Форум

Data.BG Форуми: Колко от лицата на картината разпознавате ? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Колко от лицата на картината разпознавате ?

Потребителят е неактивен   Henryi 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 21-February 05
  • Град:София
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf
Един приятел ми прати тази картинка в която са събрани значими политически и военни водачи. Колко от тях и кой разпознавате?
Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от Henryi: 07.05.13 - 21:42

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

0

Потребителят е неактивен   saniniesta 

• Регистриран: 14-March 11
  • Град:Русчук
Почти всичките.
0

Потребителят е неактивен   vaaalll 

• Регистриран: 01-December 05
  • Интереси:да поседна надълго

Преглед на мнениеsaniniesta, на 15.08.13 - 13:42, каза:

Почти всичките.

Да бе, да. Те половината не се виждат изобщо ти пък ги разпознаваш.
Няма лоша ракия и хубава лопата.
Безкофеиново кафе и безалкохолна бира водят до надуваема приятелка.
В алкохола има женски хормони...като пийна почвам да говоря глупости и не мога да шофирам.
По-добре да видиш в Google Maps къде си пиянствал, отколкото в Youtube как!
Много искам да съм змия...хем върви, хем лежи.
0

Потребителят е неактивен   saniniesta 

• Регистриран: 14-March 11
  • Град:Русчук
Това че ти не ги виждаш, не е мой проблем.
0

Тя картината е доста с по голяма резолюция, но не успях да намеря къде да я кача. На мен ми е пратиха като файл...
Иначе... нека чуя кои си разпознал ? : )

Публикувано изображение
A.Pinochet

0

Потребителят е неактивен   petarcheto 

• Регистриран: 18-December 06
  • Интереси:motori , girls
Няма да е зле около всяка снимка/картинка да има номерче.
0

Потребителят е неактивен   bulgarskaroza 

• Регистриран: 28-January 14
  • Град:Враца
всичките :)
0

Потребителят е неактивен   darkbutterfly 

• Регистриран: 14-August 06

Преглед на мнениеHenryi, на 07.05.13 - 21:24, каза:

Един приятел ми прати тази картинка в която са събрани значими политически и военни водачи. Колко от тях и кой разпознавате?
Публикувано изображение

Такам 1ви ред Чърчил, Бил Клинтън, може би, не се вижда добре, Никсън (нямах представа че знам кой е) Джордж Буш, Този преди Джордж Буш не мога да се сетя кой е, но съм го виждала хиляди пъти , Маргарет Тачър накрая.
2ри ред Линкълн, след него изобщо не виждам на картината добре, но си мисля, че е Мери Тюдор или Кървавата Мери :D, след това Елизабет 1,след нея Кардинал Ришельо , Наполеон, след това 3ма не разпознавам и следва пак Джордж Буш ама старши мисля. Останалите на тоя ред не ги знам, въпреки че тези двамата след Буш са ми супер познати
3ти ред.Луи 14ти, Хенри 8ми, после никаква идея, след това скулптурите, 1вата май е Александър Велики,Октавиан Август, Юлий Цезар, Кенеди, после тоя човек изобщо не го виждам , но снимката ми е позната, Сталин
4ти ред Елизабет 2, Хитлер, Фидел Кастро,после няколко човека не ги знам , Джордж Вашингтон, Садам Хюсеин, последния мисля, не знам може би Че Гевара въпреки че позата му е малко не прилича на него, не не знам не го виждам. A този преди него също го знам, ама не се сещам и супер много ме е яд, дори му знам физиономията. ТИя дето ги знаят всичките да кажат. :D
5ред, всъщност тук е Кардинал Ришельо, не горе където го отблязах, начи горния не знам кой е ама пак е някой кардинал, после от тоя ред знам само Ленин другите има някои познати като снимки но никаква идея кои са.
И последния ред 3ма познати, ама не им знам имената и другите не ги знам :D

Мнението беше редактирано от darkbutterfly: 23.08.15 - 18:46

Публикувано изображение
3

Потребителят е неактивен   Dust 

• Bad To The Bone
  • Преглед на блога
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 05-July 04
  • Град:Я да видим... Абе верно къде живея аз? о.О

Преглед на мнениеdarkbutterfly, на 23.08.15 - 18:32, каза:

Този преди Джордж Буш не мога да се сетя кой е, но съм го виждала хиляди пъти

1: Чърчил , Клинтън , Реган , Айхман , Никсън , Франциско Франко , Айзенхауер , Чавез , Рузвелт , Арафат , Буш , Невил Чембърлейн , Тачер

2: Блеър , Линкълн , Блъди Мери ;) , Елизабета 1 , Ришельо , Наполеон , Де Гол , Николай Романов , Ширак , Буш старши , Берлускони , Мусолини , Гьобелс

3. Луй 15? (някой от тях :D ) , Хенри 8 , Кол , Шрьодер , Гьоринг? , Хуан Карлос , Хосе Мария Аснар , Александар , Август , Цезар , Кенеди , Пиночет , Сталин

4. Елизабета 2 , Хитлер , Фидел Кастро , Чейни , Брежнев , Труман , Тито , Милошевич , Вашингтон , Садам Хусеин , Хомейни , Кадафи , Мустафа Кемал Ататюрк

5. Линдън Джонсън , * , Химлер , * , * , Мубарак , * , * , Ленин , * , Хрушчев , * , Андропов

6. * , * , Елцин , Горбачов , Теодор Рузвелт

Мнението беше редактирано от Dust: 28.08.15 - 16:42

Публикувано изображение

ПоздраФче: Хриси, BlueSoul & Ани, Деси, tetty, Цвети, elizander , miraset, Heliks, vichy, Frea, framel, Immy, ahriman , julliana , Gatelina , Ива , Trust7 , darkbutterfly , goodfairy , vivacious , cinderellabg , loona , Precious

Публикувано изображениеIl Porcupino Nil Sodomy EstПубликувано изображение
1

Преглед на мнениеDust, на 24.08.15 - 22:14, каза:

1: Чърчил , Клинтън , Реган , Айхман , Никсън , Франциско Франко , Айзенхауер , Чавез , Рузвелт , Арафат , Буш , * , Тачер

2: Блеър , Линкълн , Блъди Мери ;) , Елизабета 1 , Ришельо , Наполеон , Де Гол , Николай Романов , Митеран , Буш старши , Берлускони , Гьоринг? , Гьобелс

3. Луй 15? (някой от тях :D ) , Хенри 8 , Кол , Шрьодер , Гьоринг? , Хуан Карлос , Хосе Мария Аснар , Александар , Август , Цезар , Кенеди , Пиночет , Сталин

4. Елизабета 2 , Хитлер , Фидел Кастро , Чейни , Брежнев , Труман , Тито , Милошевич , Вашингтон , Садам Хусеин , Хомейни , Кадафи , Мустафа Кемал Ататурк

5. Линдън Джонсън , * , Химлер , * , * , Мубарак , * , * , Ленин , * , Хрушчев , * , Андропов

Да бее Кадафи и Арафат :D
АМа, Ришельо е долния кардинал, намерих и картината https://upload.wikim...l-Richelieu.jpg Горния прилича много на него, ама не е, искам да знам кой е горния обаче, не се сещам за друг толкова известен кардинал.
Луи 14ти, Кралят Слънце, той е бил толкова характерно помпозен , въпреки че те всички френски крале са такива :D
15 и 16ти са с ги рисували с бели перуки или коси квото там :D

Мнението беше редактирано от darkbutterfly: 24.08.15 - 23:39

Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   Dust 

• Bad To The Bone
  • Преглед на блога
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 05-July 04
  • Град:Я да видим... Абе верно къде живея аз? о.О

Преглед на мнениеdarkbutterfly, на 23.08.15 - 18:32, каза:

последния мисля, не знам може би Че Гевара въпреки че позата му е малко не прилича на него, не не знам не го виждам.

Ахам , Че Гевара направо е одрал кожата на Ататюрк :D Добре де минаваш с "не го виждам" :D :P

ПС: Само на мен ли ми се струва че главата на Ришельо някак си е твърде малка за останалата част на тялото му... Даже и без всичките тези одежди... :unsure:
Публикувано изображение

ПоздраФче: Хриси, BlueSoul & Ани, Деси, tetty, Цвети, elizander , miraset, Heliks, vichy, Frea, framel, Immy, ahriman , julliana , Gatelina , Ива , Trust7 , darkbutterfly , goodfairy , vivacious , cinderellabg , loona , Precious

Публикувано изображениеIl Porcupino Nil Sodomy EstПубликувано изображение
0

Преглед на мнениеDust, на 24.08.15 - 23:53, каза:

Ахам , Че Гевара направо е одрал кожата на Ататюрк :D Добре де минаваш с "не го виждам" :D :P

ПС: Само на мен ли ми се струва че главата на Ришельо някак си е твърде малка за останалата част на тялото му... Даже и без всичките тези одежди... :unsure:

ем на снимката ми се видя с малка шапчица, сега видях оригиналната снимка, нищо общо ,ахахха :D
Aма и Че Гевара е бил.. как да се изразя, абе доста поо...абе поо :emote_blush: , по фигурата си личи,че не е той, ама се пробвах, кво да направя :D
За Ришельо главата му се нанася ок на тялото , като височина, от дрехите е, много дипли много нещо :D
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   miri220 

• Регистриран: 19-August 15
  • Град:Видин
Повече от половината, но някои не се виждат много добре и не съм сигурна.
0

Преглед на мнениеDust, на 24.08.15 - 22:14, каза:

1: Чърчил , Клинтън , Реган , Айхман , Никсън , Франциско Франко , Айзенхауер , Чавез , Рузвелт , Арафат , Буш , Невил Чембърлейн , Тачер

2: Блеър , Линкълн , Блъди Мери ;) , Елизабета 1 , Ришельо , Наполеон , Де Гол , Николай Романов , Ширак , Буш старши , Берлускони , Мусолини , Гьобелс

4. Елизабета 2 , Хитлер , Фидел Кастро , Чейни , Брежнев , Труман , Тито , Милошевич , Вашингтон , Садам Хусеин , Хомейни , Кадафи , Мустафа Кемал Ататюрк

2. След Елизабет е кардинал Мазарини
3. Е... как 15 :D le Roi soleil : ) Кралят Слънце - 14
5. След Кастро е Джералд Форд, до Линдън Джонсън е Конрад Аденауер , след швабата е Джулио Андреоти и кардинал Ришельо. Петър Велики е след Мубарак, следва Франсоа Митеран. След Ленин е Салвадор Алиенде. Генерал Перон е преди Андропов.
6. Фулхенсио Батеста и Джими бедствието Картър са преди Елцин.

Иначе браво. Поздравление и за дарк ;)

След като 2 години след като пуснах темата и нямаше никакъв интерес си мислех, че никой няма да пробва :D

Мнението беше редактирано от Henryi: 05.01.16 - 01:32

Публикувано изображение
A.Pinochet

2

Потребителят е неактивен   petko231 

• Регистриран: 15-August 15
  • Град:Враца
Почти всичките без 3,4.
0

Потребителят е неактивен   mitkads 

• Регистриран: 25-May 16
  • Град:Благоевград
Очите ме заболяха.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login