Форум

Data.BG Форуми: Windows Vista и всичко свързано с него vol.2 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (117 Страници) +
  • « Първа
  • 115
  • 116
  • 117
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Windows Vista и всичко свързано с него vol.2

Потребителят е неактивен   mariobogdanov 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 04-April 05
  • Град:Враца

neandertaletsa каза:

Дайте идея за едно проблемче...

Преди време имаше един рег който сваляше бетата на СП от Windows Update. Да, но след него системата престана да се ъпдейтва. Не показва наличието на нови ъпдейти. Вистата НЕ може да бъде преинсталирана. (Не трябва!)
Вариантите за мен са два > да пробвам да донадградя до официалната версия, което може да не стане.
> да изтрия вече качения пакет и да кача най-новия, но дали няма да изгърми системата?
Кажете ако имате някакви идей...

Ако съм те разбрал правилно, искаш да инсталираш SP1 RTM върху старият или да го деинсталираш първо и тогава. Първият начин не ти препоръчвам, не се знае какво ще стане и вероятността нещата да се омажат е много голяма. Вторият начин - на лаптопа ми съм качвал и деинсталирал след това успешно 2 RC сървиз пак-а, но след последният, интернета не искаше да тръгне. Имаше мрежа, но когато исках да отворя страница ми изписваше, че: ""Името на страницата" не е валиден host name" и каквото и да опитах, не успях да го оправя. Стана с формат и преинсталация.

hppavilion каза:

имам един въпрос, който ще ви прозвучи много ламерски, но затова искам да попитам: не е ли логично след като Виста се ъпдейтне до СП1 (дай боже да стане автоматично тва в края на февруари, ако не - когато там стане), ако и напиша CD-Key-а отпреди Обновлението до СП1, тя пак да си е активирана и да си работят обновленията през уиндоус ъпдейт?
от тук ви виждам как се хилите, ама оня ден ми хрумна и реших да се поизложа и да попитам

Аз не чаках Windows Update-а, а инсталирах SP1 RTM - този на 36 езика, защото Вистата ми е на български и не приемаше другият. Активацията си остана, а Вистата явно се ъпдейтва, макар от тогава да е дошло само 1 обновление - това за Дефендера.
Asus P5E3, X38, LGA775, DDR3
Core 2 Quad Q9550, 2.83GHz, 12MB
GeForce GTX 260 896MB 448bit DDR3
RAM: 8GB DDR3
HDD: 750GB Seagate, SATA2, 32MB
0

Потребителят е неактивен   jordanman 

• Регистриран: 05-February 05
Имам следният проблем.Преинсталирах си вистата и в Winamp ми излизат йероглифи.Сложих FlexType но не се оправи проблема :) http://img.data.bg/i...l_id=ofiwgr#img
0

Потребителят е неактивен   tottenhamthebest 

• Регистриран: 15-September 07
  • Град:White Hart Lane
  • Интереси:Football

mariobogdanov каза:

neandertaletsa каза:

Дайте идея за едно проблемче...

Преди време имаше един рег който сваляше бетата на СП от Windows Update. Да, но след него системата престана да се ъпдейтва. Не показва наличието на нови ъпдейти. Вистата НЕ може да бъде преинсталирана. (Не трябва!)
Вариантите за мен са два > да пробвам да донадградя до официалната версия, което може да не стане.
> да изтрия вече качения пакет и да кача най-новия, но дали няма да изгърми системата?
Кажете ако имате някакви идей...

Ако съм те разбрал правилно, искаш да инсталираш SP1 RTM върху старият или да го деинсталираш първо и тогава. Първият начин не ти препоръчвам, не се знае какво ще стане и вероятността нещата да се омажат е много голяма. Вторият начин - на лаптопа ми съм качвал и деинсталирал след това успешно 2 RC сървиз пак-а, но след последният, интернета не искаше да тръгне. Имаше мрежа, но когато исках да отворя страница ми изписваше, че: ""Името на страницата" не е валиден host name" и каквото и да опитах, не успях да го оправя. Стана с формат и преинсталация.

hppavilion каза:

имам един въпрос, който ще ви прозвучи много ламерски, но затова искам да попитам: не е ли логично след като Виста се ъпдейтне до СП1 (дай боже да стане автоматично тва в края на февруари, ако не - когато там стане), ако и напиша CD-Key-а отпреди Обновлението до СП1, тя пак да си е активирана и да си работят обновленията през уиндоус ъпдейт?
от тук ви виждам как се хилите, ама оня ден ми хрумна и реших да се поизложа и да попитам

Аз не чаках Windows Update-а, а инсталирах SP1 RTM - този на 36 езика, защото Вистата ми е на български и не приемаше другият. Активацията си остана, а Вистата явно се ъпдейтва, макар от тогава да е дошло само 1 обновление - това за Дефендера.

ТО НЯМА ОФИЦИАЛЕН SP1 никаде не пише че е излязал ама никаде.ДА ГО ПИШЕ В СТРАНИЦАТА НА MICROSOFT а,а
0

Потребителят е неактивен   hppavilion 

• Регистриран: 07-April 06
  • Град:742, Evergreen Terrace

jordanman каза:

Имам следният проблем.Преинсталирах си вистата и в Winamp ми излизат йероглифи.Сложих FlexType но не се оправи проблема :) http://img.data.bg/i...l_id=ofiwgr#img

а в началото сложи ли Non-unicode (UTF- 8 ) програмитте да ги разпознава като БГ, може оттам да е! ама според мен тва с ФТ още повече е омазало ситуацията!
другия вариант е да си мениш имената на песничкитте на Лат. (даааа краб шит история)

П.С: марио благодаря за доста изчерпателния и окончателен отговор, да се надяваме че ще мине номера.

П.С.С: тотенхам, знаеме че го няма излязъл официално!
cat /dev/zero > /dev/null
.::Ab Alio Exspectes, Alteri Quod Feceris!!!::.
0

Потребителят е неактивен   luchano 

• Регистриран: 14-October 03
  • Град:Area 51
Има ли вече Service Pack 1 за Vista?
Цитат(mmaarrttyy @ May 24 2009, 17:29 ) <{POST_SNAPBACK}>
Айде, бе, Мъри, направи ни отново шампиони и да издивеем от радост :)

Цитат(simsi @ Oct 14 2009, 21:00 ) <{POST_SNAPBACK}>
Аз предпочитам Вили Вуцов.Блести от интелект,тактически грамотен,доказан специалист,умее да мотивира и има джапанки за 400 евро !
0

Потребителят е неактивен   tottenhamthebest 

• Регистриран: 15-September 07
  • Град:White Hart Lane
  • Интереси:Football

luchano каза:

Има ли вече Service Pack 1 за Vista?

Неофициално да официално НЕ
0

Потребителят е неактивен   neandertaletsa 

• Регистриран: 22-December 04
  • Град:София Хоби: Байк
Тази тема ще бъде заключена! Стана прекалено голяма и трудна за прочитане и спам-а в нея е прекалено много! Старата (тази) ще бъде преместена в архива на форума. Моля пращайте ми на ЛС информация която мислите че е важна и трябва да бъде на първа страница. Ще помоля също така да не пишете след моя пост. Днес ще пусна новата тема. мерси за разбирането.
0

Потребителят е неактивен   pgm 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 29-December 03
Нов тема - http://forums.data.b...owtopic=1547774
0

Споделете тази тема чрез:

• (117 Страници) +
  • « Първа
  • 115
  • 116
  • 117
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login