Форум

Data.BG Форуми: PDF, rtf.документ , електронен подпис - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

PDF, rtf.документ , електронен подпис

Потребителят е неактивен   trtrtr 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 29-May 08
Здравейте, имам спешна нужда от помощ. Получих два документа, които трябва да ги попълнят и да се подпишат онлайн,незнам как колкото и смешно да е на някой,нямам и време да се занимавам.Ако някой може да ми помогне бих си заплатил тай като съм в чуйбина,нямам кирилица пиша прес преводача на български хаха,мога да изпратя на някой документите да ми ги попълни,като слои и елетронен подпис,мога да платя през вестърн ,само да ми ги направи два документа са.имейла ми е hard_lejankata@abv.bg :evil2:
0

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02
Попълването да речем не би трябвало да е сложно, но кой ще е толкова луд да ги подпише със собствения си подпис, и на какво основание някой ще приеме документи, подписани с чужд подпис, освен ако лицето не е изрично упълномощено с нотариално заверено пълномощно?
Worst diving day is better than best working day. Much better!
0

Потребителят е неактивен   asentmv 

• Преглед на блога
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 25-April 16
  • Град:София

Преглед на мнениеtrtrtr, на 01.05.17 - 20:54, каза:

Здравейте, имам спешна нужда от помощ. Получих два документа, които трябва да ги попълнят и да се подпишат онлайн,незнам как колкото и смешно да е на някой,нямам и време да се занимавам.Ако някой може да ми помогне бих си заплатил тай като съм в чуйбина,нямам кирилица пиша прес преводача на български хаха,мога да изпратя на някой документите да ми ги попълни,като слои и елетронен подпис,мога да платя през вестърн ,само да ми ги направи два документа са.имейла ми е hard_lejankata@abv.bg :evil2:

עוף מפה - Е, имаш преводач. Преведи си го.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login