Форум

Data.BG Форуми: Гъвкави стативи (тип октопод) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Гъвкави стативи (тип октопод) Гъвкави стативи (тип октопод)

Потребителят е неактивен   mariastancheva9 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 27-May 11
  • Град:Пловдив
Имам нужда от гъвкав статив, прикрепващ се към различни повърхности. Въпросът е там, че не знам дали качеството им е добро, т.е. дали са издръжливи и дали лесно се чупят, като се има предвид и цената им (15-40 лв.). Разглеждах два вида: http://dlstore.eu/ми...ipod-gorillapod и тези: http://m.emag.bg/min...s/pd/DWC7BYBBM/ . Имат разлика и не знам кой от двата би бил по-добър.
0

Потребителят е неактивен   sbojikravov 

• Регистриран: 03-January 07
  • Град:Варна
Първия модел не се вижда. А втория по никакъв начин не се прикрепва според мен. Ако мислиш да слагаш фотоапарат виж къде му е дупката за завинтване. Ако е встрани от центъра става лоша работа с баланса на цялата схема
Легендата гласи че колкото по голяма е цифрата срещу "Мнения: " толкова повече пораства пишката!
0

Потребителят е неактивен   ioanbs 

• Регистриран: 30-August 09
  • Град:София / Бургас
Наскоро си купих Gorillapod SLR-Zoom с ябълковидна глава. Все още съм го пробвал само 2 пъти но засега нямам оплаквания.
X-T10 | 12/2 | 27/2.8 | 60/2.4 | D90 | 18-105 VR | 11-16/2.8 | 55-300 VR | Sherpa 750R | Gorillapod SLR-Zoom
Страничките ми в facebook | flickr | Instagram. A good camera helps a good photographer; it doesn't make one.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login