Форум

Data.BG Форуми: Шампионска лига & Лига Европа - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (151 Страници) +
  • « Първа
  • 149
  • 150
  • 151
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Шампионска лига & Лига Европа Сезон 2017 / 2018

Потребителят е неактивен   shahitz 

• Скаузър
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 19-November 06
  • Град:Compton
  • Интереси:Предимно асоциални
https://twitter.com/...465649146064896

браво на Кариос :eusa_clap:
men's brain: work, video game, cars, building an empire, fixing some stuff.

women's brain: cocks.
0

Потребителят е неактивен   Tarvilian 

• Регистриран: 30-September 10
Чух слух че Рамос се е обучавал тайно в най-големия шаолински манастир при стария майстор Бар Ни Му Го.Там е минал много интензивно обучение и се е научил как да убива с биберон,как да парализира с поглед и подобни дивотии.Чух също така,че имал сериозни оферти от видни подземни,надземни и дълбоководни организации,да работи за тях и да "коригира" неудобни персони.Не знам дали е приел,обаче знам че в момента има голяма паника и притеснения в испанската съдийска колегия,и масови откази на рефери да свирят мачове на РМ,ако знаят със сигурност,че Рамос ще е на терена.Интересна ситуация,чакаме развитие.

п.п. Ясно е че хейтърчета винаги ще има,ама да се твърди че умишлено е контузил Салах,даже не е смешно,ами си е неудобно за четене предвид изводите които произлизат за пишещия.

Мнението беше редактирано от Tarvilian: 27.05.18 - 19:23

Преглед на мнениеslavigeorgiev, на 30.09.19 - 12:25, каза:

Реално разликата м-у G-sync и V-sync e че първата е свободна технология ,докато V-sync e патентована технология на Nvidia...... A т.н. free sync значи че монитора може да работи и с G-sync .

Технология AMD FreeSync синхронизира честотите на картината, за да се минимизират визуални дефекти и разкъсвания на изображенията. Реално тва е пънла измишльотина как си 1 ms ще ти накъсва картината
...
А както обясних и по горе не съм сигурен ни мисля че имаше пуснат драйвер от с които монитори с подръжа на G-sync работят и с V-sync.

която желаеш технология G-sync или V-sync и сам ще разбереш че разликата е почти няма

нито съм не образуван

нито съм необразван

2

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Дори се твърди, че нарочно се бил завъртял при падането си, за да падне върху него.
Представяте ли си какви постижения има Рамос и сигурно е като Бари Алън Светкавицата да вижда всичко на каданс и да променя събитията. :D
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Tarvilian 

• Регистриран: 30-September 10
Двамата се бутаха и дърпаха.Всеки се мъчеше да извади другия от равновесие.Рамос успя първи.Салах изтегли късата клечка.Точка.

Преглед на мнениеslavigeorgiev, на 30.09.19 - 12:25, каза:

Реално разликата м-у G-sync и V-sync e че първата е свободна технология ,докато V-sync e патентована технология на Nvidia...... A т.н. free sync значи че монитора може да работи и с G-sync .

Технология AMD FreeSync синхронизира честотите на картината, за да се минимизират визуални дефекти и разкъсвания на изображенията. Реално тва е пънла измишльотина как си 1 ms ще ти накъсва картината
...
А както обясних и по горе не съм сигурен ни мисля че имаше пуснат драйвер от с които монитори с подръжа на G-sync работят и с V-sync.

която желаеш технология G-sync или V-sync и сам ще разбереш че разликата е почти няма

нито съм не образуван

нито съм необразван

3

Потребителят е неактивен   m1TeT0 

• Регистриран: 26-July 09
Toва са изключително глуповати хора. Естествено, че нарушението е при пряк умисъл, те и двамата правеха такова, ама да се твърди, че е имало и умисъл за вадене на рамо е действително доста нелепо твърдение. Пък и има къде по-ефикасни методи да съсечеш някой...точно пък в ръката... В общи линии някакъв опит да се каже защо ливерите паднаха вън от техните възможности...
Публикувано изображение
1

• Madridist
Търсят си причина, ама това не е причината да паднат.
Щом сами не я виждат каква е това е много лошо за тях.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Архив.
Нова тема - http://forums.data.b...owtopic=2248305
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (151 Страници) +
  • « Първа
  • 149
  • 150
  • 151
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login