Форум

Data.BG Форуми: Gotham - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Gotham

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Кое точно в Брус не съвпада с това, което знаеш? :unsure:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   CerealKiller 

• Абе тука нещо не ми е ясно ...
  • Регистриран: 27-December 04
  • Град:Бургас

Преглед на мнениеPacetoo, на 06.04.17 - 21:56, каза:

Кое точно в Брус не съвпада с това, което знаеш? :unsure:

В сериала, той бива въвлечен в много неща които лично аз не знам да има в историята на героя, но най голямата поне от това което видях, е историята на баща му. Не мога да ти кажа, в кой точно епизод, но в някой от епизодите на 2-ри сезон те разкриват, че той (баща му) е бил един вид Батман преди Батман, онзи който в трилогията на Нолан, ако си спомняш тогава Брус започна много неподготвен само с броне-жилетка и някаква маска, в сериала бяха направили същото с бащата на Брус.
0

Потребителят е неактивен   turbotobg 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 12-September 14
  • Град:Пловдив
Ми то в комиксите има доста различни версии. Те и във филма показваха , че уж е тренирал с Рейш Ал Гул, но това го има в отделни комикси само. Сериала е доста свеж , не знам защо не ти харесва. Все още не съм почнал да гледам 3-ти сезон , понеже чакам да излезне целия , но първите 2 сезона не бяха чак толкова лоши. Гатанката , Хюго Стрейндж , Плашилото а и Азраел са все със съвпадащи истории с комикса. Пък и е добре с някои герои да разпочупят леда и да ги представят по различен начин. не може всичко да е 1 към 1.
0

Потребителят е неактивен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас
актьорът, който играе Пингвина ми харесва повече от Дани Девито, чиято роля така и не ми хареса. Много пародийна ми идва във филма.
0

• Madridist
Е то там е вече в напреднала възраст и наднормено тегло.
Не се знае Пингвина как ще излезе след психо терапията на която го подлагат, но определено няма да е същият.

В него има и доброта и злина и заради този му престой в Аркам ще остане само второто.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   turbotobg 

• Регистриран: 12-September 14
  • Град:Пловдив
Изгледах 3-тия сезон и съм направо възхитен. Със сигурност най добрия сезон до сега , като показаха много нови , но и доста от старите герои. Серията с Жокера в лунапарка беше 10/10 - невероятно. И като цяло изграждането на Батман и появата на Рейш Ал Гул беше много добре направено - напомня ми малко на Dark Knight 1-вата част . Отделно че враждата между Пингвина и Гатанката беше също много добре изпипана и забавна на моменти. Според мен всеки , който е по зарибен по Батман , трябва да изгледа сериала и въпреки че на моменти наистина има доста ненужни епизоди , си заслужава.
0

• Madridist
Сериала приключва тази година с последният си пети сезон, който започна преди месец.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login