Форум

Data.BG Форуми: Windows Vista и всичко свързано с него vol.4 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (95 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Windows Vista и всичко свързано с него vol.4

Потребителят е неактивен   hppavilion 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-April 06
  • Град:742, Evergreen Terrace
еех преди малко седях пред твоя компютър ама не се сетих да погледна........ ...?

кардинално: Виста има прекрасен(ни) вграден(и) плейър(и)
cat /dev/zero > /dev/null
.::Ab Alio Exspectes, Alteri Quod Feceris!!!::.
0

Потребителят е неактивен   woopoo 

• Регистриран: 09-October 05
Искам да задам няколко въпроса относно Vista Ultimate SP1
1.Как да си променя буквите на language bar-a фонетика, искам да си ги направя същите като с Flex Type но не открих начин
2.Пак относно language bar-a как да го направя така че да не се променя на default-a за всеки отворен прозорец а на всички прозорци да си седи на 1 и като го сменя да се сменя за всички
3.Инсталирах си Win Rar но нямам контекстни менюта (в ХР си ги имам със същия Win Rar)
The music business is a cruel and shallow money trench, a long plastic hallway where thieves and pimps run free, and good men die like dogs. There's also a negative side.
0

Потребителят е неактивен   ludsmotika 

• Регистриран: 25-September 08

woopoo каза:

Искам да задам няколко въпроса относно Vista Ultimate SP1
1.Как да си променя буквите на language bar-a фонетика, искам да си ги направя същите като с Flex Type но не открих начин
2.Пак относно language bar-a как да го направя така че да не се променя на default-a за всеки отворен прозорец а на всички прозорци да си седи на 1 и като го сменя да се сменя за всички
3.Инсталирах си Win Rar но нямам контекстни менюта (в ХР си ги имам със същия Win Rar)

колега погледни 1-вата страница на темата там е фонетиката (линка към нея) :lol:

Edit: Гледам нещо вистата има някаква настроика по дефаут може би да шарва от системната рам на видеокартата била тя и външна? що така ? може ли да се забрани ?
0

Потребителят е неактивен   mrmario 

• Регистриран: 11-December 05
  • Град:София
Публикувано изображение
как, по дяволите, да го сложа един до друг тези два дяла на харда?
0

Потребителят е неактивен   ludsmotika 

• Регистриран: 25-September 08

mrmario каза:

Публикувано изображение
как, по дяволите, да го сложа един до друг тези два дяла на харда?

отгоре има по какво да ги сортира - по тип , по размер , поразцъкаи ги и си ги подреди :lol:
0

Потребителят е неактивен   lyub 

• Регистриран: 14-April 05
Как да си сложа анимация на десктопа на windows vista ultimate. Виждал съм, че може и не знам как става. Thanks
0

Потребителят е неактивен   mitkozmiata 

• Регистриран: 20-June 05
  • Град:Варна/Плевен
Става с допълнението DreamScene, което може да се изтегли като ъпдейт. Като ъпдейти могат да се изтеглят и няколко клипчета, направени за целта. Можеш обаче да си сложиш и твое клипче, уловката е, че приема само .wmv формати, ако не се лъжа.
Живота е гаден и после умираш!
0

Потребителят е неактивен   colon 

• Valar Morghulis
  • Регистриран: 01-November 05

mapkyca каза:

предложете ми решение не ми тръгва BS Player-а... само дава грешки и като му вкарам кодовете да го регистирам пак дава грешка :lol:

http://gomplayer.com/
0

Потребителят е неактивен   mcafee 

• Регистриран: 08-March 04
  • Град:Карлово
  • Интереси:Football
Имам проблем с мрежата между два компа у нас с кабел. Комп1 който дава нет е с Виста а комп2 с ХР. Преди нямаше проблеми но преди 2 дни правих размествания тук и след това нет-а изчезна. Нещата са си както преди но компютрите само се виждат - има пинг от единия към другия но на комп2 няма нет. Дал съм share internet connection. На комп2 съм дал за гейтуей АйПи-то на комп1 ама нищо не става.
Чудя се дали проблема не е в тая Виста....
Мерси
0

Потребителят е неактивен   oksavpolkovnika 

• Регистриран: 12-September 07
здравеите мойе ли някои да ми помогне от няколко дена се мача и ништо не става качих си Vista Ultimate SP1 и когато пускам нчкои от игрите ми пише че трябва да слойа наи новите драивери за видео картата ми аз сам сас ати 2 х1650..512мб работешти едновременно качвах и махах сигорно над 50 пати,сега уй сам сас наи новите др.на ати 8.10 за 64 бита,но проблема мойе да е и от директ 9 ц,свалчх и ка4вах многоооо и пак си стои на 8 вав "перформаце информацион анд тоолс" пише Direct version 8 ор aerliep,каквото и да качвам си стои това някои може ли да ми помогне :lol:
0

Потребителят е неактивен   vladodc 

• Регистриран: 25-March 05
имам въпрос за активацията на виста. преди да се стартира изписва че продуктният ключ е невалиден (а преди това е работила около месец). пробвах да напиша 10-15 ключа но не ги приема. има ли някъв начин да я подкарам освен с преинсталация ?
0

Потребителят е неактивен   lyub 

• Регистриран: 14-April 05

mitkozmiata каза:

Става с допълнението DreamScene, което може да се изтегли като ъпдейт. Като ъпдейти могат да се изтеглят и няколко клипчета, направени за целта. Можеш обаче да си сложиш и твое клипче, уловката е, че приема само .wmv формати, ако не се лъжа.
това софтуер ли е или да го напрява като update
0

това е от сериите Windows Ultimate Extras - не е сигурно дали може да се сложи на друга Vista освен Ultimate

ако използваш BS Player, той има фукция за видео на десктопа....но естествено не е същото
0

Потребителят е неактивен   Bosscho 

• Регистриран: 14-April 06
като стана на въпрос за опцията на BS плеара - при вас работи ли? Защото при мен на няколко версии нещо се прави на интересна и не пали.
Asus p5q-e | Q8300 @ 6x450 | 4x1Gb Corsair 667@900Mhz | Palit GTX650 Ti 1Gb DDR5 | LG GH22NS40 | WD CB 640x2 RAID 0 + Seagate 250Gb Sata2/16Mb | Chieftec 550W

0

Потребителят е неактивен   ruslanvarna 

• Регистриран: 14-June 08
  • Град:Варна
Здравейте.И аз имам проблем с тия DreamScene.Когато задам да ги изпълни ми забива процесора на 100% и си стои така без да променя нищо по монитора.процесора е AMD Athlon 64 x2 Dual Core.4800+.RAM 3gb.Не че много ми трябват но все пак ако някой може да помогне.
0

Потребителят е неактивен   citiridis 

• Регистриран: 24-February 06
Аз пък имам много проблеми със Виста Хоум.Значи скоро си купих лап топ и ест той е с виста.И сега имам няколко проблема,които не мога да си обясн.
1.Не мога да тегля торенти...не се свръзва изобщо към сийдъри или лийч
2.Не мога да си вляза в скайп акаунта
3.Като инсталирам Мозилата и не мога да влизам в интернет,все едно нямам нет.А си имам.
Моля ви помогнете ми,че е спешно и не знам какво да правя
0

здравеите може ли някои да ми помогне от няколко дена се мача и ништо не става качих си Vista Ultimate SP1 и когато пускам нчкои от игрите ми пише че трябва да слойа наи новите драивери за видео картата ми аз сам сас ати 2 х1650..512мб работешти едновременно качвах и махах сигорно над 50 пати,сега уй сам сас наи новите др.на ати 8.10 за 64 бита,но проблема мойе да е и от директ 9 ц,свалчх и ка4вах многоооо и пак си стои на 8 вав "перформаце информацион анд тоолс" пише Direct version 8 ор aerliep,каквото и да качвам си стои това някои може ли да ми помогне :lol:
0

имам и оште едно питане имам пс камера Компютърна камера Media-Tech Chepre MT4003,тя е за хп,има ли начин да я пусна под виста ултиматом ? :lol:
0

пробвай в сайта на производителя дали има
пусни виста сама да намери драйвъри в ъпдейт сървърите ако има въобще

и не е лошо и двамата (особено този преди тебе с драйвърите) да си поопресните знанията по бълграски език - срамота е да се излагате по този начин
0

Потребителят е неактивен   naskoagag 

• Регистриран: 04-January 07

McAfee каза:

Имам проблем с мрежата между два компа у нас с кабел. Комп1 който дава нет е с Виста а комп2 с ХР. Преди нямаше проблеми но преди 2 дни правих размествания тук и след това нет-а изчезна. Нещата са си както преди но компютрите само се виждат - има пинг от единия към другия но на комп2 няма нет. Дал съм share internet connection. На комп2 съм дал за гейтуей АйПи-то на комп1 ама нищо не става.
Чудя се дали проблема не е в тая Виста....
Мерси

на компа с виста имаш две лан карти
на тая на която идва нета и отмяташ да шарва нета
на другата на която е свързан другия комп и задаваш следните настроики:
IP от 192.168.0.1 до 192.168.0.255
mask 255.255.255.0
на другия комп които е с хр му задаваш автоматично да получава IP.
рестартираш компа с ХР и тои трябва автоматично да се свърже.
0

Споделете тази тема чрез:

• (95 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login