Форум

Data.BG Форуми: RQ: Попълнена база данни за MySQL - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

RQ: Попълнена база данни за MySQL

Потребителят е неактивен   gringocekcu 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 03-February 08
Искам да направя един проект но ми трябва готова попълнена база данни със книги (искам да направя библиотека). Не ми трябват самите книги или линк към тях, а просто сортирани данни за книги (заглавие, автор, издателство и тн.). Не успях да намеря в нета готови бази данни :/ но дори да не е библиотека, а части за коли например :) пак ще ми свърши работа. Супер ще е ако ми дадете такава база данни и моля да не е northwind или някоя подобна с хора заплати и тн.
0

Потребителят е неактивен   nikb 

• Регистриран: 12-March 05
Гледам, регистриран си в дата.бг през 2008, това значи, че преди 6 г си можел да пишеш.
Дано в следващите 6г научиш, че за твоя проект трябва ти да си направиш структурата на базата данни.
А за да я попълниш - има генератори на данни, някои са свободни, други - с пробни лицензи.
E, тука (първия линк в гугъл "data generator to MySQL", търсих го вместо теб) има и онлайн:
http://www.generatedata.com/
1

Потребителят е неактивен   gringocekcu 

• Регистриран: 03-February 08
Мерси :D
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login