Форум

Data.BG Форуми: Legion плащане с голд? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Legion плащане с голд?

Потребителят е неактивен   bgwizzard 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 11-August 06
Здравейте колеги !
Поръчал съм си целият чест и го чакам още няколко дни и е тук , но имам малък въпрос към тези от вас който играят Легиона .
Каква е цената на тези "гейм токени" в момента и дали се променя , смисъл днес може да е 90к за 1 месец гейм тайм , утре 100к .
И може ли да се закупят няколко наведнъж ?
Благодаря много за помощта !
0

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Последно като играх веше 80к....ама реално ти ги фармиш за 2-3-5 дена.Стига да имаш време да играш няма да имаш проблем с токените.
0

Потребителят е неактивен   CBrood 

• Регистриран: 09-March 10
Сега е към 72k.

Ако ти е първи герой в играта и започваш отначало, сложи му herbalism задължително. В момента билките все още държат високи цени. Предполагам рудите също.
Може да ги направиш тия 72к с бране, но си е занимавка. Все пак, никоя друга професия в момента не може да ти докара толкова злато, толкова бързо. Говорим, разбира се, за Legion herbs.
0

Потребителят е неактивен   mirkov82 

• Регистриран: 31-October 11
  • Град:Пловдив
искам да направя подарък, който да е играта. моля за помощ да я купя цялата, с всички експанжъни до сега за по - приемлива цена. съответно и гейм тайм за около 2 - 3 месеца
0

Ако е от БГ
Това и евентуално Това
ПС:Батъл чест-а трябва да има 60 дни в него...но не съм сигурен. :)
ПС2: По сайтовете си има ключове отделно и тн. и излиза по-евтино,но въпроса е дали ти се занимава :)

Мнението беше редактирано от Nightwind89: 14.11.16 - 22:44

0

Потребителят е неактивен   danifilthy 

• Регистриран: 08-July 08
  • Град:Асеновград
От battle.net магазина има опция gift.А от реселър не бих купил повече ключ понеже дръпнах късата клечка. Същото важи ако решиш да купуваш със злато.
Battle.net/shop

Мнението беше редактирано от danifilthy: 15.11.16 - 14:19

Сексът започва тогава, когато жената хване мъжа за ръката.

Цитат

За сега работа ми вършат идеално свалените от мен utilities ShellMenuView & ShellExView , но за съжаление не мога да работя с тях !
0

Потребителят е неактивен   mirkov82 

• Регистриран: 31-October 11
  • Град:Пловдив
пак да ви занимая малко, като предварително се извинявам. племенника ми, за който е играта, играе в момента по схемата до 20 лв. безплатно. та въпроса е като му взема играта ще може ли да прехвърли героя, който е развил досега, в купения акаунт. и последно питане дали може и аз да я инсталирам играта, след закупуване съответно, и да я играя, когато той не играе :)
0

То до 20-ти левел не е голяма загуба,но да кажем че има сантиментална стойност.Просто като се инсталира играта ....влиза си в акаунта в близард и го ''зарежда'' с ключовете и картата и е готов.Чака се от 24 до 72 часа за да го ''отчете'' като ''пълноценен'' акаунт.
0

Потребителят е неактивен   hoahero 

• Регистриран: 20-February 17
  • Град:Хасково
ключовете и картата и е готов.Чака се от 24 до 72 часа за да го ''отчете'' като ''пълноценен'' акаунт.
Thanks for the best blog. it was very useful for me.keep sharing such ideas in the future as well. Thanks for giving me the useful information.
red ball hotmail login 192.168.1.1
0

Потребителят е неактивен   memmo 

• Регистриран: 26-January 03
  • Град:Кърджали

Преглед на мнениеhoahero, на 14.03.17 - 11:45, каза:

ключовете и картата и е готов.Чака се от 24 до 72 часа за да го ''отчете'' като ''пълноценен'' акаунт.

само да не се фанеш на глупости от типа на "80к....ама реално ти ги фармиш за 2-3-5 дена"
защо ми е хубаво в индианския вингвам ? no windows no gates apache inside .
0

Потребителят е активен   nit88 

• Фен на Холандеа
  • Регистриран: 01-August 09
  • Интереси:Холандеа
за 2 дена дори на 10х рейт злато на пиратките с надутата икономика трябва да цъкаш доооста за да направиш 80к злато :) и имай предвид, че 20 ниво са ти няколко хиляди ачийвмънт точки което си е занимавка да се прави после
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login