Форум

Data.BG Форуми: Цитати, мисли, бисери... - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (31 Страници) +
  • « Първа
  • 29
  • 30
  • 31
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Цитати, мисли, бисери...

Потребителят е неактивен   antonkrastanov 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 28-December 05
3 годишните: "Мамо, обичам те!". 14 годишните: "Мамо, говори си!". 16г: "Моята майка е толкова досадна!". 18 г: "Искам да се махна от тази къща". 25 г: "Мамо, ти беше права." 50г: "Не искам да те загубя мамо". 70 г:" Аз ще...се...откажа от всичко ...само ...майка ми да е тук, ...с мен." Имаме само една майка !!!
0

Потребителят е неактивен   dissareme1 

• Регистриран: 18-October 12
  • Град:София
"Повече не ни е нужно да се боим от спорове, конфронтация или различен род проблеми със себе си или със другите. Даже звездите се сблъскват, но от техния сблъсък се раждат нови светове.
Сега знам: "Това е животът!" Чарли Чаплин
2

Потребителят е неактивен   pernikole 

• Регистриран: 14-November 06
"Най-същественото е невидимо за очите.Истински се вижда само със сърцето"- Малкият принц - А.Сент-Екзюпери
Изкарвам пари онлайн с необъкс !Възползвай се и ти!
1

Потребителят е неактивен   shadowtracer 

• Регистриран: 20-October 06
V: Voilà! In view, a humble vaudevillian veteran, cast vicariously as both victim and villian by the vicissitudes of Fate. This visage, no mere veneer of vanity, is a vestige of the vox populi, now vacant, vanished. However, this valorous visitation of a by-gone vexation, stands vivified and has vowed to vanquish these venal and virulent vermin vanguarding vice and vouchsafing the violently vicious and voracious violation of volition. (he carves a "V" into a sign) The only verdict is vengence; a vendetta, held as a votive, not in vain, for the value and veracity of such shall one day vindicate the vigilant and the virtuous. (giggles) Verily, this vichyssoise of verbiage veers most verbose, so let me simply add that it is my very good honor to meet you and you may call me V.
Evey: Are you like a crazy person?
V: I'm quite sure they will say so.
1

Потребителят е неактивен   sh4tr 

• Регистриран: 03-July 13
примиряването с провалите е предпоставка да станеш чекиджия - mr. nice
2

Потребителят е неактивен   Victorria 

• Регистриран: 07-March 14
"С някои хора мълчанието е комфортно. Не се чувстваш длъжен да запълваш тишината с гласа си. С нищо не се чувстваш длъжен. Просто си стоиш, заслушан в себе си и света наоколо, усещайки присъствието на човека до теб.
И това е хубаво."
Керана Ангелова ,"Един след полунощ"

"...Сега много жени смятат, че луксът в любовта е пътуване до Барбадос. А според мен луксът в любовта е тя да оцелее.
Това е лукс, който малко двойки си позволяват. Много повече са онези, които пътуват до Барбадос."
Фредерик Бегбеде, " Любовта трае три години"

"Обратното на любовта не е омразата, а безразличието. Обратното на изкуството не грозотата, а безразличието. Обратното на вярата не е ереста, а безразличието. И обратното на живота не е смъртта – безразличието е.” Ели Визел

"Хубави сте, но сте празни - продължи малкият принц. - За вас не може да се умре... "
3

Потребителят е неактивен   agavrailov 

• Регистриран: 20-May 14
“Възможностите идват, когато сме подготвени за тях!” - Проф. Антоанета Василева
0

Потребителят е неактивен   blaga7 

• Регистриран: 01-August 14
  • Град:Велико Търново
Разбира се, революция е по-малко от любов, но тя все пак е повече, отколкото обикновено хормонално разстройство.
Василий Димов - "Кафказус"
0

Потребителят е неактивен   pilence2 

• Регистриран: 15-April 09
Отблизо очите му бяха толкова светли, колкото моите тъмни... само,че както знаех, моите бяха топлокафяви, изпъстрени с кехлибарени и медени точици, както самият той ме бе осведомил веднъж, в един по-нежен момент помежду ни.
Което, като се замислех, не бе точно комплимент, защото и кехлибарът, и медът са лепкави, лигави вещества, по които залепват насекомите.
Неговите очи бяха изпъстрени с точици от нещо, което е точно противоположното на тези вещества - стомана, един от най-коравите метали на земята.

'' Пленница на смъртта '' - Мег Кабът
Пепелта е по-велика от пръстта, защото е горяла
0

Потребителят е неактивен   aremlakve 

• Регистриран: 28-June 07
  • Град:The middle earth -Mordor
  • Интереси:Музика,книги,филми .
НЕ ГО СМЯТАЙ ЗА УМИРАНЕ. ПО-ДОБРЕ СИ МИСЛИ, ЧЕ СИ ТРЪГНАЛ ПО-РАНО, ЗА ДА ИЗБЕГНЕШ НАВАЛИЦАТА - из Добри поличби на Тери Пратчет RIP
Just close your eyes and feel the music nothing else matters

ЧОВЕК,КОЙТО ОБИЧА МУЗИКАТА, НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ НАПЪЛНО НЕЩАСТЕН !
1

Потребителят е неактивен   m1K 

• Регистриран: 27-May 09
  • Град:London
„Когато бях малък, исках хората да ми вярват. Сега искам, аз да вярвам в тях.“ – Александър Глог
1

Потребителят е неактивен   keymarker 

• Регистриран: 04-March 06
От "Хакери на сънища":

Spoiler

0

Потребителят е неактивен   PrinceLucifer 

• Регистриран: 30-October 16
"Всички глупаци намират по-големи глупаци които да ги хвалят." Мой любим цитат от историите на Артър Конан Дойл за Шерлок Холмс.
0

Споделете тази тема чрез:

• (31 Страници) +
  • « Първа
  • 29
  • 30
  • 31
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login