Форум

Data.BG Форуми: data email - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

data email

Потребителят е неактивен   casa1 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-July 15
  • Град:Видин
Здравейте,след като преди време съм си съдал безплатна поща при вас очаквам тя да остане такава.Ако съм искал да плащам съм щял да си направя поща другаде.Сега си искам достъпа до пощата без да плащам.

Поздрави
0

Потребителят е неактивен   slaviancho 

• Регистриран: 02-December 04
  • Град:София
Дата са пумяри, както и всички останали сайтове в бг, бягай далеч от тука! Непотдържан сайт, бълващ комунистически новини и пълно с хейтъри и олигофрени. Дата да си извадят задниците от главите иначе ще останат с нулева посещаемост!
0

Потребителят е неактивен   elmista 

• Регистриран: 02-May 07
Защо пак не мога да си влезна в пощата изписва ми Login failed
0

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02
http://forums.data.b...owtopic=2191269
Worst diving day is better than best working day. Much better!
0

Потребителят е неактивен   cvbx 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 09-June 06
  • Град:Vostro 470 (Mid 2012)разл EKATTE: 10971
за колко ни продадохте :!:
0

Потребителят е неактивен   dgoko 

• Регистриран: 13-July 04
Добре де как да разбера колко искат за мейла и как се плаща след като не мога да се логна??? Бяхте готин site и нямах проблеми с пощата! да бяхте останала в gmail ... или да си бяхте турнали webmail в data.bg :(
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Ами вече не можеш да разбереш, защото е късно.
И аз вече не мога да влизам в пощата си, ама това няма значение защото спрях да я ползвам още след 30 април, когато се разбра какво ще става.
Мисълта ми е че имаше достатъчно време за реакции от страна на потребителите да си прехвърлят адреси или писма, а това че сега голяма част разбирате че пощата става платена или че не можете да се логнете означава, че не я ползвате много често.

Моята беше безплатна до 12 юни, но можех да влизам в нея до към началото на юли, така че имаше не малък период и след изтичането на обявената дата да си платите, за да не я изгубите.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Ползвам я редовно от 2009 г., но не получих e-mail как и колко се плаща!!! Поне до преди 10 дни нямах такъв, което е адски некоректно!!! Нещата си ги мигрирах но не всички та ми трябваше да ги довърша... Но не разбрах КАК и КОЛКО и за какъв шериод се ПЛАЩА!!! Нито в настройките нито както вече споменах e-mail !!!
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Не може да сте нямали писмо от Суперхостинг, защото всички получават и то не по едно. Аз дори получих около 10 в различен период. Писмото идваше от Суперхостинг не от Дата.бг и може да сте го пропуснали или е бил в спам кутията ви.

Иначе ето ви вариант

Преглед на мнениеBolero, на 02.07.15 - 09:24, каза:

Пощата ви не е загубена пази се една година, ако искате достъп пишете на support@superhosting.bg

http://forums.data.b...post&p=16169523

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 09.07.15 - 10:05

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

ОТГОВОР:

СуперХостинг.БГ <actidesk@superhosting.bg>
Здравейте,

Не можете да достъпите Вашия имейл акаунт ххххххххххх, защото услугата Ви при нас е изтекла преди 24 дни. За да продължите да използвате имейл акаунта си, ще е необходимо да подновите услугата, като това може да направите от Вашия клиентски профил при нас.

Ама това е тъпотия!!! Трябва профил да се създаде при тях!!!
0

Потребителят е неактивен   cplusplusvisual 

• Регистриран: 07-June 06
  • Град:София
  • Интереси:Фотография
    Graphic Design
    Mac OS
Дата.бг БЕШЕ портал от класа, с безброй услуги и то качествени за времето си... можеше да станат водещ сайт, но...
-------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------
“In a world of 7 billion people, we, 500 million Europeans, will have to stick together, or European prosperity and values will both go down the drain” A.Merkel
------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------
0

Преглед на мнениеcplusplusvisual, на 05.09.15 - 20:18, каза:

Дата.бг БЕШЕ портал от класа, с безброй услуги и то качествени за времето си... можеше да станат водещ сайт, но...

Верно е... Всичко можеше да се намери в сайта и мейла им беше супер - оказа се че мейла ми е от 2001 това са 14 години ... и имах регистрация с него къде ли не. Беше защитен, а не като abv дето с поглед можеш да го пробиеш. Толкова ли нямате кадри за поддръжка? Всички бяха доволни...
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login