Форум

Data.BG Форуми: Дискусия : България търси талант 2 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Дискусия : България търси талант 2 От 05.03.2012 по БТВ

Потребителят е неактивен   Powerpuff 

• Official PPG lover
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 07-September 02
  • Град:Sumadijo Sumadijo ko bi tebe ostavio...
  • Интереси:Volim da pevam, volim da pijem
    takav sam ljudi, zasto da krijem
    volim da kuci dolazim kasno
    k'o ludak da se zaljubim strasno

Публикувано изображение

торият сезон на "България търси талант" стартира в ефира на bTV на 5 март, понеделник, от 21:00 часа.

Два пъти повече таланти се явиха на кастингите за втория сезон на шоуто, в сравнение с първото му издание. Близо 400 кандидати показаха на какво са способни пред журито на предаването по време на същинските кастинги. В три от дните на същинските кастинги към оценяващото трио - Маги Халваджиян, Хилда Казасян и Любен Дилов-син, се присъединиха Калин Сърменов, Енчо Керязов и Ваня Цветкова.

Не пропускайте старта на шоуто на 5 март!

Междувременно, една от водещите на "България търси талант" - Мария Игнатова, даде интервю за LadyZone.bg. Тя повдигна завесата за това какви куриози да очакват зрителите във втория сезон на шоуто, както и как се забавляват с Алекс Раева зад кулисите.

Цитат

Кастингите на „България търси талант” вече приключиха. Някакви нови таланти и заложби имаше ли?
Кастингите минаха, явиха се доста повече хора от предния сезон, което е нормално, защото през първия сезон предаването не беше чак толкова популярно. Има изключително разнородни таланти, неща, които човек никога не би си помислил, че някой ще се сети, че това му е талантът на някого. Надявам се тази атмосфера, която я имаше между мен и Александра (бел.ред. певицата Алекс Раева) и журито, да може да я предадем и на зрителите, защото шоуто наистина е една много готина магия, която се случи и първия сезон, и сега продължи даже с по-голяма сила, защото се познаваме по-добре с екипа и е страшен кеф да се работи с тях.

Сигурно е голям купон бекстейдж?
Аз и Александра се забавляваме нон-стоп зад кулисите.

Вие имате тази възможност, докато журито отпред трябва да се държи по-премерено и стегнато…
Те трябва да бъдат себе си и са изключително добри, в това което правят – забавляват се и са обективни. Освен това са най-готиното жури, събирано в подобен български формат.

Мария ИгнатоваИмаш ли си фаворит?
Не знам дали имам право да си имам, но вече имам няколко. Няма да казвам кои са. Само ще спомена, че две от нещата, които много ми харесаха са танцови изпълнения. Единият номер се изпълнява от момче, което танцува само, а другият – група момчета, които също танцуват. Те бяха невероятни.

Има ли мънички изпълнители, които да ни шашнат с крехката си възраст и таланта си?
Най-хубавото нещо на „България търси талант” е липсата на всякаква възрастова граница, така че всеки може да се яви – баба, дядо, бебета… Най-младият участник е на 3 години, а най-възрастният на 86.

А луди баби ще видим ли, както през първия сезон?
Луди баби, луди жаби, имаше разнообразни участници, така че очаквайте всичко.

Имало ли е талант, който да се е изявил на сцената, ти да си го видяла и да си се плеснала по челото с възклицанието „е, това е супер лесно, защо не съм го пробвала досега?”, и вечерта се прибираш след снимки и го пробваш?
Аз никога не си казвам „това е супер лесно”. Това обикновено го казват хората, които гледат отстрани и си мислят, че могат да направят всичко, това което виждат. Аз съм точно обратното – всяко усилие и талант да си добър в нещо, го оценявам и нямам претенциите да мога и аз да го правя. Просто съм добра в това, което правя аз.

Значи нищо не си пробвала?
По-скоро Алекс зад кулисите доста чест пробва, но и доста често не й се получава (смее се).

Да ни споделиш някакъв гаф или интересна пикантност от бекстейджа?
Не мога да кажа нещо конкретно, защото всичко ми е интересно. А и то е много трудно да разказваш за „България търси талант”. Как да разкажеш един номер и да преразкажеш тази емоция на хартия?

Какво си ни донесла от твоите любими предмети?

Първо Джордж Оруел – „1984”. Това е една от книгите, които са ми повлияли най-много, докато съм я чела.

Снимка: Евгений Милов
Гривната е направена от малдивски корали, Кремена Халваджиян ги откри тези гривни и двете си купихме по една такава, а Малдивите е едно много специално място за нас, понеже там беше най-хубавата почивка, която сме имали.

Медальончето – освен, че то само по-себе си е много красиво, вътре стои и снимката на сина ми.

Снимка: Евгений МиловУкрашението с черепчетата – напоследък съм на вълна черепи и затова го донесох. Непрекъснато се окичвам с някакви черепи.

Нещата, които те усмихват, изключвайки твоя син?
Аз се усмихвам непрекъснато, много лесно човек може да ме накара да се усмихна и доста трудно може да ме натъжи.

И все пак – малки ежедневни неща ли те радват или?
Всякакви неща, една реплика дори, мога да направя шега и смешка от това, че съм болна и повръщам два дни. Абсолютно с всяка трудност в живота си се справям с чувството си за хумор, така че много често се смея.

Кое ти е било много трудно през живота?
Това никога няма да го кажа пред целия български народ.

Тогава нещо друго, което можеш да ни кажеш. Трудно ли ти е да бъдеш майка?
Трудно ми е да обръщам внимание на малкия и се чувствам виновна, но в крайна сметка аз работя и всичко, което правя, го правя за него. Не мога да съжалявам за това, но понякога е тежко да си родител.

Колко време му отделяш?
Ама то няма да ми е достатъчно и 24 часа в денонощието да съм с него.

На сцената те виждаме със сценичен грим и специални тоалети. Как се обличаш и гримираш в ежедневието си?
На сцената почти не ме гримират – със съвсем малко грим съм. Обикновено ходя съвсем ежедневно – с дънки, ниски ботушки. По принцип харесвам високи токчета, но напоследък се хващам, че все по-рядко ги обувам, защото е по-практично.

А относно шопинга?
Не обичам да ходя по магазините. Отивам на един път, купувам всичко и след 3-4 месеца като се наложи да сменим сезона, пак отивам.

Значи нито една от женските мании не те е обзела?
Нито една. Още от малка иска да съм момче и продължавам да искам да съм момче. Така съм се родила. Майка ми ми обличаше рокли и някакви женски неща, а аз в училище се преобличах и си криех роклите в раницата. Не знам защо, но си мисля, че на мъжете им е доста по-лесно в живота, отколкото на жените. Във всяко едно отношение.

Мария Игнатова
Дай ни някакъв пример с кое им е по-лесно на мъжете – с работата, отношенията със срещуположния пол?
Мъжете са много по-малко съдени от жените, жената има право на много по-малко грешки отколкото един мъж, най-общо казано.

А ти право на колко грешки си имала?
Връщайки се назад не мога да определя някоя от постъпките си като грешка. Просто така съм го чувствала на момента и се е оказало, че съм взела правилното решение. Не се страхувам да правя грешки и не се страхувам да вземам крайни решения. Изобщо не съм импулсивна, дълго мисля преди да направя нещо и не се страхувам от решенията си.

Как си почиваш след тежък работен ден?
Случвало се е да се прибирам и след 12 часа вечерта от работа. Пускам си филм или чета книга.

Как се храниш с този натоварен график? Здравословно ли?
Нито здравословно, нито навреме. Храня се когато имам време и с каквото ми попадне. Изобщо нямам никакви претенции за яденето.

Ако в момента на масата има една ябълка и една мазна пица, какво би избрала?
Пицата ще избера, въпреки че ми е много лошо на корема.

Снимала си се за корицата на списание, облечена като булка. Планираш ли скоро отново да облечеш подобна рокля, само че този път не за фотосесия?
Аз съм била булка веднъж и нямам проблем да стана и втори път.

Важното е, имаш ли желание?
Нали ти казвам, че нямам проблем да стана булка втори път, но много малко хора ще разберат кога ще стана (смее се).

Мария ИгнатоваИмаш няколко татуировки, които се виждат на пръв поглед. Нещо свързано с мъж има ли на тях?
Тази на лявата ми ръка не съм казвала какво означава дори и на Митко. А тази на дясната е свързана с мъж – със сина ми. Единственото нещо, което бих написала върху себе си и е свързано с мъж, е за сина ми.

Къде другаде по тялото имаш татуировки?
Нямам, но скоро ще имам, когато намеря време да отида до студиото. Няма да кажа какво обаче. Ще е нещо важно за мен, а не просто нещо, което да си нарисувам.

Какво е важно за теб?
Виктор (бел.ред. синът й) е важен, приятелите, работата и всичко, което правя. Във всичко, с което се захвана, вкарвам душата и сърцето си до край.

Какво мислиш за голите фотосесии? Би ли си направила отново такава?
На този етап не бих си направила.

Господарка ли е Мария в живота?
Не. Мария е господарка само на себе си и на никой друг.

Как би се определила с няколко думи?
Не мога да се определя. Много хора са ме питали и ми е трудно сама да се определя, тъй като всичко зависи от настроението, от периода в живота ми…

В момента в какъв период си?
Работещ.

Мислила ли си да продължиш музикалната си кариера?
Аз никога не съм спирала да я развивам, защото непрекъснато пея. Истината е, че музиката е голяма част от моя живот, живея с нея и много се радвам на хората, които имат талант. Просто не съм се почувствала достатъчно добра в това, че да го направя своя професия. Но продължавам да пея.

Къде? Под душа?
В колата най-вече, и на малкия.

Очакваме старта на "България търси талант", за да разберем дали Мария ще пропее зад сцената, как ще се забавляват двете с Алекс Раева и колко критичнo ще бъде журито към участниците. Очакваме от началото на март само по bTV.

Мнението беше редактирано от Powerpuff: 29.02.12 - 21:53

Сватбата е празник на любовта... ...и чудесен повод да се освиниш!

Зад всеки успял мъж стои една досадна жена която му пречи да се забавлява!
Публикувано изображение
Оплачи се!

I'm one of the dreamers - join us!
0

Потребителят е неактивен   ssmmkk 

• Регистриран: 18-June 05
Как мога да разбера предварително в коя зала ще бъде шоуто?
Ако някой знае моля да каже.
0

Потребителят е неактивен   koncord 

• Регистриран: 17-January 05
  • Град:София
Супер глупаво ще е пак предаването... 90 % от всички или пеят или танцуват... Трябва да се забрани!
0

• Official PPG lover
Пеенето и танцуването също са таланти.

Публикувано изображение
Оплачи се!

0

Потребителят е неактивен   Parcaleste 

• Anonymous
  • Регистриран: 27-March 06
  • Град:Not Valid

Преглед на мнениеkoncord, на 05.03.12 - 22:33, каза:

Супер глупаво ще е пак предаването... 90 % от всички или пеят или танцуват... Трябва да се забрани!

А какво трябва да правят?
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
0

• Official PPG lover
Баси ненормалника е тоя : http://vbox7.com/play:1fb3909aef

Иначе днес беше доста яко!

Публикувано изображение
Оплачи се!

0

Потребителят е неактивен   tsunamito 

• Регистриран: 30-October 05
  • Град:Пловдив
Абе тея БТВ-то, кво го туриха тва Voyo, ся искат пари да им даваш за да гледаш в сайта, не им стигат рекламите... Баси тъпаците.
0

• Anonymous
Да, сега, ако изпусна нещо, трябва да си платя, за да го гледам!

БТВ винаги е била най-продажната телевизия.
0

Потребителят е неактивен   xaxaxa 

• Регистриран: 15-November 03
  • Град:Бургас
Няма да издържи много това.Кой луд ще дава по 8 лв на месец.Като толкова го изтървеш във вбокса ги качват.Верно с лошо качество ,но това е положението.
0

• Official PPG lover
Ама там ще са предавания и сериали не излъчени още по БТВ, ще ги качват седмица по рано.
Другото си е на БТВ.бг
А в момента явно има и промоция, защото като цъкнах копчето че имам ваучер вътре имаше код и ми се активира услугата и сега мога да гледам.
А и те така могат да си вкарат як автогол, ако някой почне да им тегли предаванията и да ги качва по тракерите и насам натам преди да са излъчени.

Публикувано изображение
Оплачи се!

0

Потребителят е неактивен   tsunamito 

• Регистриран: 30-October 05
За всичко е тва, не можеш да гледаш и записите. Аз миналата седмица използвах промо кога и ся неска кат исках да пусна предаването и ми изкара прозореца с тарифите :chuckle: И си викам да бе ей ся. Тея payperview глупости нямат почва у нас. Ако си спомняте преди време имаше едно недоразумение Диема Екстра, не изкара много дълго.
0

Потребителят е неактивен   lulinsquad 

• Регистриран: 29-February 04
  • Град:Lulin
Кво стана на това предаване.. както имаше продължили доста хора, изведнъж направо полуфинали с 10 последни участника, къде отидоха всички останали???
0

• Anonymous
Уместен въпрос, дори не го следя вече.
0

Потребителят е неактивен   DaRkShadoWzz 

• Регистриран: 25-August 07

Цитат

Автора да не говори глупости!
Криси спечели съвсем заслужено, това че ти нямаш слух за музика и пеене си е твой проблем, момичето пее невероятно и изобщо не се изненадвам че спечели.
Да Метин също заслужаваше много, но факта че вече е печелил подобно шоу беше големия минус за него и поне според мен основната причина да не спечели тази вечер.
А колкото до Мишо. с какво е заслужил да спечели?
С това че е инвалид ли? Айде аман! Първия сезон го спечели оная сляпата щото била сляпа и цяла България я съжали, сега пък няк'ъв дето не може да ходи...
Да го прекръстим на "България търси инвалид" а?

Аз като гледам и 2та сезона са спечелени от хора които пеят. Да го прекръстим на "България търси виещо куче" , а? По всяка телевизия, всяка година има шоу в което се състезават певци и само едно шоу в което могат да се изявят хора които имат други таланти, различни от пеенето. Защо и това шоу трябва да се печели от певец? Метин наистина е на световно ниво, след като е спечелил това ферари не е спрял да развива таланта си и в това шоу отново беше най-добрия, заслужаваше да го спечели и него.

Мнението беше редактирано от DaRkShadoWzz: 29.05.12 - 23:29

Публикувано изображение
2

Потребителят е неактивен   posleden 

• Регистриран: 25-December 05
  • Град:Las Vegas
Метин беше най-добрия . Класа над всички останали , ама българите сме завистлив народ ,нали човека спечели ферари и по тая логика вече автоматично "не заслужава" :emote_focus: , а това че е турчин е още един "+" в негова полза .
Публикувано изображение
You won't get rich betting like a bitch
0

• Official PPG lover

Преглед на мнениеDaRkShadoWzz, на 29.05.12 - 23:28, каза:

Аз като гледам и 2та сезона са спечелени от хора които пеят. Да го прекръстим на "България търси виещо куче" , а? По всяка телевизия, всяка година има шоу в което се състезават певци и само едно шоу в което могат да се изявят хора които имат други таланти, различни от пеенето. Защо и това шоу трябва да се печели от певец? Метин наистина е на световно ниво, след като е спечелил това ферари не е спрял да развива таланта си и в това шоу отново беше най-добрия, заслужаваше да го спечели и него.

Напълно съм съгласен, ама това го кажи тези дето правят шоуто.
Аз само казвам че Криси може да пее и по този критерии заслужава напълно победата.

Публикувано изображение
Оплачи се!

0

• Anonymous
Не мисля, че тя заслужаваше да спечели.

Ако трябваше да спечели някой от пеещите, това трябваше да е Мишо. Това е талант! Сам си пише текстовете и рапира страхотно. Нито Биг Ма, Ша, Ра, Фа може да му стъпи на пръста, нито и голяма част от "рапърчетата" в БГ.
0

Потребителят е неактивен   Sfolter 

• Регистриран: 11-August 09
Наистина момичето е прекрасно, пее много добре и на мен ми хареса, но като се абстрахирам от това, че е много сладка и красива не мисля, че тя трябваше да спечели и логиката ми е следната: колко хора се занимават с пеене и могат да пеят като нея? А колко хора са добри акробати или фокусници, или танцьори, или... Според мен са по-малко и таланта им се развива по-трудно.
Аз също не разбирам защо има толкова недоволство от гласуването и крайния резултат? Нали мнозинството хора би трябвало да са гласували за Кристина и не би следвало да има такава вълна от недоволство? Моите поздравления за хубавия и глас, но не това бяха моите очаквания.
0

Потребителят е неактивен   gochky 

• Регистриран: 26-March 06
  • Град:София
Мисля, че това са млади момиченца с огромен талант, но пилеенето им по реалити шоута и обгръщането с голямо внимание и известност няма да спомогне за бъдещата им реализация затова трябва да има някаква граница.
Публикувано изображение Вашият Онлайн Магазин
0

Потребителят е неактивен   kaanei 

• Регистриран: 05-October 07
Незнам как се казваше, но момчето което свиреше на пиано и пееше заслужаваше да е поне в тройката.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login