Форум

Data.BG Форуми: Съветник: "Каква видеокарта да купя?" Vol.3 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (553 Страници) +
  • « Първа
  • 551
  • 552
  • 553
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Съветник: "Каква видеокарта да купя?" Vol.3

Потребителят е неактивен   Tarvilian 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 30-September 10
Само без да ме учиш какво може да изпадне от търговете там.Точно пък ти.

п.п. Не ти вярвам и те обвинявам в лъжа.

Преглед на мнениеslavigeorgiev, на 30.09.19 - 12:25, каза:

Реално разликата м-у G-sync и V-sync e че първата е свободна технология ,докато V-sync e патентована технология на Nvidia...... A т.н. free sync значи че монитора може да работи и с G-sync .

Технология AMD FreeSync синхронизира честотите на картината, за да се минимизират визуални дефекти и разкъсвания на изображенията. Реално тва е пънла измишльотина как си 1 ms ще ти накъсва картината
...
А както обясних и по горе не съм сигурен ни мисля че имаше пуснат драйвер от с които монитори с подръжа на G-sync работят и с V-sync.

която желаеш технология G-sync или V-sync и сам ще разбереш че разликата е почти няма

нито съм не образуван

нито съм необразван

0

Потребителят е неактивен   slavigeorgiev 

• Регистриран: 16-September 05

Преглед на мнениеTarvilian, на 15.10.19 - 13:20, каза:

Само без да ме учиш какво може да изпадне от търговете там.Точно пък ти.

Аз не желая да те уча точно теб , защото ти си купувал много пъти от Ebay и много добре знаеш как стоят нещата с търговте и с хубавите стоки, тва не е хляб да со го купиш в магазина. Иска се търпение да имаш парите :)
Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   jossbomon 

• Регистриран: 06-February 07
Не съм срещал по-голямо плямпало, честно! Познавам куп жени за които си мислех, че никога не си затварят устата, но ти биеш всички тях многократно!
Всеки втори пост е твой, като че ли си назначен на заплата, която яростно трябва да браниш и да се доказваш пак и пак, и пак! Не виждаш ли, че тук си недооценен и колккото и да плещиш е единствено за твоя сметка.
Пробвай да не пишеш една седмица, после две, а след това започни да пишеш единствено когато те цитират или когато имаш да кажеш нещо по определената тема, без да налагаш твоята логика - повярвай, ще се почувстваш по-добре. Не е задължително всеки да е съгласен с тебе. Дай си предложението, и ако автора има полза от него - добе, но не и да преливаш от пусто в празно и да доказваш написаното от тебе. Не аз съм човека, който трябва да ти казва тези неща, но със сигурност съм един от многото, които са на същото мнение.
3

Потребителят е активен   kaspy 

• Регистриран: 17-November 03
  • Град:София
Линк към търг, на който картата ВЕЧЕ е 50 долара, а търгът изобщо не е приключил и към крайната цена на която ще му шибнат още 45 долара за доставка от Щатите Публикувано изображение А това видЕ ли го: "Seller does not accept returns"
Па ти си по-голяма пържилка и от родните "търговци" в прецакалника.
И след като нямаш опита отде намираш тези акъли да ги раздаваш? Егати и самочувствието при нулев опит и знания, откъде черпиш това?

А при втората карта дали ще ти бъде възможно да направиш разликата между 41 долара и 41 лири. И че тя е леко "омагьосана" и че е по-рискова и от прецаквалника. А това, че е от Китай и че безплатната доставка изведнъж се превръща в 20% ДДС можеш ли да го схванеш днес, утре, догодина...
Машалла, бе, кюрпе... Публикувано изображение

Преглед на мнениеTarvilian, на 15.10.19 - 13:20, каза:

Ти па къде си тръгнал да го обвиняваш в лъжи. Ако ти изпадне да го обвиниш в нещо, което е така... е това вече ще е ново... Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от kaspy: 15.10.19 - 16:27

0

Споделете тази тема чрез:

• (553 Страници) +
  • « Първа
  • 551
  • 552
  • 553
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login