Форум

Data.BG Форуми: Дискусия : "А" група - сезон 2011/2012 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (339 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Дискусия : "А" група - сезон 2011/2012 Шампион : Лудогорец (Разград)

Потребителят е неактивен   oldtraford 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-February 05
Окончателно по 2 мача на кръг. 1 по БНТ и 1 по ТВ 7 !!!! (сега В.Михов го каза по Дарик радио)
0

Потребителят е активен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Да го духат с извинение !
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   GalacomGR 

• Дупето на форумО
  • Регистриран: 02-January 05
Честито и на черно тото, защото много мачове ще останат без ефир, а какво по хубаво от това.
Да не говорим пък за мачове в които ще се помага на един или друг отбор.

Дано поне пуснат камери на Канал 3 да снимат мачовете и след това да има подробни репортажи, защото от сега е ясно, че същите ще бъдат много орязани, а обзора по БНТ е в неделя по нощите в някакво си "Трето полувреме"
1

Потребителят е неактивен   ChaosControl 

• Регистриран: 01-August 11
  • Град:Варна
Това означава,че ще дават само ЦСКА,Левски и от време на време Литекс. :lol:Другите клубове,едва ли...

Мнението беше редактирано от ChaosControl: 01.08.11 - 18:05

1

Потребителят е неактивен   batboro 

• Регистриран: 16-August 05
Моооооооооооооооооооооооооооощен КУР за всички, които позволиха да се върнем в КАМЕННАТА ЕРА!!! Перуци, засрами се, нещастник! На едно нещо се крепеше жалкото ти управление и това са ТВ излъчванията - сега и това го няма, време е и тебе да те няма! Направо съм извън нерви

П.С. Според мен трябва да се помисли за някаква форма на протест. Най-лесното, което ми идва на ум е фейсбук петиция, но от това Перуци и ко най-много да си го преместят от единия крачол в другия докато с едната ръка си пият уискито, а с другата си шмъркат кока от задниците на топ манекенките в България. Точно толкова ги ебе за мнението на широката аудитория явно! :lol:
Jazz cat
4

• Madridist
Прави си сметката и ако по БНТ дават ЦСКА то по тв7 ще дават Левски.

Ето мачовете по БНТ през новия сезон:

1 кръг, Локо (Сф) – ЦСКА
2 кръг, Черно море – Левски
3 кръг, Калиакра - ЦСКА
4 кръг, Славия - Литекс
5 кръг, Миньор - Левски
6 кръг, Левски - Литекс
7 кръг, Лудогорец – Левски
8 кръг, Левски – Локо (Сф)
9 кръг, ЦСКА - Славия
10 кръг, Черно море - ЦСКА
11 кръг, ЦСКА - Левски
12 кръг, Ботев (Враца) - ЦСКА
13 кръг, Берое - Левски
14 кръг, Литекс - ЦСКА
15 кръг, Локо (Пд) - Литекс
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Дупето на форумО
По БНТ ще бъдат отразни

7 мача на Левски
7 мача на ЦСКА
4 мача на Литекс (със Славия, Левски, ЦСКА и Локо Пд.)
2 мача на Локо Сф.
2 мача на Черно море
1 мач на Калиакра
2 мача на Славия
1 мач на Миньор
1 мач на Лудогорец
1 мач на Ботев Враца
1 мач на Берое
1 мач на Локо Пд. (с Литекс)

На всички останали отбори БНТ няма да излъчи нито един мач, на ТВ7 не зная какво е залегнало в програмата им, а БНТ ще имат първи избор.

Мнението беше редактирано от GalacomGR: 01.08.11 - 18:00

0

• Madridist
А ние искаме някоя телевизия да излъчва мачовете от Европа на нашите отбори - е как да стане след като е смехотворно излъчването на първенството. :lol:

Ще се застава пред радиото както преди години и това е !

В света на технологиите ние сме пред радиото - cool !
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Дупето на форумО
По интересно е как ще бъдат разпределени парите между клубовете, защото някои изобщо няма да се появят на екран, това значи ли, че те ще получат някакви трохи за сметка на водещите отбори?
0

• Дупето на форумО

Цитат

Цифровият оператор - Булсатком взе правата за двубоите от „Б“ групите.

Имам усещане, че от "Б" група ще се излъчват повече мачове отколкото от "А" група :lol:
1

Потребителят е неактивен   ChelseaForever 

• Регистриран: 18-May 05
  • Град:У нас !
  • Интереси:Chelsea,Levski

Преглед на мнениеbatboro, на 01.08.11 - 17:55, каза:

Моооооооооооооооооооооооооооощен КУР за всички, които позволиха да се върнем в КАМЕННАТА ЕРА!!! Перуци, засрами се, нещастник! На едно нещо се крепеше жалкото ти управление и това са ТВ излъчванията - сега и това го няма, време е и тебе да те няма! Направо съм извън нерви

П.С. Според мен трябва да се помисли за някаква форма на протест. Най-лесното, което ми идва на ум е фейсбук петиция, но от това Перуци и ко най-много да си го преместят от единия крачол в другия докато с едната ръка си пият уискито, а с другата си шмъркат кока от задниците на топ манекенките в България. Точно толкова ги ебе за мнението на широката аудитория явно! :lol:

Какъв простест? За какво? Виновен е някой, че освен отборите на Левски и ЦСКА другите не предизвикват никакъв интертес?! Нали се сещата, че ако някоя продукция се продава никой не е луд да избяга, вместо да лапне парите. Ясно е, че Левски и ЦСКА ще се излъчват най-често, с изключение на някои по-възлови мачове м/у други отбори. Да не е луд някой да налива пари в губеща продукция?
С извинение, но какъв интерес предизвиква Литекс-Черноморец, примерно? Просто давам пример с шампиона и един доста приличен отбор.
Ако имаше интерес към мачовете от "А" група, освен мачовете на Левски и ЦСКА, естествено ,че щяха да предават повече мачове. Никой не е луд да избяга от парите.
0

Преглед на мнениеPacetoo, на 01.08.11 - 18:05, каза:

А ние искаме някоя телевизия да излъчва мачовете от Европа на нашите отбори - е как да стане след като е смехотворно излъчването на първенството. :lol:

Ще се застава пред радиото както преди години и това е !

В света на технологиите ние сме пред радиото - cool !

Пак питам, кой е виновен за това? Дали са баш телевизиите? :lol:
0

• Дупето на форумО
Челси, много е удобно да се дискутира когато си облагодетелстван.

Хайде сега искам да ме убедиш, че мачът Лудогорец - Локо Пд няма да е интересен и никой няма да иска да го гледа.

Също така да видим как ще разделят парите от ТВ правата, защото Светкавица и Ботев Враца вероятно ще им излъчат 1-2 мача или за Левски, ЦСКА и Литекс по милиони, а за тези отбори трохички там да се радват.

Какво правим с рекламодателите които спонсорират клубове с цел да са поставени реклами на стадионите им за да се виждат по време на мач?

Добре дошли във времената преди 1989, който не ги помни сега ще му стане ясно какво беше.
1

• Madridist
Мен ми е интересно да разбера дали ако Левски ги бяха излъчвали БНТ 4-5 мача, а ЦСКА 7 щеше да си така великодушен.
Нали ви виждам какво негодуване става когато не ви дават мач от ЕКТ, а за първенството няма да е по различно.

Лесно ти е да гледаш от горе и да сочиш с пръст - всеки го може.

До сега се оправдавахте с проблемите си че не сте на първо място с другите отбори и то защото им гледахте мачовете и търсехте при всяка свирка на съдията някаква задна мисъл, ама сега както например дават на Литекс само 4 мача ще видим дали ще ви харесва.

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 01.08.11 - 18:24

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
1

Преглед на мнениеGalacomGR, на 01.08.11 - 18:17, каза:

Челси, много е удобно да се дискутира когато си облагодетелстван.

Хайде сега искам да ме убедиш, че мачът Лудогорец - Локо Пд няма да е интересен и никой няма да иска да го гледа.

Също така да видим как ще разделят парите от ТВ правата, защото Светкавица и Ботев Враца вероятно ще им излъчат 1-2 мача или за Левски, ЦСКА и Литекс по милиони, а за тези отбори трохички там да се радват.

Какво правим с рекламодателите които спонсорират клубове с цел да са поставени реклами на стадионите им за да се виждат по време на мач?

Добре дошли във времената преди 1989, който не ги помни сега ще му стане ясно какво беше.

Никой-не. Но явно не е конкурентен продукт. Няма какво да те убеждавам. Никой не е виновен на тези клубове, че с годините не станаха конкурентен продукт. Пак питам- телевизиите ли са виновни, че "А" група е тотално безинтересна на зрителите? Нали не смяташ, че ако ще се изкарат пари от Лудогорец-Локо Пд, то този мач няма да бъде предаван?
0

Преглед на мнениеPacetoo, на 01.08.11 - 18:20, каза:

Мен ми е интересно да разбера дали ако Левски ги бяха излъчвали БНТ 4-5 мача, а ЦСКА 7 щеше да си така великодушен.
Нали ви виждам какво негодуване става когато не ви дават мач от ЕКТ, а за първенството няма да е по различно.

Лесно ти е да гледаш от горе и да сочиш с пръст - всеки го може.

До сега се оправдавахте с проблемите си че не сте на първо място с другите отбори и то защото им гледахте мачовете и търсехте при всяка свирка на съдията някаква задна мисъл, ама сега както например дават на Литекс само 4 мача ще видим дали ще ви харесва.

OK , нещо съм казал, че трябва да сте доволни? Но трябва да се замислите откъде идва това и защо се получи. Дали е виновен някой, че продукта различен от Левски и ЦСКА не се продава?
Да, не съм доволен като мач на Левски от Европа не се предава, но съм напълно наясно, че това се случва защото този продукт не може да избие разходите по предаването му. Когато някой друг мач може да реализира поне 50% от печалба на мачовете на Левски и ЦСКА не се съмнявай, че ще го предават. Никой не бяга от парите, или бъркам?
0

• Дупето на форумО
Челси щом те радва тъкмо малко или много направихме малка крачка напред да се върнем две назад, няма как да променя това.
2 милиона от държавата за да предават 7 мача на Левски и ЦСКА, 4 на Литекс, другите отбори не са ли български, хайде да свалим очилата, а?
Държавата ако не беше дала тези 2 милиона тези мачове нямаше да ги има и тогава ще ми е интересно какви ще са реакциите, но нали така са си свикнали през годините и тук изобщо не става въпрос за зрителски интерес, защото никога не можеш да кажеш къде ще е по-голям

Трети кръг: Калиакра - ЦСКА явно ще е по интересен от Черноморец - Локо Пд, Локо Сф. - Берое, Ботев Враца - Черно море или Миньор - Славия, яко

Мнението беше редактирано от GalacomGR: 01.08.11 - 18:33

1

Потребителят е неактивен   batboro 

• Регистриран: 16-August 05
Добре бе, Челси - какъв интерес предизвиквал. Аз съм сигурен, че е предизвикал. Ти гледа ли го тоя мач? Щото съм убеден, че и много фенове на противниковите отбори са го гледали - най-нормалното нещо е да гледаш мач на прекия си конкурент, особено когато чакаш издънка. За това свидетелсват и хилядите коментари в различните спортни сайтове - ако искаш се порови в нета, ще видиш за какво става дума. Така че явно има интерес, не е като да няма!
Jazz cat
0

Потребителят е неактивен   oldtraford 

• Регистриран: 02-February 05
Добре си беше когато даваха мачове по Тв2 и РингБГ !!! 6 мача на кръг във формат 16:9 (демек всички интересно от кръга) с пълни анализи,повторения на мачовете през седмицата и каквото се сетиш...Сега 3 пъти по малко мачове във 3 пъти по-малък формат !!! Жалко за Монтана,Берое,Ботев Враца Светкавица и т.н.
0

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Град:София
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf
Принципно предпочитах да дават повече мачове.... не че ще тръгна да гледам мачове на различни отбори от Левски, но едно че и те си имат фенове и заслужават да си гледат отборите :0 и друго да се елиминира възможността от блокинраните глупости на перуката :0

Както и да е ... вече 2 та мача на кръг са факт. Най-нормалното е да се предават мачовете на Левски и цска защото предизвикват най-голям интерес. Дано и парите се разпределят справедливо - спрямо това колко мача са ти излъчвани, а не за всички по равно.
Милене като интрига в мача сигурно Локо и Лудогорец би бил по интересен от Калиакра - цска, но да не се заблуждаваме кои мач би бил гледан от повече хора... Ако ще да играе със Скрита сила мъдрево - Левскарите/цскарите ще си гледат мача и обратното ...
--
Иначе ако не друго поне Сашо Диков сигурно пак ще се развихри : ) Ще има да "връщат" с Асен на воля :lol:

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

1

Споделете тази тема чрез:

• (339 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login