Форум

Data.BG Форуми: Link: SUPERNATURAL - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (27 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Link: SUPERNATURAL сезон 14

Потребителят е неактивен   borisnova 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 10-May 07
  • Град:Варна
  • Интереси:Love is in the air! :)
разочаровах се от епизода. По много по-интересен според мен начин можеха да развият нещата със магьосника и вторниците със смърта на дийн. :)
0

Потребителят е неактивен   fireanddust 

• Регистриран: 06-February 06
  • Град:Area 51
Струва ми се че trickster-a беше имал разговор с Руби преди да започнат вторниците, защото Сами се превърна в това, което тя го иска да бъде без реално да загуби и 1 ден.
0

Потребителят е неактивен   jazzmania 

• Регистриран: 15-May 04
Много ми хареса серията. И беше съвсем реалистична - засега не знаем да има начин трикстърът да бъде убит изобщо, затова единственият начин да се справят с него е с добро, като го помолят, колкото и отблъскваща да е идеята.

Но на мен ми направи впечатление, че самият трикстър говореше за "лошите" - иде да рече, че по един или друг начин и той е на страната на Сам, както и Руби...
0

Първите промо-клипове от еп.12 излязоха - ТУК.
0

имам чувството че тва ше е най яката серия излучвана до сега
http://youtube.com/watch?v=-4VhW7buRgw

Sam and Dean break into Bela's apartment in order to get the Colt back, but she has tipped off Agent Henricksen about their whereabouts and they are arrested. While Sam and Dean are locked in a cell in Colorado, a demon breaks in and kills some of the sheriff's men and possesses Henricksen.

After the guys vanquish the demon, the FBI agent realizes they were telling the truth and prepares to release them, but Ruby shows up to a warn Sam and Dean that the jailhouse is surrounded by a band of demons with a powerful new leader who wants Sam dead.
0

Supernatural S03 Ep.12 @ zamunda||@arena.bg (торенти)||@ bgshare (директно сваляне)||субтитри
0

Серията е супер! Нямам търпение да видим как ще изградят образа на Лилит по-натам (искрено се надявам да не е все в тялото на малко момиченце).

И само аз ли намирам Бела за дразнеща (дано я убият в някоя от следващите серии), а Руби за мега-секси мацка (крайно време е малко екшън да има поне за единия от братята, пък тя става за всичко, както се видя - може да те набие, да те излъже, да ти спаси задника - хайде да видим и останалото, на което е способна :) :) )
0

Потребителят е неактивен   marchena 

• Регистриран: 12-September 05
  • Град:Sofia
Епизода няма равен , на един дъх го изгледах!Иначе в образа на малко момиченце е доста оригинално ...Бела да си *** майката и да я махат , че само дразни.А пък Руби ако я няма хаха незнам(Винаги трябва да има жена да навиква мъжете)
0

Това определено беше НАЙ-добрия епизод, евър :)
Не ми се мисли какъв ще е финала на сезона тогава.
Мисля си, че до края на сезона, ще трябва да и видят сметката на Бела. Взе да дразни вече. Малко изкуствен ми се видя момента от епизода в който Руби, толкова лесно се нави да се жертва, за да прогонят демоните.
А идеята ЛИЛИТ да е малко момиченце, направо е върха. И на мен ми изглежда доста по страшна от жълтоокия, онзи жълтия сякаш се правеше зорлен на зъл, докато при тая нема 6-5. :)
С нетърпение чакам 25 април, когато ще излезе 13ти епизод! :)
И дано този сезон да е повече от 16 епизода, дано! :)
0

borisnova каза:

Малко изкуствен ми се видя момента от епизода в който Руби, толкова лесно се нави да се жертва, за да прогонят демоните.

Забелязахте ли как Сам, който все още не знае, че Руби го е излъала за Дийн, беше готов да пожертва девственицата, но не и да позволи Руби да умре :)
Иначе и аз се озадачих от бързината на решението й, но тя винаги всичко прави със свои си мотиви и задна мисъл, така че и зад това се е криело нещо. Все пак залогът, ако Сам бъде победен, не знаем какъв е, а на Руби няма да й е леко, ако Лилит стане всевластна, хем както може и да я подгони, че Руби ядоса не един и двама от "своите"

borisnova каза:

А идеята ЛИЛИТ да е малко момиченце, направо е върха. И на мен ми изглежда доста по страшна от жълтоокия, онзи жълтия сякаш се правеше на зъл, докато при тая нема 6-5. :)

Ми да, те децата са си природно зловещи и зли :)

borisnova каза:

С нетърпение чакам 25 април, когато ще излезе 13ти епизод! :)
И дано този сезон да е повече от 16 епизода, дано! :)

Иначе ще ни се износят лагерите, докато дочакаме 4 сезон през есента...
0

има вероятност сезона да си бъде фул... 22-21 епизода :)
0

Поне е категорично, че 4 сезон ще има! :) :) :)
0

Цитат

FFN: Много хора искат да знаят дали ще видим Елън отново.
SG: Да, в края на сезона.

FFN: Има ли такъв вид герой, който би въвела в света на ловците, но още не си го направила?
SG: В момента пиша предпоследния епизод от сезона и той въвежда нов ловец. Не искам да казвам много за него, защото в момента е тип параноичен оцеляващ, но до момента, в който епизодът свърши, може да се окаже женско приятелски настроено козарче от Нормандия. Всеки от сценаристите има идея или две за ловец и чакаме да видим къде може да ги вкараме. Трябва да се изчака подходящата история.

FFN: А за четвъртия сезон, оптимистка ли си по въпроса?
SG: Ако бяхме във Вегас и имах 100 долара в джоба си, щях да заложа 92 от тях на успех на четвъртия сезон. А после щях да похарча останалите 8 за силно питие, ако греша.

FFN: В "Jus in Bello" въведохте нов голям злодей, Лилит. Можеш ли да говориш за нея? Да ни подскажеш какво предстои?
SG: Ще видите още от нея. И няма да бъде красиво. В "Jus in Bello" научихме, че Лилит е страшно силна. Свиване на ръката и и полицейското управление избухна. В следващите епизоди ще видите, че тя също така е и умна. Което е лоша новина за Сам естествено.

Цитат

В материал публикуван от BuddyTV Ерик Крипке казва, че знае абсолютно точно как завършва историята, каква е последната сцена! Също така пише, че вероятно ще бъде разказана историята за висулката (не знам дали това е точната дума), която Сам е подарил на Дийн, и която той винаги носи, т.е. че може да е нещо повече от това, което изглежда.

Абжсолютно цлята информация, е извадена от: http://supernatural....forum/index.php
0

Това би трябвало да означава, че днес най-сетне е денят, нали?
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   toho 

• Регистриран: 23-June 04
  • Град:Smallville,Kansas

jazzmania каза:

Това би трябвало да означава, че днес най-сетне е денят, нали?

Не, следващия епизод се бъде излъчен на 24 април
0

toho каза:

Не, следващия епизод се бъде излъчен на 24 април

Тук следва поредица от емотикончета, които стрелят, посичат и всякак показват, колко ги е ЯД :lol:
0

Потребителят е неактивен   nikolaikirilov 

• Регистриран: 29-July 06
Много го харесвам този сериал, с всеки епизод става все повече и повече интересен, сега с тоя трети сезон направо му станах супер голям фен...нямам търпение да излезе следващия епизод, който със сигурност ще е супер,защото все пак това е SUPERNATURAL, а от него не очаквам друго :lol: ...Ще го дочакаме и 25април като трябва, епизода ще се казва "Ghostfacers"...в едно интервю на Крипке той спомена че на 2 от тези: Ще умре ли ДИйн? Ще отиде ли в ада? Ще стане ли Сам лош? Ще убие ли Сам Дийн? се отговаря с ДА...Аз мисля че Дийн ще иде в ада и съответно ще се върне :)
0

Интервю с Jared Padalecki, взето от Jason C. от екипа на CW, по време на наскоро провелата се Supernatural конвенция в LA. Jared отговаря на въпроси на феновете - как се чувства пред перспективата Сам да мине към тъмната страна, какво си е мислил, докато е снимал сцените, в които Дийн умира и какво забавление е било снимането на "Bad Day at Black Rock": ВИЖ ТУК.
0

~~~~~~~~~~~~~~~SPOILER ALERT!/ПОДРОБНОСТИ ЗА ПРЕДСТОЯЩ ЕПИЗОД ~~~~~~~~~~~~~

“Ghostfacers“ - 24 април 2008
Сам и Дийн решават да си починат малко от обичайните си случаи и да участват в поставящо на изпитание издръжливостта им риалити шоу, наречено "Лице в лице с призраците" (“Ghostfacers”), което документира преследването на паранормални създания и събития. Ed Zeddmore и Harry Spengler са създали радикално различно и понякога направо агресивно шоу, което ще ги отведе в Morton Mansion, изоставен имот, което се превръща в най-обсебеното от духове място в цяла Америка в една определена нощ от годината. Докато не идва моментът, в който всички от екипа не започват да бъдат отстранявани по начини, твърде зловещи, за да са ТВ измислица, и когато осъзнават, че явно са навлезли в територия, от която нищо не разбират...

(Повечето сцени в епизода изглеждали така, сякаш били снимана с ръчна камера, много по-различно от обичайият начин на заснемане. Ерик Крипке казва, че човек или ще се влюби в серията, или ще я намрази напълно :lol: Да видим.)

Ето снимки от предстоящия епизод:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Промото на Ghostfacers - както се казва, малко, но от сърце :lol: - ВИЖ ТУК.
0

Споделете тази тема чрез:

• (27 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login