмица епизод който се случваше точно около час или 2 след като филма завърши.
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Аз също го гледам сериала и дори мислех да пускам тема, но рекох да изчакам малко да видя дали ще има сезон втори. След това малко се поотнесох и забравих за темата :)

Между другото първи сезон се излъчваше и по Фокс, така че вероятно и втори сезон ще започнат да го дават, но сигурно като понатрупа малко епизоди :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеPacetoo, на 17.10.14 - 20:29, каза:

Между другото първи сезон се излъчваше и по Фокс, така че вероятно и втори сезон ще започнат да го дават, но сигурно като понатрупа малко епизоди :)

То всъщност зависи дали имат желание да го пускат. Ако си забелязал не всеки сериал който пуснат го пускат след това допълнителните сезони.
Айде да пусна и промото за следващия епизод:

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 17.10.14 - 21:46

0

Нз за вас,но мисля утре или други ден да си дръпна едни английски букви с тайминг и да направя превода.Тия от За*унда /суб саб и тн. се павят по седмица+ за превод на епизод :emote_focus:
ПС:Начи нещо не ми се връзва.От една страна родителите на Скай са УЖ агенти,от друга били чудовища/извънземни,от трета баща и привидно е човек.
ПС2:Май Скай ще се окаже нещо като Жената Хълк...съдейки по чавосника който измерва пълса. :unsure:
В смисъл вдига се над 160 и бам :emote_hunter:
0

Преглед на мнениеNightwind89, на 17.10.14 - 20:51, каза:

Нз за вас,но мисля утре или други ден да си дръпна едни английски букви с тайминг и да направя превода.Тия от За*унда /суб саб и тн. се павят по седмица+ за превод на епизод :emote_focus:
ПС:Начи нещо не ми се връзва.От една страна родителите на Скай са УЖ агенти,от друга били чудовища/извънземни,от трета баща и привидно е човек.
ПС2:Май Скай ще се окаже нещо като Жената Хълк...съдейки по чавосника който измерва пълса. :unsure:
В смисъл вдига се над 160 и бам :emote_hunter:

Първо и най важно нека ти обясня нещо. Skye от започването на сериала е главен герой може би дори Главния, от както е започнал сериала тя е най мистериозния герой. И второ нека ти обясня малко повече за Skye.
Spoiler

Единственото нещо което знаем за Skye за момента е че тя е 084 и до там. Заедно с баща си са все още доста мистериозни. Като цяло не знаем нито дали нито дали тя или баща и са хора просто изглеждат като хора, но това не значи че са.

Лично аз съм огромен фен на Skye и лично аз гледам сериала само и единствено заради нея, махнат ли я край от мен със сериала.

И нямам търпение да я видя какво ще я направят.

Мнението беше редактирано от CerealKiller: 17.10.14 - 21:29

0

• Madridist

Преглед на мнениеCerealKiller, на 17.10.14 - 20:47, каза:

То всъщност зависи дали имат желание да го пускат. Ако си забелязал не всеки сериал който пуснат го пускат след това допълнителните сезони.

То и без това няма кой знае какво да дават толкова като сериали освен ако не повтарят стари такива. Не вярвам да не го пуснат, а и има прекалено много време за неговата премиера. Миналата година премиерата на сериала беше през септември 2013, а го пуснаха премиерно по Фокс чак през февруари 2014 година, така че очаквам и тази година да е тогава премиерата на сезон втори.

Другият месец на 26 ноември стартира втори сезон на Грейсланд, който миналата година по-това време излъчваха по Фокс :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Не съм напълно съгласен с теб.Когато биха на Coulson онова не се знае дали е имал странични ефекти.Той каза че ги има на Мей за да не го пита реално какво е видял. :unsure:
То реално се знае кое е извънземното,но нещо ме мързи да издиря епизода.Като дойде оная мацката войн и Колсън я пита,тя му изреди кой са " сини".Така че---> гоогле и търсим приликите.Иначе имам теория взаимствана от Филмите за тор.Ония артефакт като го пипнеха ставаха с надписите като на "Ледените" от филм-а ...ама 1 към 1 + това че професора който се появи е същия(може и да бъркам) като онзи от Хелбой и историята с червения череп.Скоро време учаквам да се появи и дружинката която първоначално я конфискувала артефакта.
Интересното е че самия артефакт се води 084 също както и Скай от което следва че най-вероятно са се появили заедно(макар че артефакта се появява през втората световна :unsure:
Друго интересно е че мацката като го пипна нищо не стана и това не се знае защо е :unsure:
Като цяло и аз го гледам заради Скай,но също ми е интересно какво ще стане с Уард и каква п*дерастия ще направи тоя пич-а който му се увреди мозъка
ПС:"Леденото момче" което УЖ го убиха 100% е живо :chuckle:
ПС2:Като гледам никой освен тия който го гледаме,така че нз дали има смисъл да го правя на Спойлер :unsure:

Мнението беше редактирано от Nightwind89: 17.10.14 - 22:00

0

Преглед на мнениеNightwind89, на 17.10.14 - 21:50, каза:

Не съм напълно съгласен с теб.Когато биха на Coulson онова не се знае дали е имал странични ефекти.Той каза че ги има на Мей за да не го пита реално какво е видял. :unsure:

Имал е заедно с другите в проекта. Ако гледаш епизод в който те са в мотела ще видиш, как той пуска видео и там казва че заради неизвестни странични ефекти предлага да бъде прекратен проекта. Съответно имаме си данни, че той е получил някакви странични ефекти. И ето това което чертае в момента също е страничен ефект на този серум. Както Гарет получи същите странични ефекти и започна да рисува тези странни схеми.
0

Преглед на мнениеCerealKiller, на 17.10.14 - 21:57, каза:

Това го бях забравил верно...моя грешка.И там ще са едни драми с тия чертежи и иконата на която се появиха.Само във втори сезон ме дразнят новите персонажи,нещо не ми допадат.Интересното също е че и бащата всеки път като го дават...въцете му са в кръв,което евентуално говори че яде хора/животни(според мен мозъци :chuckle: )
Друго интересно е че гарет като почна да пише схемата каза"Да си запиша няколко идей" ,което евентуално е вързано с извънземното :unsure:
0

Преглед на мнениеNightwind89, на 17.10.14 - 22:10, каза:

Това го бях забравил верно...моя грешка.И там ще са едни драми с тия чертежи и иконата на която се появиха.Само във втори сезон ме дразнят новите персонажи,нещо не ми допадат.Интересното също е че и бащата всеки път като го дават...въцете му са в кръв,което евентуално говори че яде хора/животни(според мен мозъци :chuckle: )
Друго интересно е че гарет като почна да пише схемата каза"Да си запиша няколко идей" ,което евентуално е вързано с извънземното :unsure:

Така имам между другото теория която може би е твърде неточна, но все пак я имам относно тези символи.

Теорията е че тези символи са свързани с Ultron. Като цяло това е. Или може би е свързана с нещо различно като например с някоя извънземна раса която едва сега ще навлизаме.

Sneak Peeks от следващия епизод:
Sneak Peek 1
Sneak Peek 2

Мнението беше редактирано от CerealKiller: 17.10.14 - 22:29

0

Моята теория е свързана с някво пътуване между световете,ама не мога да изнамеря от Тор силволите който се появяваха и самия купул от който ги пращаше.
ПС:Аз още си чакам букви за 4-ти епизод :chuckle:
ПС2:Доста интересна статия http://geek-prime.co...inhumans-sword/
ПС3:Началото на рисунката съвпада с надписа по артефакта
Артефакт: http://tibs.threeifb...eld-obelisk.jpg
Уравнението: http://www.8cn.tv/si...g?itok=pv014DdX
Е почти съвпадат де :chuckle:

Мнението беше редактирано от Nightwind89: 18.10.14 - 17:48

0

Преглед на мнениеNightwind89, на 18.10.14 - 17:44, каза:

Моята теория е свързана с някво пътуване между световете,ама не мога да изнамеря от Тор силволите който се появяваха и самия купул от който ги пращаше.
ПС:Аз още си чакам букви за 4-ти епизод :chuckle:
ПС2:Доста интересна статия http://geek-prime.co...inhumans-sword/
ПС3:Началото на рисунката съвпада с надписа по артефакта
Артефакт: http://tibs.threeifb...eld-obelisk.jpg
Уравнението: http://www.8cn.tv/si...g?itok=pv014DdX
Е почти съвпадат де :chuckle:

Ето го това което търсиш и ще видиш, че няма връзка между двете.
http://media-cache-e...b596351d4e4.jpg
Да ще е извънземно, но няма да е свързано точно с Тор, а по скоро с някое друго извънземно или може би дори Ultron.
0

Е ако вкарат Ultron(като се замисля е доста вероятно) ще стане баси мазалото..... :chuckle:
"Засега с това се изчерпват подробностите, които знаем за „The Avengers: Age of Ultron” и остана само да споменем, че се очаква снимките да започнат първата седмица на март 2014 (поне според Капитан Америка, тоест Крис Евънс), а премиерата е 1 май 2015,"
Макар че сериала върви малко след филмите та може и да не е той.По-скоро да се появи в трети сезон,макар че не се знае дали уравнението ще се реши във втори де :unsure:
Все си мисля че ще е свързано с Green Lantern по някав начин...ама нз тояно по какъв :unsure: макар че той е на DC =/
Значи и тоя вариант отпада. :emote_focus:
Последен залог за Dr.Doom

ПС:Има и теория че Скай е дъщеря на Танос .Друга теория която е логична е че баща и е Mr. Hyde а тя е евентуално Daisy Johnson/Quake

Мнението беше редактирано от Nightwind89: 18.10.14 - 19:46

0

Преглед на мнениеNightwind89, на 18.10.14 - 19:32, каза:

Е ако вкарат Ultron(като се замисля е доста вероятно) ще стане баси мазалото..... :chuckle:
"Засега с това се изчерпват подробностите, които знаем за „The Avengers: Age of Ultron” и остана само да споменем, че се очаква снимките да започнат първата седмица на март 2014 (поне според Капитан Америка, тоест Крис Евънс), а премиерата е 1 май 2015,"
Макар че сериала върви малко след филмите та може и да не е той.По-скоро да се появи в трети сезон,макар че не се знае дали уравнението ще се реши във втори де :unsure:
Все си мисля че ще е свързано с Green Lantern по някав начин...ама нз тояно по какъв :unsure: макар че той е на DC =/
Значи и тоя вариант отпада. :emote_focus:
Последен залог за Dr.Doom

ПС:Има и теория че Скай е дъщеря на Танос .Друга теория която е логична е че баща и е Mr. Hyde а тя е евентуално Daisy Johnson/Quake

Не е точно така ама айде. Ако следиш сериалите (всякакви) ще видиш, че почти всички имат mid season почивки при някои които са доста дълги. И понякога не винаги успяват да се върнат преди началото на пролетта. Като цяло изглежда обаче, че те имат намерение да вкарат сериала и филмите в една вселена в която да има доста чести Cross-over-и. Първо нека ти припомня Сиф която гостува в SHIELD, после беше Fury и сега се говори за Tony Stark може да гостува има преговори. Да не говорим, че има и слух за Captain America може да се появи. Да не говорим за Maria Hill и подобни. Като цяло има доста често ще имаме връзки по някакъв начин.

Edit: Първо нека ти кажа, че поне за момента Doom няма никакъв шанс да е Fantastic Four все още не е в тази вселена и не е ясно дали ще ги вкарат.
А относно Скай дъщеря на Танос, никакъв шанс няма. както видя дадох снимка на бащата а Танос го видяхме и няма никакъв шанс да му е дъщеря. А за Quake това не съм го чул и не го знам.

Edit 2: Няма никакъв шанс да е Quake, ако си забелязал Skye е много опитна с технологиите и съответно с компютрите. По вероятно е да е свързана с някоя технологично напреднала раса или по точно да е някакъв Technohuman и да се свързана с някаква сила с тези технологично напреднали.

И само за информация на феновете които са следили последните филми и всичко около Marvel:

Когато Agents of S.H.I.E.L.D. излезе в почивка на негово място ще бъде пуснат 8 серииния сериал Agent Carter с главна роля Hayley Atwell и Dominic Cooper като Хауърд Старк. Който е фен на Agent Carter може да се включи.

Мнението беше редактирано от CerealKiller: 18.10.14 - 20:07

1

https://fbcdn-sphoto...23cff5986400094
Колсън си го качи във ФБ-то :unsure:
0

• Madridist
Я кажете каква беше хронологията по филмите, че те са малко или много свързани и със сериала.

Не броим Железният човек, а от Капитан Америка нататък.

Значи до колкото знам събитията преди сериала бяха след битката за Ню Йорк т.е. от Отмъстителите

Капитан Америка - Торн - Отмъстителите - Торн 2 - Капитан Америка 2 и вече нататък чакаме новите като Железният човек 4, Капитан Америка 3, а дори ще има филм за Черната вдовица + това за агент Картър, което се спомена горе.

Пропускам ли някой, който да се вмъква в някои от филмите и от части в сериала?

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 20.10.14 - 22:41

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (11 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login