Форум

Data.BG Форуми: Кубрат ПУЛЕВ vs Владимир КЛИЧКО - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (50 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Кубрат ПУЛЕВ vs Владимир КЛИЧКО Събота, Нова тв, след 23:00 часа

Потребителят е неактивен   taquillaaa 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 16-May 06
  • Град:София
Най-тъпо е да убеждаваш някои кой да харесва и кой да не харесва. Всеки си има мнение, но само в България, ако не харесваш някои, който ни представлява пред света си родоотстъпник.
1

Потребителят е неактивен   nbss 

• Регистриран: 19-June 04

Преглед на мнениеshemi, на 13.11.14 - 22:32, каза:

А какво значи голям българин, че това звучи адски тъпо?

Ми не знам, питай еклера, където констатира че Кубрат не се класирал нито в графа голям спортист, нито в графа достоен българин, та го помолих да дефинира такъв (даже го улесних със списък) и как ги точно ги отличава едните от другите?
Той пък реши да се върне чак на Дан Колов, как ли е разбрал точно колко горд българин е бил и дали не се е напивал и бил по кръчми? :D

Мнението беше редактирано от nbss: 13.11.14 - 22:43

0

Потребителят е неактивен   boulogne 

• Регистриран: 02-July 07
  • Град:Варна

Преглед на мнениеnbss, на 13.11.14 - 22:21, каза:

Добре, нека общо разгледаме най-добрите спортисти на България последните 20-30 години - Стоичков и Пеневата чета, Бербатов, Григор Димитров, сестри Малееви, Стефка Костадинова, Йордан Йовчев, Станка Златева, Армен Назарян, Ивет Лалова, Тереза Маринова, Екатерина Дафовска, Румяна Нейкова, Мария Гроздева, Таню Киряков, Матей Казийски и т.н. сигурно изпускам още някой. Та значи питането ми кой от изброените е по-голям българин от Кубрат и с какво? Ама ако може конкретни факти и сравнения, а не общи приказки тип "така пишеше във вестник Трета буна"

Нещата са страшно относителни, зависи от спорта, зависи от постиженията, а да не говорим че дори и в бокса имаме един кашон медали от Олимпиади и СП. Всичко опира до собствена преценка, но за мен лично мач за титла на една от федерациите в тежка категория на профи бокса не се равнява на това да си безапелационен №1 в своя спорт, още по-малко рекордът ти да отлежава четвърт век. Отделно като присъствие извън ринга дори не може да стъпи на малкия пръст на някои от гореизброените.

Толкова от мен, нека да спечели в събота, ако е заслужил, нямам нищо против...
« Qu'importe on pourra même me traiter de fou, il n'y a que ces couleurs parisiennes qui illuminent mon cœur » Francis Borelli

Публикувано изображение Публикувано изображение
1

Преглед на мнениеboulogne, на 13.11.14 - 22:44, каза:

Отделно като присъствие извън ринга дори не може да стъпи на малкия пръст на някои от гореизброените.

Безкрайно изчерпателен отговор :emote_drinks:
0

Преглед на мнениеshemi, на 13.11.14 - 22:32, каза:

А какво значи голям българин, че това звучи адски тъпо?

И аз не знам, но гледам, че се използва като епитет за Пулев, та затова го споменах.
« Qu'importe on pourra même me traiter de fou, il n'y a que ces couleurs parisiennes qui illuminent mon cœur » Francis Borelli

0

Преглед на мнениеnbss, на 13.11.14 - 22:48, каза:

Безкрайно изчерпателен отговор :emote_drinks:

Горе долу като цитата ти от крайно патриотичното му интервю :emote_drinks:

0

И пак пост за бройката с нищо конкретно в него, не че и очаквах друго де
0

Потребителят е неактивен   streamy 

• Регистриран: 24-June 05
12 рунда - нашия ще падне след единодушно решение. За неутралния зрител ще е скучен мач, предвид еднаквите им стилове.
Надявам се на доброто, очаквам лошото. Ако стават чудеса, би трябвало Кубрат да го нокаутира :P

Мнението беше редактирано от streamy: 14.11.14 - 00:29

0

Потребителят е неактивен   MuranoLover 

• Businessman
  • Регистриран: 28-October 06
Бих желал Кубрат да го нокаутира само, за да му натрие високомерната тиква.

От обещаните 25 билета за роднини и приятели - Кличко му връчил 2, смешна история.

Успех на Кобрата.
Can Manchester United score? They always score.

One of the oldest stories in football.. Manchester United.. Stoppage time.. Winner

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   cutepoisonn 

• Регистриран: 01-May 07

Преглед на мнениеtaquillaaa, на 13.11.14 - 22:39, каза:

Най-тъпо е да убеждаваш някои кой да харесва и кой да не харесва. Всеки си има мнение, но само в България, ако не харесваш някои, който ни представлява пред света си родоотстъпник.

Мен пък най-много ме дразнят такива като тебе дето вечено гледат да вървят контра, за да се направят на интересни и евентуално да изпъкнат, иначе цял живот в сянка.
Кристиано Роналдо има 729 мача, в които е вкарал 474 гола = 0.69 гола средно на мач.

Лионел Меси има 564 мача, в които е вкарал 442 гола = 0.85 гола средно на мач.

Това са фактите за голмайсторските им умения, и според фактите Меси води убедително. Всичко друго са субективни мнения и догадки.

п.с. цифри до Април 2015.
0

Потребителят е неактивен   Sfolter 

• Регистриран: 11-August 09
Не разбирам от бокс, но организатора на мача да е компанията мениджър на Кличко е все едно във футбола съдията да е играч от единия отбор... Ако наистина не му правят допинг контрол, той може да е Ланс Армстронг в бокса.
0

Потребителят е неактивен   reamal 

• Регистриран: 09-December 04
Определено Кличко е фаворит в мача, но мисля че Кубрат има добри шансове за победа. Силно се надявам да успее да нокаутира украинеца и да му видя насраната физиономия след мача. Въпреки всичко, според мен бокса в "ерата Кличко" се е превърнал във всичко друго, но не и спорт. Не знам само кой го допусна това и защо. Това е абсолютен фарс. Няма абсолютно никакви правила и шампиона прави каквото си иска и както му е удобно на него. Мъжки спорт, управляван от женски полов орган, без капка срам и достаойнство. Дори да не успее Кобрата, искам много скоро някой друг да успее да го изхвърли от бокса.
0

Преглед на мнениеreamal, на 14.11.14 - 01:54, каза:

Въпреки всичко, според мен бокса в "ерата Кличко" се е превърнал във всичко друго, но не и спорт.

Че то си е станал друг спорт :arrow:

Имам чувството че Кубрат и Кличко ще издържат не повече от минута срещу Тайсън и то само ако са двамата едновременно :D
1

Потребителят е неактивен   cutepoisonn 

• Регистриран: 01-May 07

Преглед на мнениеnbss, на 14.11.14 - 02:23, каза:

Че то си е станал друг спорт :arrow:

Имам чувството че Кубрат и Кличко ще издържат не повече от минута срещу Тайсън и то само ако са двамата едновременно :D

Ако и минута издържат...няма такъв звяр като Тайсън, просто като видиш какво движение има, за 1 секунда колко пъти може да се звърти около теб...

е тва от 1:08 до 1:17 толкова пъти съм го превъртал и не мога да осъзная как може толкова бързо да се движи тоя пич..не само ръцете-и в краката, и гърба, и от рамената...

Мнението беше редактирано от cutepoisonn: 14.11.14 - 02:27

Кристиано Роналдо има 729 мача, в които е вкарал 474 гола = 0.69 гола средно на мач.

Лионел Меси има 564 мача, в които е вкарал 442 гола = 0.85 гола средно на мач.

Това са фактите за голмайсторските им умения, и според фактите Меси води убедително. Всичко друго са субективни мнения и догадки.

п.с. цифри до Април 2015.
0

Потребителят е неактивен   GalacomGR 

• Дупето на форумО
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 02-January 05
Този в ляво вече е шамарил Кличко, сега е ред на този в дясно
Публикувано изображение
Снимката е от личния архив.
0

Потребителят е неактивен   zzlato 

• Регистриран: 05-April 06

Преглед на мнениеGalacomGR, на 14.11.14 - 02:44, каза:

Този в ляво вече е шамарил Кличко, сега е ред на този в дясно
Публикувано изображение
Снимката е от личния архив.

Чичето кмет ли ти е не зная :D ,но знам ,че е не е шамарил Владимир,а Виталий Кличко
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   GalacomGR 

• Дупето на форумО
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 02-January 05
Сори, че съм пропуснал думи и то съществени, но какво да се прави да го еВа, пречи пиенето :D

Исках да напиша, че този в ляво е шамарил ЕДИНИЯ Кличко, сега е ред на този в дясно да нашамари ДРУГИЯ.

Със Свилен сме дългогодишни приятели и неговата спортна кариера е доста интересна, днес го изпратих за Германия, ще е там до ринга, как се казват тези дето ги канят боксьорите лично, не помня.

Мнението беше редактирано от GalacomGR: 14.11.14 - 03:43

0

Потребителят е неактивен   taquillaaa 

• Регистриран: 16-May 06

Преглед на мнениеcutepoisonn, на 14.11.14 - 01:33, каза:

Мен пък най-много ме дразнят такива като тебе дето вечено гледат да вървят контра, за да се направят на интересни и евентуално да изпъкнат, иначе цял живот в сянка.

Кое е контрата бе, Меси ловър? Кобрата е пич и ще стискам палци за него, ама не ходя убеждавам всеки, че всеки трябва да го харесва. И ако живот в сянка е да не свършва на снимка на Меси...да, живея в сянка.
1

Потребителят е неактивен   mza 

• Регистриран: 13-July 05
Това е форум и е нормално да се получават подобни спорове, а и сме демокрация все пак, уж всички трябва да имат мнение. В тенис темата и мен ме "захапаха", заради различното ми мнение относно Гришко тенисистчето, така че разбирам хората, които не симпатизират на Кобрата.

Лично аз ще се радвам да видя българин на световния връх в бокса, наметнал трибагреника и нарамил поясите. Дори бих ходил да го посрещна на летището (например не бих ходил да посрещна Гришко, ако спечели титла от ГШ).

"Winning would be like Bulgaria winning the World Cup," said Pulev. "The whole country would go nuts. I want not just to win the title for myself but for the people in Bulgaria. Me becoming the heavyweight world champion would most probably help to kick-start the economy."
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Stratesch 

• Спортно зомби 2015
  • Регистриран: 12-November 14
  • Град:Ловеч

Преглед на мнениеnbss, на 13.11.14 - 22:21, каза:

Добре, нека общо разгледаме най-добрите спортисти на България последните 20-30 години - Стоичков и Пеневата чета, Бербатов, Григор Димитров, сестри Малееви, Стефка Костадинова, Йордан Йовчев, Станка Златева, Армен Назарян, Ивет Лалова, Тереза Маринова, Екатерина Дафовска, Румяна Нейкова, Мария Гроздева, Таню Киряков, Матей Казийски и т.н. сигурно изпускам още някой. Та значи питането ми кой от изброените е по-голям българин от Кубрат и с какво? Ама ако може конкретни факти и сравнения, а не общи приказки тип "така пишеше във вестник Трета буна"

Към изброените бих добавил
Янко Русев--/ 5 световни, 5 европейски и олимпийска титла от летните олимпийски игри в Москва през 1980 г. В актива му са 34 световни рекорда/
Нораир Нурикян -/ 2 олимп.титли /
Александър Томов - /три олимпийски медала, петкратен световен шампион, петкратен европейски шампион, световен студентски шампион, двукратен европейски вицешампион. /
......
и ред други но всички те са в графата Големи Спортисти от висша класа и най-вече българи направили нещичко да се чуе за Родината ни по всички кътчета на Земята.
Всички те са далеч по-успели в спорта от Кубрат Пулев.
И никой не може да каже ето на..този и този е по-Голям Българин от еди кого си.
Определението Велик Българин се полага на личности като Ботев Левски Вазов.
0

Споделете тази тема чрез:

• (50 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login