Форум

Data.BG Форуми: Въпрос за WINDOWS 7 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Въпрос за WINDOWS 7

Потребителят е неактивен   cecosl 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 03-January 06
ЗДРАВЕЙ ТЕ ИМАМ ЕДИН АЦЕР НАСТОЛЕН ИСКАМ ДА ГО ПРЕИНСТАЛИРАМ ЗАРЕЖДАМ СИ УСБ КАКТО ТРЯБВА ДАЖЕ И ОТ СД-ТО НО СЛЕД КАТО ИЗЛЕЗИ ПРОЗОРЕЦА ДА ИЗБЕРА КАКАВ ЕЗИК ИСКАМ И ДО ТАМ ПОСТОЯНО СЕ РЕСТАРТИРВА ?ДО СЛЕДВАЩА СТАПКА НЕ ДОСТИГАМ
0

Потребителят е неактивен   gangosan 

• Регистриран: 22-December 07
Ако нямате важна информация съветът ми е да си инсталирате първо линукс и да истриете всичко. После да пробвате пак с уин. А ако не ви се занимава истеглете друуг уиндоус и пробвайте с него.
0

Потребителят е неактивен   iv4oo83 

• Регистриран: 11-July 13
Здравейте,
извинявам се че използвам темата на колегата, но питам за да не спамя допълнително.
Взех си нов лаптоп Lenovo с Linux, и тръгнах да инсталирам от флашка Windows 7, но ми иска някакви драйвери, което ми се случва за първи път. Преди съм ползвал флашката на други лаптопи и съм нямал проблем с инсталацията.
Моля за съвет. Благодаря ви!

Прикачен(и) файл(ове)

0

Потребителят е неактивен   gregurqn 

• Регистриран: 06-January 02

Преглед на мнениеiv4oo83, на 28.12.19 - 15:43, каза:

Здравейте,
извинявам се че използвам темата на колегата, но питам за да не спамя допълнително.
Взех си нов лаптоп Lenovo с Linux, и тръгнах да инсталирам от флашка Windows 7, но ми иска някакви драйвери, което ми се случва за първи път. Преди съм ползвал флашката на други лаптопи и съм нямал проблем с инсталацията.
Моля за съвет. Благодаря ви!

Новите машини са така! Подготвени директно за windows 10. За мен windows 10 e пъбен боклук не го харесвам и съм още на 7 и ще си стоя на 7! Долу ти е "лекарството".
https://www.youtube....h?v=T6tYFKpp558

Мнението беше редактирано от gregurqn: 03.01.20 - 04:02

2

Потребителят е активен   jossbomon 

• Регистриран: 06-February 07
Остава и да има всички останали драйвери за 7...
1

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login