Форум

Data.BG Форуми: Локнати акаунти - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

Локнати акаунти

Потребителят е неактивен   madwitch 

• Почти Безобидна
  • Група: Потребители
  • Регистриран: 24-February 02
Здрасти банда,
в тази тема ще помествам акаунтите, които са локнати заради бъгване на сървъра.

1. sbr-team
2. cod-II
3. editorsrevenge
4. fire-sing
5. prolamer
6. oneforlifeonelove2/3/4/5/6
7. joker_killer_1
8. lot-team
9. lot-team2
10. carter
11. pik-team
12. whisky
13. funky-style
14. lost_dead2
15. s7ar73r
16. julenie
17. rsi
18. nekronat
19. paladin28stef
Those flashing lights come from everywhere
The way they hit him I just stop and stare
He's got me love stoned
I swear he's bad and he knows
I think that he knows

0

Потребителят е неактивен   jmeowolf 

• Регистриран: 28-August 06
Здравей Мад..искам да попитам ацц realip дали не е локнато щото преди няколко дни ставаше да влизам с него а сега не става ..може ли да ми кажеш защо се получава тва .
0

Потребителят е неактивен   chefalovia 

• Регистриран: 07-November 06
Дано да са Локнати :) :)
0

Потребителят е неактивен   venmz 

• Регистриран: 25-April 05
ей Spoof да фанеш да ми махнеш бана на ацц S7ar73r,незнам кой кво ти е казвал или по твоя воля си решил да го локнеш че немаш друга работа,не ме интересува,преди писах в същата тема за ацц-то ми и то излезна вярно - че не съм играл с год,к3ц,траде хак и темподобни глупости незнам от каде те изкопаха теб че да ми локнеш ацц-то...направи нещо по вапроса и не се прави на силен само защото си админ !!!
0

Потребителят е неактивен   sotbs 

• Регистриран: 06-June 05
Моя акаунт също нещо се е бъгнал няма ми ги всичките герои писах ЛС на spoof но явно той е неоткриваем влиза си във форума на дата-та във диабло чата но не отговаря някой админ ако може да направи нещо по въпроса.Аcount name:sot86.Или поня някой ако може да ми каже към кого да се обърна преди 5 дена съм му писал но ни кост ни вест от spoof.
0

да бе и аз това му викам ама уя ми Янко никой не отговаря,няма да е зле да се вземат някакви мерки щото не издържам , всичките ми итеми са в ацц S7ar73r на някой са му казал еди какво си и той нали е админ дай да правим каквото си искаме , ще взема да се обадя да вземат мерки и да му вземат правата на Админ !!!!
0

Потребителят е неактивен   coldarrow 

• ArchAngel
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 21-July 04
  • Град:Paradise, Heaven str.

venmz каза:

ще взема да се обадя да вземат мерки и да му вземат правата на Админ !!!!

С тези заплахи - най-много да ти прасна един бан във форума.
След като си баннат, значи ИМА защо. Никой няма да тръгне да те банва без причина.
Ще влезнеш отново в сървъра, само след като ти изтече бана. Нито секунда преди това.
0

Потребителят е неактивен   cekatapolude 

• Регистриран: 10-September 06
  • Град:Lulin City

coldarrow каза:

venmz каза:

След като си баннат, значи ИМА защо. Никой няма да тръгне да те банва без причина.
Ще влезнеш отново в сървъра, само след като ти изтече бана. Нито секунда преди това.

а може и никога да не влезе ако е перманентен...
0

• ArchAngel

cekatapolude каза:

coldarrow каза:

venmz каза:

а може и никога да не влезе ако е перманентен...

Значи си го е заслужил.

Стига толкова спам в темата.
0

хубаво, но кога ще изтече тоя банн никой нищо не казва за тея банове кажи за колко време са ? и ще си мълча няма да се обадам но има мн важни итеми в него !!!
0

venmz каза:

хубаво, но кога ще изтече тоя банн никой нищо не казва за тея банове кажи за колко време са ? и ще си мълча няма да се обадам но има мн важни итеми в него !!!

виж са ако те кънектва в дата и неможеш да си влезнеш в ацц-то значи ацц-то е локнато.... или някои ти е сменил паса
ако неможеш да се кънектнеш към дата и ти испива Уния гадни надписи както когато няма дата значи имаш банн.....
0

cekatapolude каза:

venmz каза:

виж са ако те кънектва в дата и неможеш да си влезнеш в ацц-то значи ацц-то е локнато.... или някои ти е сменил паса
ако неможеш да се кънектнеш към дата и ти испива Уния гадни надписи както когато няма дата значи имаш банн.....

А ако си влизам в акаунта си а всичките героите вътре ми ги няма какво означава това?
0

sotbs каза:

cekatapolude каза:

venmz каза:

А ако си влизам в акаунта си а всичките героите вътре ми ги няма какво означава това?

че са те обрали или че някои ти ги е делнал...
0

никой освен админа не може да влезне в ацц-то ми защото паролата е неразбиваема,също така може той самия да ми е сменил паса и да си е влезнал в ацц-то ми и да ми е взел итемите и направо да е делнал ацц-то ,такъв вариант защо да няма ? ако имам бан то тоя бан би трябвало да се махне след определно време а не да се слага ПАК веднага след като изтече и такъв вариант трябва да има !? Отговорете ми на подадените въпроси и оправвете проблемите с диабло сървара,защото тези проблеми ги има от 3 години от както помна сървара !!!!!
0

Потребителят е неактивен   finli 

• Регистриран: 22-July 05

venmz каза:

никой освен админа не може да влезне в ацц-то ми защото паролата е неразбиваема,също така може той самия да ми е сменил паса и да си е влезнал в ацц-то ми и да ми е взел итемите и направо да е делнал ацц-то ,такъв вариант защо да няма ? ако имам бан то тоя бан би трябвало да се махне след определно време а не да се слага ПАК веднага след като изтече и такъв вариант трябва да има !? Отговорете ми на подадените въпроси и оправвете проблемите с диабло сървара,защото тези проблеми ги има от 3 години от както помна сървара !!!!!

В дата няма неразбиваема парола повярвай ми от опит го знам.
Мен ме обраха преди 2-3 години с парола от 15 символа с цифри букви и секви долни черти, значета и т.н. а и това беше преди 2 години, технологията напредва :)
0

Потребителят е неактивен   spooff 

• Регистриран: 22-December 06

MadWitch каза:

Здрасти банда,
в тази тема ще помествам акаунтите, които са локнати заради бъгване на сървъра.

1. sbr-team
2. cod-II
3. editorsrevenge
4. fire-sing
5. prolamer
6. oneforlifeonelove2/3/4/5/6
7. joker_killer_1
8. lot-team
9. lot-team2
10. carter
11. pik-team
12. whisky
13. funky-style
14. lost_dead2
15. s7ar73r
16. julenie
17. rsi
18. nekronat
19. paladin28stef

venmz Виж кое ацц присъства тук ? тези аццета за заключени и едвали ще бъдат отключени
0

Е моя акаунт не пресъства а героите ми ги няма accname:sot86 Не може да се ме обрали защото бях вътре и акаунта ми и гледах как героите ми изчезваха с ithem-мите вътре?
0

Потребителят е неактивен   furiouspupesh 

• Регистриран: 31-May 05
  • Град:София

sotbs каза:

Е моя акаунт не пресъства а героите ми ги няма accname:sot86 Не може да се ме обрали защото бях вътре и акаунта ми и гледах как героите ми изчезваха с ithem-мите вътре?

Честито, лично си присъствал на изтриването на героите ти.
0

• ArchAngel
Следващият пост, който не е насочен към тематиката на тази тема, ще бъде изтрит, а автора баннат.

Тази тема НЕ Е дискусия, а съобщение за локнати акаунти.
0

Потребителят е неактивен   thashadowhunter 

• Регистриран: 05-November 06

venmz каза:

боли ме .... дали е дискусия или не , щом пише *локнати акаунти* значи че пишеш или четеш всичко за тях - как ,кога , какво и т.н а за тези локнати както казах/питах(но никой не ми отговори щото го е шубе или незнам) щом саа заключени трябва да се отключат иначе ше еба майката на тоя шибан сървар!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! много се ядосвам когато нещо такова стане и съм сигурен че всички players ги е яд на тоя сървар , но не искат да го напишат в темата щото ги е страх от БАН .мен не ме ебе -ацц-то го баннаха пъти и някой админи си взеха забележка и сложиха мод 1.11 без хакове ,к3ц , и незнам кво още , до тогава ацц-то беше отключено и не пипано ама като видяха другите админи че втемата не бяха се изтрили тея ацц-та който бяха подчертавам БЯХА локнати и решиха да ги локнат . Бе ламери правят к'вото им кеф на оная работа !! не вярвам никой да не мисли като мен !!! :)

тва че немое да играеш и нарушаваш правилата не значи че тряа да прайте колд ароу луд стига си спамил в темата явнио са тти локнали ацц-то край
0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Тази тема е заключена

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login