Форум

Data.BG Форуми: Плащане на глоба по НП - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Плащане на глоба по НП "период, за който се плаща"

Потребителят е активен   tyger 

• Data bg Зомбииии
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 30-April 05
  • Град:София
Здравейте.
Трябва да плащам глоба, но в платежното има 2 полета за "период, за който се плаща от-до". Това пък сега какво е?
Има си отделно поле за "дата на документа", където пиша откога е наказателното постановление.
Съсипаха я :D
0

Потребителят е неактивен   SeaHorse 

• Регистриран: 23-May 17
  • Град:Варна
Тия полета за период ги оставяш празни. Те са, ако ще плаща данъци или осигуровки. В полето, където пише основание гледай да посочиш номера и датата на наказателното постановление, за да се вижда какво точно си плащал. Естествено трябва да си попълниш имената и ЕГН-то.
Задължително си пази екземпляр от платежното или вносната бележка. Не се знае, дали след време няма да получиш уведомление, че не си платил. Доста често се случва.
4

Потребителят е активен   GTRR 

• Регистриран: 31-October 09
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Main leadership on V.A.G Group/Das Auto.

Преглед на мнениеSeaHorse, на 28.08.19 - 10:45, каза:

Тия полета за период ги оставяш празни. Те са, ако ще плаща данъци или осигуровки. В полето, където пише основание гледай да посочиш номера и датата на наказателното постановление, за да се вижда какво точно си плащал. Естествено трябва да си попълниш имената и ЕГН-то.
Задължително си пази екземпляр от платежното или вносната бележка. Не се знае, дали след време няма да получиш уведомление, че не си платил. Доста често се случва.

И задължително до 14 дневен период,понеже ползваш 35% отстъпка тогава.И си пази както казва колегата и платежното че при мен се случи този филм бях платил и после след проверка се оказа че не е .
1

• Data bg Зомбииии
Мерси. Платих, пък ше видим. Че са и мн пари... На сайта им пише, че ако всичко е наред до 3 дни трябва да се отрази плащането.
0

Преглед на мнениеtyger, на 05.09.19 - 20:53, каза:

Мерси. Платих, пък ше видим. Че са и мн пари... На сайта им пише, че ако всичко е наред до 3 дни трябва да се отрази плащането.

Другия път по внимателно,че са навсякъде! Особено сега се слагат камери/триноги на най-неочаквани места като кратки участъци в града където има ограничение 30км и то е около 50-100м.Както и в тунелите,и т.н
1

• Data bg Зомбииии
Оф, мина 1 седмица и в техния сайт стои още като неплатено. Някой има ли опит с това дали показва реално и дали трябва повече време?
Принципно пише, че до 3 дена автоматично се ъпдейтва.
0

Преглед на мнениеtyger, на 15.09.19 - 15:59, каза:

Оф, мина 1 седмица и в техния сайт стои още като неплатено. Някой има ли опит с това дали показва реално и дали трябва повече време?
Принципно пише, че до 3 дена автоматично се ъпдейтва.

Точно затова си носи платежното,че и при мен стоя известно време и точно тогава ме спряха и в таблета им излезна че е НЕ платено.След като им представих всичко необходимо мирясаха
1

• Data bg Зомбииии
Днес ходих до кат с платежното да ги питам... Казаха ми тва, че ше ме спират и да им показвам платежното. То добре, ама то в системата им ще си седи неплатено. Пък и книжката ми изтича след няколко месеца.

Какво мога да направя?

Мнението беше редактирано от tyger: 18.09.19 - 17:09

0

Преглед на мнениеtyger, на 18.09.19 - 17:09, каза:

Днес ходих до кат с платежното да ги питам... Казаха ми тва, че ше ме спират и да им показвам платежното. То добре, ама то в системата им ще си седи неплатено. Пък и книжката ми изтича след няколко месеца.

Какво мога да направя?

Изчакай системата автоматично ще го изчисти,поне беше така при мен,а до тогава си дръж това платежно
0

• Data bg Зомбииии
Днес пуснах молба + копие от платежното в деловодството им. Женицата там не изглеждаше изненадана, явно често се случва. Каза че ще го оправят. Ще видим кога.
0

Преглед на мнениеtyger, на 20.09.19 - 22:41, каза:

Днес пуснах молба + копие от платежното в деловодството им. Женицата там не изглеждаше изненадана, явно често се случва. Каза че ще го оправят. Ще видим кога.

Често срещано явление е.Доста хора се оплакват от този БЪГ в системата.Цялата им система е такава

Мнението беше редактирано от GTRR: 21.09.19 - 07:55

0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login