Форум

Data.BG Форуми: RQ: примерна база от данни - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

RQ: примерна база от данни MySQL

Потребителят е неактивен   petarcheto 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 18-December 06
Започнахме да учим бази от данни и долу горе се справям, т.е. каквото съм записал в тетрадката си го преписвам и вкъщи и долу горе става. Ама сега като ми дадоха курсова работа и нямам никакво въображение какви да са таблиците ( само това, което сме правили в час ) и как се правят и викат тез праймъри и форин кий. Може ли някой да ми даде 4-5 примерни таблици и да обясни как се ползват и за какво служат посочените ключове?

Има още много работи, дето не ги знам, да се правят по курсовата работа, ама ако разбера таблиците, заявките би трябвало да са лесна работа.

0

Потребителят е неактивен   doboman 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 08-September 04
  • Град:Варна
  • Интереси:Hardware & Software support.
Здравей, като за начало можеш да си изтеглиш Моята връзка. С този едитор можеш да създаваш лесно БД и Таблици, както и да дефинираш типа на полетата в тях.

Преглед на мнениеpetarcheto, на 24.11.16 - 01:36, каза:

Започнахме да учим бази от данни и долу горе се справям, т.е. каквото съм записал в тетрадката си го преписвам и вкъщи и долу горе става. Ама сега като ми дадоха курсова работа и нямам никакво въображение какви да са таблиците ( само това, което сме правили в час ) и как се правят и викат тез праймъри и форин кий. Може ли някой да ми даде 4-5 примерни таблици и да обясни как се ползват и за какво служат посочените ключове?

Има още много работи, дето не ги знам, да се правят по курсовата работа, ама ако разбера таблиците, заявките би трябвало да са лесна работа.

Мнението беше редактирано от doboman: 29.03.17 - 10:10

Само слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login