Форум

Data.BG Форуми: Спамърска тема за хардуер - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (734 Страници) +
  • « Първа
  • 693
  • 694
  • 695
  • 696
  • 697
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Спамърска тема за хардуер Всичко което има бегла връзка с хардуер или технологии

Потребителят е неактивен   slimini 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 15-February 11
Раздел лична драма не е тука.
Наплашихте Наки и не смее да се обади, та да му иззема функциите.
"Под име Франсоа живях сред вас,
роден съм във Париж, край Понтоаз.
Вратът ми във въже след час,
ще разбере, че задник имах аз."
Ф. Вийон

...от друга страна, ако беше така, можеше да бъде и ако беше - щеше. Но не е така и след като не е, няма и да бъде.

...аз ли да кажа, какво искаш да кажеш или ти ще ми кажеш какво да кажа, че искаш да кажеш...
4

Потребителят е неактивен   QuantumFireball10 

• Регистриран: 04-February 12
  • Град:София
Опаааа я тука какво имаме! :emote_dirol:

This SSD Has The BEST RGB We've Seen! https://www.youtube....h?v=_zx5pQAlxmo

Прикачен(и) файл(ове)

Мнението беше редактирано от QuantumFireball10: 24.01.20 - 19:39

Everything Wrong With Windows 10 | Untangled https://www.youtube....h?v=cDly3bkAAj4

CPU: Quad X3323 Xeon 771, MB: Lenovo m58p , RAM: 2+4+4GB 10GB DDR3-1066 Dual Channel Kingstone genesis 1333 , HDD: Seagate 750GB SATA-2 7200RPM 16mb, Graphic Elitgroup 9600GT GDDR3, PSU: 450W Model: DELUX 120mm Fan ,PCI Wireless 300Mbps,Creative SB0570 OS: Windows 7 Home Premium x64 SP1 -HardwareMafiaOriginal`s PC
3

Потребителят е неактивен   donmarley 

• Регистриран: 14-April 07
270x на 85 лв не може да се продаде. Аз продавам 280х на 70 лв и интереса е нулев. А и с профил от 2019г без телефон много трудно.
Що не му пишеш, че искаш коментар на цената от 5 лв надолу и му задай направление към Хасково, там в някой офис на еконт, естествено с някой измислен телефон. За да си я вземе после трябва да плати и двете посоки около 14 лв. Добре шъ му дойде
0

Преглед на мнениеdonmarley, на 24.01.20 - 19:50, каза:

270x на 85 лв не може да се продаде. Аз продавам 280х на 70 лв и интереса е нулев. А и с профил от 2019г без телефон много трудно.
Що не му пишеш, че искаш коментар на цената от 5 лв надолу и му задай направление към Хасково, там в някой офис на еконт, естествено с някой измислен телефон. За да си я вземе после трябва да плати и двете посоки около 14 лв. Добре шъ му дойде

1-во не съм му ядосан на човека , то си е за него, после него ще го бият или псуват на лично.
2-ро до някъде ми е кофти за човека който ако се излъже некой после той ще страда един вид.
3-то такива мръсотии не обичам да правя да поръчвам и да не се явявам т.е. имам вече име в еконта като супер сериозен и си имам репотация там.
4-то има вариант да изкара печена карта до 2-3 години ако е уж майстор и знае какво прави. което до некъде е добре, прецаквали са ме мене с печени карти, едната изкара два месеца , другата почти две години и половина т.е. Аксептъбъл беше 2-рата, изби си парите картата.

Мнението беше редактирано от QuantumFireball10: 24.01.20 - 20:40

Everything Wrong With Windows 10 | Untangled https://www.youtube....h?v=cDly3bkAAj4

CPU: Quad X3323 Xeon 771, MB: Lenovo m58p , RAM: 2+4+4GB 10GB DDR3-1066 Dual Channel Kingstone genesis 1333 , HDD: Seagate 750GB SATA-2 7200RPM 16mb, Graphic Elitgroup 9600GT GDDR3, PSU: 450W Model: DELUX 120mm Fan ,PCI Wireless 300Mbps,Creative SB0570 OS: Windows 7 Home Premium x64 SP1 -HardwareMafiaOriginal`s PC
0

Потребителят е неактивен   Plymouth 

• Регистриран: 26-December 05
Аз бях пуснал R9 290X Tri-X за 100 лв. в олх, но единствено предлагаха 70-80 лв. и се отказах. Да си стои прибрана, не се знае кога ще потрябва пак. :lol2:
Публикувано изображение

Публикувано изображениеHuawei Mate 20 Pro
1

Преглед на мнениеPlymouth, на 24.01.20 - 20:54, каза:

Аз бях пуснал R9 290X Tri-X за 100 лв. в олх, но единствено предлагаха 70-80 лв. и се отказах. Да си стои прибрана, не се знае кога ще потрябва пак. :lol2:

Твойта поне не е духвана печена и т.н. :lol2: :evil2:

Пренаситено е с видео карти щом и аз си харесах неколко RX460 и една RX550 на поносима цена за мене значи работата е дебела.

Мнението беше редактирано от QuantumFireball10: 24.01.20 - 21:01

0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
В Русето охлаждат всичко с дунавска вода и всичко им върви на мах! И най-много копат там, тяхната... :)
0

Ще си направя тефтер с бисери от ОЛХ и Базар уникални.

Цитат: ( Продавам еди какви си комп части, Последен Шанс до края на месеца после мисля да почна да колекционирам компютърни части и повече няма да продавам.) край на цитата!

Cheap vs. Expensive Gaming!? https://www.youtube....h?v=75L8Hrb49A4

Клошарскара схема винаги работи, слагаш едно захранване PowerBox за 20лв после кутия менте тънък метал колко вестник и си в джаза! с боксовия охладител интел от тънките :evil2:
и вече си супер геймър!

Мнението беше редактирано от QuantumFireball10: 24.01.20 - 22:35

0

Потребителят е неактивен   ksd 

• Регистриран: 14-August 04

Преглед на мнениеrammkopf, на 20.01.20 - 14:47, каза:

В разговорната си форма, "Всё" означава и "край". По-точно, носи значение, подобно на нашето "туй то". Иначе, действително, в речниковото си значение е "всичко".

Преглед на мнениеnakibest, на 20.01.20 - 14:49, каза:

rammkopf - нищо подобно.
Правиш ли разлика между "все" и "всё"!? 2 различни думи са. 2рата от тях обаче НЕ значи "всичко", само 1вата.

Наки, фуфло никчёмное ...

Всё, работа окончена, план выполнен.
Мне всё это изрядно надоело!

Поздрав със Стас Михайлов - Всё для тебя (в превод - Край за теб)
Публикувано изображение
4

Потребителят е неактивен   nakibest 

• Mr. Company PC Guy
  • Регистриран: 26-December 02
  • Град:Ботевград
  • Интереси:tennis, VB, C++ Builder, Win32 API
Тъпак, какво да кажа. Един некадърник без лице - анонимник некъв смотан, дето има нулев принос по темите, и само се заяжда и пише офф-топици, и се самоизтъква. Като ГолемСмех, едно към едно - ама пишеш по-малко, иначе разлика особена няма..
Фуфло викай на роднините си.
Както казах - има си руска граматика, нищо сложно няма, всичко е описано. Има значения на 2те думи, всяко значение се ползва различно, и се комбинира по различен начин с различни думи, а с някои - не може.
Визирам -- "бедное девочкО", "тоз мома много убаво", и тем подобни комбинации - не стават, а граматически правилните - стават. Това е, няма нищо сложно, или нещо, за което да се спори, нито съм искал да споря, или пък не съм бил знаел.
Много добре си го знам.

И ти, и РамКопф силно го опростихте, а не е точно така, гений..
Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

Преглед на мнениеnakibest, на 24.01.20 - 22:56, каза:

Тъпак, какво да кажа. Един некадърник без лице - анонимник некъв смотан, дето има нулев принос по темите, и само се заяжда и пише офф-топици, и се самоизтъква. Като ГолемСмех, едно към едно - ама пишеш по-малко, иначе разлика особена няма..
Фуфло викай на роднините си.
Както казах - има си руска граматика, нищо сложно няма, всичко е описано. Има значения на 2те думи, всяко значение се ползва различно, и се комбинира по различен начин с различни думи, а с някои - не може.
Визирам -- "бедное девочкО", "тоз мома много убаво", и тем подобни комбинации - не стават, а граматически правилните - стават. Това е, няма нищо сложно, или нещо, за което да се спори, нито съм искал да споря, или пък не съм бил знаел.
Много добре си го знам.

И ти, и РамКопф силно го опростихте, а не е точно така, гений..

:lol2:

Имаш известни когнитивни изкривявания, свързани със самооценката. Е, това е трогателно, но не е мой проблем.

Преглед на мнениеnakibest, на 24.01.20 - 22:56, каза:

Тъпак ...Един некадърник ... анонимник некъв смотан ...

:lol2: :lol2:
Публикувано изображение
3

Тука е по готино от колкото да гледам глупава телевизия.
Тук серияла е супер.

Мнението беше редактирано от QuantumFireball10: 25.01.20 - 00:33

1

• Mr. Company PC Guy
Именно, не е твой.
Освен това, явно ти самият имаш известни проблеми със четенето с разбиране - тука се пише Спам, но не какъв да е, а по темата Хардуер - както са писали правилно по-горе за видеокарти, Еконти (продажби, купувания), процесори, може монитори, ТВта, и такива от този род неща.
Руският език не спада към тези неща, та ще те замоля - ходи си в някой езиков форум, и там си дискутирай на воля този явно чужд за теб език, който впрочем на мен е роден. :D
Тук ако не можеш да пишеш по темата, просто не пиши.

Преглед на мнениеslimini, на 24.01.20 - 19:17, каза:

Раздел лична драма не е тука.
Наплашихте Наки и не смее да се обади, та да му иззема функциите.

Не съм се наплашил, просто в момента мигрираме от Desk.com съпорт системата (писана за Salesforce от външен екип) към техния си, Desk Service Cloud и платформата Salesforce като цяло, и имам страшно много работа тези няколко последни месеца, и още доста ще имам. :-)
А старият Desk.com ще го разкарат тотално през идващия март, тоест няма много време дотогава.

Мнението беше редактирано от nakibest: 25.01.20 - 01:00

0

Потребителят е неактивен   rammkopf 

• Дата бг приятел
  • Регистриран: 13-July 03
  • Град:Варна
  • Интереси:К'во ли не ...
Е, не! Публикувано изображение

Начко, за пореден път се правиш на посмешище. Много точно ти го накова ksd, изобщо не му се възмущавай. И точно на него да седнеш да лепиш такива етикети ... в твоята глава е космически вакуум, в сравнение с това, което се събира в неговата. Уверявам те.

"Некадърник", каза, "анонимник некъв смотан". Не мога ... Публикувано изображение
How much wood would a woodchuck chuck, if a woodchuck would chuck wood?
4

Потребителят е неактивен   Trojaneca 

• Регистриран: 01-November 04
  • Град:В Троя, при хубавата Елена
Специално за Наки, че работата му стана малко пизде́ц:

https://russian.stac...een-всё-and-все

Цитат

To be short:
Все - means "everyone".
Всё - "everyting".

But there are a lot of exceptions.
You say "все" about something you can count. "У меня есть все чашки" - "I have all the cups";
And you say "всё" about something you cannot count. "Я выпил всё молоко"- "I drank all the milk"

Ще взема и аз да си го припомня този език
Публикувано изображение
0

http://forums.data.b...
„Седни си, слаб 2 по руски език! ;) ...“

„И моята си няма. Не харесвам писане по руски форуми, тракери. …“

„Сръбският е по-близо според мен. Имаме тука спортни канали на сръбски …“

„… Напротив, използва се и за 3те значения. Виж в Wiktionary. :)…“

rammkopf - нищо подобно. Правиш ли разлика между "все" и "всё"!? …“

„Нещо силно си се объркал. ;) Не го уча сега. Аз съм с двойно гражданство - първо руско, и чак после и българско. ...“

„...Това дето си писал е много зле, седни си - двойка. ;) ...“

И так далее ... че ми писна.

И след всичко посочено (и непосочено) – гвоздеят на шоуто:

Преглед на мнениеnakibest, на 25.01.20 - 00:35, каза:

...
Освен това, явно ти самият имаш известни проблеми със четенето с разбиране - тука се пише Спам, но не какъв да е, а по темата Хардуер - както са писали правилно по-горе за видеокарти, Еконти (продажби, купувания), процесори, може монитори, ТВта, и такива от този род неща.
Руският език не спада към тези неща, та ще те замоля - ходи си в някой езиков форум, и там си дискутирай на воля този явно чужд за теб език, който впрочем на мен е роден. :D
Тук ако не можеш да пишеш по темата, просто не пиши.
...

:lol2:

Изплещиш си глупостите и като ти надуят шушоните – беж наки да бягаме. Нищо ново, но в замяна на това - все по-смешно. Не пиша по-жалко, щото там отдавна си достигнал максимума.
Апропо, за гражданството, като аргумент – Филиповци и Столипиново са пълни със специалисти по български език и литература с българско гражданство.
Публикувано изображение
5

• Mr. Company PC Guy
Не виждам никакъв смисъл тука. Няма причина това да се продължава!
Писал съм кратко по темата, щото нямам време. Обаче вие също сте писали кратко и непълно, дали щото нямате време, дали щото не ви е ясна темата - това вие си знаете.
Но добре, да предположим, че още малко ще го понабием "мъртвия кон", че имаме късогледство и ни се струва, че мърда.

ksd, а ти колко книги си прочел на руски език? 3? 20? 100? :)
И спри да носиш от 10 кладенеца вода - веднага да я върнеш, има водна криза! :D

Trojaneca - няма нужда да го цитираш това за 12ти път, разбрах го, а и така или иначе го знам.
Значително по-сложни от това в случая граматични правила има в руския език, които ги знам добре, че да има смисъл това елементарно нещо да ми го "обяснявате" - айде нема нужда.

EDIT: Ако ще пишем такива офф-топици, хайде да е нещо по-интересно за всички тук!? (което руският език явно не е)
Примерно, какво мислите за текущия нов китайски Корона-вирус? :D Ще го бъде ли, или e кьор-фишек?

Мнението беше редактирано от nakibest: 25.01.20 - 12:10

0

Потребителят е неактивен   ianiiovski 

• Играч
  • Регистриран: 04-August 08
  • Град:Враца
  • Интереси:Stay Shredded.........
Мисля ,че имаше геймъри играещи на MK 11 ,я кажете как да отключа Sektor и Cyrax ??
Публикувано изображение
1

• Mr. Company PC Guy

Преглед на мнениеksd, на 25.01.20 - 10:50, каза:

Апропо, за гражданството, като аргумент – Филиповци и Столипиново са пълни със специалисти по български език и литература с българско гражданство.

Страшна логика! Железна.
Аз имам ДВЕ гражданства, a не едно. Освен това цитираните цигани масово нямат висше или средно образование, a често - дори основно нямат.
Аз съм билингв, a ако те затруднява терминът, чети тука:
https://en.wikipedia...Multilingualism
0

Потребителят е неактивен   rammkopf 

• Дата бг приятел
  • Регистриран: 13-July 03
  • Град:Варна
  • Интереси:К'во ли не ...
Ама ти, верно продължаваш да не знаеш с кого говориш. Публикувано изображение
Продължавай си ...
How much wood would a woodchuck chuck, if a woodchuck would chuck wood?
0

Споделете тази тема чрез:

• (734 Страници) +
  • « Първа
  • 693
  • 694
  • 695
  • 696
  • 697
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

2 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login