Форум

Data.BG Форуми: Логически задачи и загадки - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (64 Страници) +
  • « Първа
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Логически задачи и загадки

Потребителят е неактивен   ksd 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 14-August 04

Преглед на мнениеaccorp, на Jul 24 2010, 21:47, каза:

Ми... A, C и D?

Имало едно време един човек... умен, интелегентен, красив и много богат.... абе всичко му било на 6 ама си имал проблем човека... пениса му бил 50см.и поради тази причина, колкото и да е странно, имал проблеми с жените. Той вече бил мн. разочарован и се отказал от това да си намери подходяща партньорка, когато един ден срещнал една много стара и мъдра баба. Тя го попитала защо е толкова тъжен, той й разказал проблема и тя го посъветвала:
- През 7 планини и 7 морета има 1 блато и в блатото има 1 жаба, но тази жаба не е обикновена. Когато отидеш там ще попиташ жабата "Жабо може ли да те целуна???" и ако тя ти отговоти "Не" тогава пенисът ти ще се скъси с 10 см.
Човека много се израдвал и решил да послуша бабата и за това отишъл при жабата и я попитал:
- Жабо може ли да те целуна?
А тя му отговорила:
- Не.
И веднага пенисът на човека се скъсил с 10 см. Като видял кво станало решил да опита още веднъж и пак попитал:
- Не, - отговорила жабата, и пенисът му се скъсил с още 10 см. Човека се замислил и си казал: " ... 30см пак ми се вижда много... нормалното е около 20см... ще попитам жабата още веднъж":
А жабата казала:
- Не, не и не.

:lol:

edit:

Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от ksd: 24.07.10 - 22:00

Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеaccorp, на Jul 24 2010, 22:00, каза:

На къде биеш? :lol:

А, бия аз ... стрелям напосоки ... и съм на автоматична :lol:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Trust7 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 07-March 10

Преглед на мнениеksd, на Jul 24 2010, 21:47, каза:

Че то отговорът и е малко по-горе.
В "момента" майката е на 20 години и 3 месеца, а детето е малко нероден Петко и е на -9 месеца :lol:

Цитат

В идеалния случай, къде се намира таткото? :lol:

0

Ми ... ако детето е на -9 (минус девет :lol:) месеца, то не би трябвало да има проблем с определянето на местоположението на таткото (биологичния :lol:) в този момент ... поне приблизително :lol:
А ако намекваш, че оплождането "ин витро" е "идеалния случай" (нещо, с което не съм съгласен :lol:), то в този случай задачата е неопределена ; )

Т'ва беше за Trust7 ; )

Бахти смотания форум. Са пък не мога да цитирам.

Мнението беше редактирано от ksd: 24.07.10 - 22:42

Публикувано изображение
0

• Преглед на блога

Преглед на мнениеksd, на Jul 24 2010, 21:38, каза:

Ми ... ако детето е на -9 (минус девет :lol:) месеца, то не би трябвало да има проблем с определянето на местоположението на таткото (биологичния :lol:) в този момент ... поне приблизително :lol:
А ако намекваш, че оплождането "ин витро" е "идеалния случай" (нещо, с което не съм съгласен :lol:), то в този случай задачата е неопределена ; )

Т'ва беше за Trust7 ; )

Бахти смотания форум. Са пък не мога да цитирам.

0

Потребителят е неактивен   keymarker 

• Регистриран: 04-March 06

Преглед на мнениеksd, на Jul 24 2010, 21:47, каза:

Че то отговорът и е малко по-горе.
В "момента" майката е на 20 години и 3 месеца, а детето е малко нероден Петко и е на -9 месеца :lol:

никъде не го намирам (вярно, че сега съм пиян :lol: ) и никъде не намирам hyperkiller да е потвърдил верния отговор

0

Преглед на мнениеkeymarker, на Jul 24 2010, 22:44, каза:

никъде не го намирам (вярно, че сега съм пиян :lol: ) и никъде не намирам hyperkiller да е потвърдил верния отговор

Е, аз нямам нужда от потвърждение ... по понятни причини :lol:

Що касае hyperkiller, не бих се учудил ако сега е в "идеалния момент", което би могло да обясни липсата му :lol:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   rattkobez 

• Регистриран: 05-March 06
  • Град:под сливата
Викам, че по- лесното е логично...но не винаги има по- лесно. Тогава логиката се обърква и в зависимост от стимулантите, се пръква нова логика...
Тоест, отговора ще го измисля, когато съм достатъчно умен- пиян. Ко не заспа де...

Цитат

добре,
Челси може да победи всеки отбор в света с 2:0

Цитат

Челси дори да загубят 5 мача подред, Юнайтед пак няма да ги изпревари, защото тия малоумници ще направят 3 хикса и два равни мача
0

Преглед на мнениеaccorp, на Jul 24 2010, 22:56, каза:

Въдицата е телескопична? :lol:

Не бих обидил никого с такава задача :lol:

5 фута и нито инч по-малко ; )
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеaccorp, на Jul 24 2010, 22:56, каза:

Абе, keymarker, как не те е срам ...

0

Преглед на мнениеrattkobez, на Jul 24 2010, 22:56, каза:

Викам, че по- лесното е логично...но не винаги има по- лесно. Тогава логиката се обърква и в зависимост от стимулантите, се пръква нова логика...
Тоест, отговора ще го измисля, когато съм достатъчно умен- пиян. Ко не заспа де...

Нямам съмнения ; )

... не за заспиването де ... нали каза, че съм любезен :lol:
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеaccorp, на Jul 24 2010, 23:13, каза:

...
От тогава на върха на коледната елха има забучена звезда...

... с ей такова око :lol:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   darkbutterfly 

• Регистриран: 14-August 06

Преглед на мнениеTrust7, на Jul 24 2010, 18:57, каза:

пич в днешно време има 20 годишни майки и 50 годишни татковци и обратното 40 годишни майки и 30 годишни татковци нЕкой му викат любов други брак по сметка а трети късмет :lol:

тоя пич да не е на 48

aама кой те пита на колко години е бащата :lol: отговора е между краката на майката :lol: щото дали тя ше е отгоре,той отгоре, ще са настрани и тн той все и е между краката :lol:. В къф филм се хвърли и ти :lol:
Публикувано изображение
0

hyperkiller, още веднъж държа да съобщиш верния отговор, защото масово си мислят, че таткото в момента тъпани майката, а според мен това е неприемлив отговор ... ако се окаже верен ... не, не го вярвам :lol:
0

Потребителят е неактивен   hyperkiller 

• Регистриран: 14-April 05
  • Град:София, мамка му...
Тъй, тъй VELOSIPEDERAST позна :lol:
keymaker спокойно, това е отговора, не виждам какво не ти харесва :lol:

5*(X+6) = (X+6)+21
4*(X+6) = 21
X+6 = 5.25
X = -0.75

-0.75 от 12 е 9, значи детето е на -9 месеца. При случай на идеална бременност 9 месеца, таткото в момената е между краката на майката. ;)
ksd мама не те ли е учила, че не е прилично да се знае всичко :lol: :lol: А тия пейки в шибания Русенски парк, пък може ли да са такива неудобни да го еВа :lol:
accorp аз като истински мъж не мога да си оставя работат недовършена, пък като питаш това е (беше) един месец пост и молитва :lol:

Мнението беше редактирано от hyperkiller: 25.07.10 - 08:51

"-Не знам как заспиваш вечер..."
"-Не заспивам,не съм спал от близо 2 месеца, по този начин не сънувам сънища, които не мога да запазя. Не сънувам и теб."

Я не волшебник. Я только учусь. Но ради тех, кого люблю, я способен на любые чудеса...

Цитат('zab')
Ти направо чупиш уреда за мерене на странност :lol:

0

• Преглед на блога

Преглед на мнениеdarkbutterfly, на Jul 24 2010, 22:43, каза:

aама кой те пита на колко години е бащата :lol: отговора е между краката на майката :lol: щото дали тя ше е отгоре,той отгоре, ще са настрани и тн той все и е между краката :lol:. В къф филм се хвърли и ти :lol:

добре де , разбрах :lol:
0

• Преглед на блога
Кога е роден прадядо ми ако е роден през първата неделя на съответната година и навършил седем години отново на същия ден от седмицата. :lol:
Вие сте :lol:
0

Потребителят е неактивен   impotenteniqt 

• Регистриран: 02-May 10
В неделия
0

Потребителят е неактивен   insane 

• Регистриран: 11-July 02
Роден е на 3 Януари 1897 (неделя) и е навършил 7 години на 3 Януари 1904 (неделя)! :lol:
Такива случай са възможни само около кратни на 100 години който НЕ СА кратни на 400 като 1700, 1800,1900, 2100, 2200, ...
Понеже има 7 последователни години който не са високосни, а през тях дните от седмицата се изместват само с 1 за всяка година.
Справка тук!
0

• Преглед на блога

Преглед на мнениеinsane, на Jul 27 2010, 20:18, каза:

Роден е на 3 Януари 1897 (неделя) и е навършил 7 години на 3 Януари 1904 (неделя)! :lol:
Такива случай са възможни само около кратни на 100 години който НЕ СА кратни на 400 като 1700, 1800,1900, 2100, 2200, ...
Понеже има 7 последователни години който не са високосни, а през тях дните от седмицата се изместват само с 1 за всяка година.
Справка тук!

да, така е :lol: :lol: :lol:
Обикновена (невисокосна година) има 365 дни и понеже 365:7=52 и остатък (1), то през следващата година рожденият ни ден се пада на следващия ден от седмицата, в сравнение с предишния. При високосна година, обаче, имаме един ден допълнително и рожденият ни ден се премества с цели два дни напред в седмицата (дните сме ги подредили циклично и смятаме, че един ден след неделя е понеделник). Следователно, ако през тези 7 години е имало х високосни, то остават 7-х обикновени и рожденият ден би се преместил с 2*х+(7-х) дена. Това число искаме да се дели на 7, за да може денят отново да е неделя. Следователно х се дели на 7, т.е., х=0 или 7. Последователни високосни години няма, значи търсим такъв период от време, в който в продължение на 7 години не е имало нито една високосна година! Тук се обръщаме към правилата на Григорианския календар и виждаме, че всяка четвърта година е високосна, без тези години, които се делят на 100, но не и на 400! Последната такава е 1900, а 1800 вече е много далече !
0

Споделете тази тема чрез:

• (64 Страници) +
  • « Първа
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login