Форум

Data.BG Форуми: Real Madrid Club de Fútbol - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (122 Страници) +
  • « Първа
  • 120
  • 121
  • 122
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Real Madrid Club de Fútbol Шампион на Испания, Европа и Света

Потребителят е активен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
защо не го обявяват вече след като се продават официално фланелки с името и номера дори?

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Най накрая момчето си сбъдна мечтата да играе за Реал Мадрид и да бъде трениран от Зидан, 2х1. :)
Честито на всички фенове на Реал за добрата покупка.

Официално: Еден Азар е играч на Реал Мадрид!

Трансферната сага около Еден Азар в Реал Мадрид приключи с „хепи енд” за испанския гранд. Белгийският плеймейкър официално премина при 13-кратните европейски шампиони от Челси, като именно клубът от Мадрид пусна специално комюнике, потвърждаващо новината.

По този начин играчът сбъдна своята мечта, като обвърза бъдещето си с „кралския клуб” до лятото на 2024-а година. Испанските медии твърдят, че Реал ще заплати на лондонския клуб 100 милиона евро, като отделно на тази сума ще има и бонуси.

„Сините” от Лондон бяха принудени да се разделят с плеймейкъра си, чийто договор с тима от „Стамфорд Бридж” изтичаше през лятото на 2020-а година и тогава можеха да го изпуснат без пари.

Преговорите между двата клуба стартираха преди няколко месеца, като придобиха мащабни размери в последните дни. Именно медиите на Иберийския полуостров потвърдиха, че всичко е договорено на 30-и май, но едва седем дена по-късно официалното обявление бе пуснато в сайта на „кралския клуб”.

Еден Азар ще бъде представен като играч на Реал Мадрид на 13-и юни на „Сантиаго Бернабеу”, след като премине медицински прегледи на Валдебебас.

https://www.instagra.../p/Bya9cFQo9Zd/
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Перес към Йович: Сбъдна мечтата си да си част от Реал Мадрид

Президентът на Реал Мадрид Флорентино Перес представи новото попълнение на Кралския клуб Лука Йович. Босът се обърна към младока с думите, че е сбъднал мечтата си да играе на „Сантиаго Бернабеу“.

Сръбският национал направи трансфер от Айнтрахт Франкфурт. 21-годишният футболист парафира с „лос меренгес“ до 2025 година.

„Искаме да споделим с всички мадридисти начало на проекта за новия сезон. Трябва да работим интензивно, за да сбъднем мечтите на нашите фенове. Миналият сезон не се разви според очакванията ни и сега е нужна реакция от наша страна. Нашият клуб никога не се предава. Спечелихме 4 пъти Шампионската лига за 5 години. Това е нещо уникално и магично“, добави Перес.

„Било е твоя мечта да си част от Реал Мадрид и сега я сбъдна. Идваш в Реал Мадрид заради таланта и качествата си. Бори се, за да стигнеш дотук и го направи на 21 години. Искал си да станеш част от мита Реал Мадрид и го постигна“, започна Перес.

„Пред теб стои голямо предизвикателство и ще играеш под ръководството на великолепен треньор и в тима с най-добрите футболисти. Ще защитаваш емблемата на Реал Мадрид и ценностите на този клуб. Твоето семейство се гордее с теб, защото ни казаха, че като малък си спал с фланелката на Реал Мадрид“, каза още Перес.

Йович: Ще ми хареса да спечеля Шампионската лига с Реал

Новият футболист на Реал Мадрид Лука Йович коментира при представянето си, че би му харесало да спечели Шампионската лига с Кралския клуб. Младият сръбски нападател сподели още, че е най-щастливото момче, защото е направил трансфер на „Сантияго Бернабеу“.

Йович парафира с Кралския клуб до 2025 година, след като направи трансфер от Айнтрахт Франкфурт.

„Аз съм най-щастливото момче на света. Много съм доволен, че съм част от най-големият клуб в света. Надявам се да оправдая очакванията“, каза Йович, който преди това излезе на официалния терен и под аплодисментите на феновете целуна емблемата, стояща на гърдите му.

„Не съм в течение да е имало други оферти към мен. Мениджърът ми не ме е занимавал с това“, каза още Йович.

По време на брифинга Йович бе запитан истина ли е, че когато е бил малък е спял с фланелка на Реал Мадрид: „Вярно е. Приятел на татко ми я подари. От дете бях фен на Реал Мадрид, както много други малчугани“.

„Ще се постарая да дам най-доброто от себе си и да покажа истинските си възможности в Реал Мадрид“.

„Моят идол бе Роналдо, но като цяло не ми харесвам да откроявам единици от отбора“.

„На мнение съм, че Карим Бензема е един от най-добрите нападатели в света. Когато той стана част от Реал Мадрид, аз бях на 11 години. Очаквам да науча много от него“.

Помолен да направи сравнение между испанската Примера дивисион и Бундеслигата, сърбинът обясни: „Говорих много по тази тема. Ла Лига и Висшата лига са добрите първенства в Европа“.

Младият нападател не крие, че има високи амбиции при „белите“: „Би ми харесало да спечеля Шампионската лига“.

„Казах много пъти, че Реал Мадрид е най-добрият клуб в света. На феновете обещавам, че ще се раздавам на 100%, за да може клубът да постигне целите си“, продължи Йович, който обясни, че предпочита да не говори за себе си, защото има още много да учи.

„Конкуренцията в Реал е засилена, но ако положа усилия, ще получа шанс. Ако не се възползвам, вината ще е моя“.

Йович направи и кратък коментар за другото ново попълнение на Реал Мадрид – Еден Азар.

„Той е фантастичен, от най-добрите в света. За мен ще е истинско удоволствие“, коментира за финал Йович.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   tonimontana 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 20-November 04
  • Град:СОФИЯ
Ако тва момче не играе заради Бензема , ще е повече от грехота.
0

• Madridist
Защо толкова да давате проблем Бензема като той може да мине отново в позицията, която имаше с години с Роналдо?
Малко по малко Бензема ще започне да има затихващи функции и малкият е взет именно да го замени 1-2 сезона напълно.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Аз лично се надявам Бензема и Бейл да са до живот в Реал.Тва си е класа от всякъде.Truth be told
0

• Madridist
А ние се надяваме Вaлверде и Коутиньо да са също така до живот при вас.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Официално: Реал привлече Ферлан Менди от Лион

Реал Мадрид обяви пореден нов футболист през летния трансферен пазар. 13-кратният европейски клубен шампион е постигнал договорка с френския Олимпик Лион за левия краен бранител Ферланд Менди.

„Реал Мадрид и Олимпик Лион стигнаха до споразумение за трансфера на 24-годишния Ферлан Менди. Футболистът ще остане в Мадрид за следващите шест сезона – до 30-и юни 2025-а година. Менди ще бъде представен в сряда, 19-и юни, на „Сантиаго Бернабеу”, написаха от Реал в комюнике в сайта си.

Испанският AS потвърди, че сумата, която „лос бланкос” ще заплати за Менди е 55 милиона евро, като той е поредният нов бранител в отбора на Зинедин Зидан след оформянето на трансфера на Едер Милитао от Порто.

По-рано в сряда Реал официално представи Лука Йович, който акостира на "Бернабеу" от Айнтрахт Франкфурт, а на 13-и юни се очаква представянето на Еден Азар. Иначе след хаотичния сезон, маркиран от елиминация на осминафиналите в Шампионската лига, то Реал Мадрид продължава своя редизайн на отбора. Досега бяха закупени Еден Азар, нападателят Лука Йович, централният бранител Едер Милитано, както и бразилското крило Родриго.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеPacetoo, на 12.06.19 - 23:03, каза:

А ние се надяваме Вaлверде и Коутиньо да са също така до живот при вас.

TouchE :D
0

Потребителят е активен   johnnybet 

• Регистриран: 17-May 12
Ferland Mendy - €50m
Eden Hazard - €100m
Luka Jovic - €65m
Eder Militao - €50m
Rodrygo Goes - €54m
-------------

Парите от ШЛ заминаха.
0

Потребителят е неактивен   fro3enMind 

• Регистриран: 01-October 14

Преглед на мнениеjohnnybet, на 13.06.19 - 12:17, каза:

Ferland Mendy - €50m
Eden Hazard - €100m
Luka Jovic - €65m
Eder Militao - €50m
Rodrygo Goes - €54m
-------------

150 млн. за играчи, дето не съм ги чувал + 65 за играч с един силен сезон за средняшки отбор от Бундеслигата. Интересно какви цели са си поставили в Реал с тази селекция. И докога ще ги чакат тия да станат футболисти, щото по принцип хич не са от търпеливите. Но да видим..

Мнението беше редактирано от fro3enMind: 13.06.19 - 12:50

0

Потребителят е неактивен   clarkkentisreal 

• Регистриран: 25-August 12
  • Град:Благоевград
Те нямат избор, защото никой от играчите, които са имена вече няма да бъде пуснат от отбора си толкова лесно както преди правеха на старите цени - нито Мбапе, нито Неймар могат да вземат или пък някой играч на Сити, Ливърпул и др. доказани футболисти. Отминаха времената, в които могат да грабнат Неймар, Салах, Мане ей така за малко пари, сега едно, че отборите не си ги дават, друго че арабите промениха пазара и с това надуване на цените направиха купуването на готови футболисти непосилно дори за тях. Така че им остава да се пробват да развиват млади таланти (нещо, което не им е силата), разни недоказани бразилци на едро като Винисиус и Родриго и играчи с по един силен сезон.

Мнението беше редактирано от clarkkentisreal: 13.06.19 - 16:41

0

• Madridist
Ама то това чака и другите отбори в това число и Барселона. Те след 2-3 сезона трябва да заменят отпред Меси и Суарес, а отзад Пике, Бускетс, Алба и компания. Просто в момента и пазара предлага само млади играчи и няма смисъл да даваш луди пари за играчи като Левандовски, които след 2-3 сезон ще приключат и пак ще трябва да се оглеждаш на пазара и тогава вече играчи като Йович, които вероятно вече ще са на цена около 180 млн. евро.

Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 13.06.19 - 23:06

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
АЗАР: "МЕЧТАЕХ ЗА ТОЗИ МОМЕНТ, ОТКАКТО ИГРАЕХ В ГРАДИНАТА У ДОМА"

Азар говори пред медиите в залата за пресконференции на Сантяго Бернабеу след представянето си като играч на Реал Мадрид. Емилио Бутрагено се присъедини към белгиеца и се обърна към него по следния начин: "Добре дошъл в Реал Мадрид, ние сме развълнувани, че си тук с нас. Твоят талант и печеливш манталитет те направи един от най-големите играчи в света. Ще изпълниш мечтата си да бъдеш част от този клуб. Видя обичта на Мадридистите, феновете са изключително развълнувани. Убедени сме, че ще бъдеш ключов играч за нас."

След това Азар сподели първите си емоции като играч на Белите: "Сънувах този момент, откакто играех в градината у дома като момче. Започнах да подкрепям Реал Мадрид, когато бях много млад. Прекарах известно време във Франция и Англия. Сега е чест да бъда в Реал Мадрид и нямам търпение сезона да започне. Това е чудесно за мен и за моето семейство. Всички сме толкова развълнувани, майка ми повече от всеки друг. Това е огромно удоволствие."

❓Зидан
✔️"Всички знаят, че Зидан е моят идол и сега да бъде моят треньор е важен фактор. Винаги съм искал да играя за този клуб. Обикновено харесвам да играя отляво или като номер 10, но това не е мое решение.
Мечтата ми е да се забавлявам на терена и да печеля мачове. Когато играч дойде в Реал Мадрид, той иска да печели трофеи. Надявам се да спечеля възможно най-много титли и да напиша история с Реал Мадрид. Бях в Челси 7 години и сега ще дам всичко за този отбор."

❓Сбъдната мечта
✔️"Винаги съм мечтал за Реал Мадрид. Днес не го казвам просто, защото имам договор с клуба. Преживял съм няколко етапа в кариерата си. Първо във Франция и след това в Англия. Това беше идеалният момент да дойда и да играя за Реал Мадрид. Сега трябва да покажа качествата си на терена."

❓Номер
✔️Имах късмета да говоря с Модрич чрез Ковачич. Пошегувах се и го попитах дали ще ми позволи да играя с номер 10 и той каза не (смее се). Ще трябва да играя с друг номер, но това не е важно. Играта за тази емблема е основното нещо."

❓ Изисквания
✔️"Феновете са взискателни, защото клубът е взискателен. В клуб, който иска да спечели всичко и е нормално хората да очакват най-доброто. Ключовото нещо е да работим възможно най-силно на терена. Дойдох тук, за да дам най-доброто за Реал Мадрид и се надявам феновете да са щастливи."

❓Разговор с Куртуа
✔️"Говорих много с него за Реал Мадрид. Каза ми, че ако имам най-малък шанс - да не се колебая. Трябваше да дойда, защото това е най-добрият клуб в света. Куртоа е добър приятел и аз обичам да играя с него, надявам се да спечелим много титли заедно ."

❓Дузпи
✔️"Капитанът е голям изпълнител на дузпите, ако ме помоли да ги изпълнявам аз... Предполагам, че ще продължи да ги изпълнява той. Той върши чудесна работа."

❓Подписването
✔️"Не мисля, че е твърде късно, аз съм на 28 години. На върха на кариерата си съм. Между 27 и 32 е най-доброто време за футболист. Дълго време мечтаех да играя тук. Прекарах известно време в Лил и Челси. Сега съм в най-големия клуб в света и това ще ми помогне да напредвам.
Всичко започна миналата година след Световната купа, но аз останах в Челси още една година. Имах страхотен сезон и спечелихме Лига Европа. Това беше идеалното време да подпиша с Реал Мадрид и аз ще дам всичко за клуба."

❓Разговор с президента
✔️"Видяхме се веднъж в Лондон и имахме кратък разговор. Каза ми, че е време да дойда в Реал Мадрид. Бях развълнуван да чуя как президентът го казва. Сега съм тук и се надявам да спечелим много заедно."

❓ Обръщение към феновете
✔️"Благодаря, че дойдохте. Много се радвам, че видях толкова много хора. Всичко беше страхотно и много се радвам, че имах шанса да видя новите си фенове. Нямам търпение да започна да играя и да покажа какво мога да направя на терена."

❓Лидер
✔️"В Реал Мадрид има няколко лидери, не само един. Отборът е ключовото нещо. Идвам да се опитам и да помага на отбора с моя опит, дрибъл, голове... Надявам се, че можем да свършим добра работа заедно. Бях лидер в Челси и в националния отбор. Мисля, че ще бъде същото и тук."

❓Смятате ли себе си за "Галактикос"?
✔️"Още не съм "Галактикос". Надявам се, че ще бъда един ден. Аз съм Еден Азар и всичко, което съм правил в миналото, вече не се брои, това е нова страница. Започвам от нулата и не мисля, че съм "Галактикос"."

❓Повишаване на нивото му
✔️"Винаги можете да се подобрите във футбола. Винаги има елементи, по които да се работи. Всички се надяваме, че можем да подобрим представянето си и това ще се види в игрите. Ще се опитам да бъда на възможно най-високо ниво. Мисля, че мога да се подобря и вярвам, че този отбор ще ми позволи да отида на друго ниво."

❓ Златна топка и Реал Мадрид
✔️"Тази година носителят на Златната топка е Модрич. Не знам дали ще бъде по-лесно да я спечеля тук, но това зависи от това как играя. През последните години играчите на Реал Мадрид са я печелили много пъти. Аз съм фокусиран върху колектива, а той много помага на играча да спечели тази награда. Някой ден може и да я спечеля. Най-важното са титлите с Реал Мадрид."

❓Мбапе и Погба
✔️"Не съм тук, за да обсъждам трансферите. Аз идвам да играя с най-добрите. Вече има нови играчи и ще имаме време да се адаптираме. Вярно е, че искаме да играем с най-добрите, а момчетата, които споменахте са две от тях, но аз не решавам тези неща."

❓Бензема
✔️"Връзката с него може да бъде фантастична. Играх срещу него във Франция. Той е тук от 9 години и мисля, че е най-добрият централен нападател. Да играя и тренирам с него ще ме направи по-добър играч. Надявам се, че ще имаме добра връзка на и извън терена."

❓Миналият сезон на Реал Мадрид
✔️"Бях много фокусиран върху Челси. Реал Мадрид спечели толкова много през последните пет години. Надявам се да започне нов цикъл с нови играчи и с момчетата, които вече са тук, които са спечелили толкова много."
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Моята връзка

:evil2:

Мнението беше редактирано от tonimontana: 14.06.19 - 10:45

1

• Madridist
Т'ва нищо не значи с какво се е облякъл, а и малък може да значи в голям период от време.
Много пъти е казвал, че е фен на Зидан и той му е негов идол и вероятно е станал фен на Реал точно в периода си на осъзнаване и когато той премина в Реал. Тогава Азар е бил на 10 години, точно когато е започнал да разбира от нещата, а не например какво мама и тате са му навлекли като 5-6 годишен. :D

Все едно ти сега да облечеш детето си с екипа на Барса и да му ги тикаш в лицето през годините и той като мине 10 години да вземе да си хареса друг отбор и после да твърдиш, че синът ти е фен на Барса.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Малките спечелиха турнира на талантите като победиха на финала Барселона.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Родриго.

“Първо, искам да благодаря на Господ. След това съм признателен към семейството ми за всичко, което са сторили за мен досега. Искам да се обърна и към привържениците на Реал: “Надявам се, че ще ви донеса толкова много радост”, заяви бразилското острие.

“Трябва да помогнеш мечтите ни да се превърнат в реалност”, обърна се към него президентът Флорентино Перес.

“Още не съм говорил със Зидан, но със сигурност беше страхотен футболист, а сега е голям треньор. Нямам търпение да тренирам под негово ръководство. (…) Напрежение има във всички клубове, но тук е още по-голямо, защото това е най-великият клуб в света. Винисиус ми каза, че трябва да съм търпелив”, довери той.

“Аз съм бърз нападател, с дрибъл. Идентифицирам се с Неймар и Робиньо. Обичам да играя по фланговете. Готов съм да играя. Смятам, че винаги трябва да вървим нагоре и да се подобряваме. Мисля, че бележа доста голове. Това ще е първият ми сезон тук, млад съм и трябва да бъде търпелив. Всички, които ме познават, знаят, че винаги съм обичал Реал Мадрид”, призна Родриго.

“Неймар е голям футболист, но е в друг клуб и не мога да говоря за него. Искам да бъда Родриго от Реал Мадрид. Има само един Неймар. (…) Да, истина е, трансферът ми в Мадрид беше финализиран за 20 минути. Винаги съм казвал, че изборът ми е Реал Мадрид”, заяви още Родриго.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   m1TeT0 

• Регистриран: 26-July 09

Преглед на мнениеfro3enMind, на 13.06.19 - 12:48, каза:

150 млн. за играчи, дето не съм ги чувал + 65 за играч с един силен сезон за средняшки отбор от Бундеслигата. Интересно какви цели са си поставили в Реал с тази селекция. И докога ще ги чакат тия да станат футболисти, щото по принцип хич не са от търпеливите. Но да видим..

Принципно не е тайна, че медийте се контролират. Просто трябва да им натиснат копчето. Съвсем отделно е, че и ние трябва да го направим за себе си, защото не е нужно да се претоварваме с очавания. В момента имаме достатъчно класа като имена и потенциал за в бъдеще стига да се разчита и заложи на тях в дългосрочен план. С КЕШ-ове се пренаситихме. Шампионата е по-належащ, но не на всяка цена.

Развиването на футболистите става в долните нива. За да искаш да те развиват, насреща трябва да ти покажат нещо. Когато не го правиш, няма как да очакваш. Не бих казал, че не ни е силата това.

Мнението беше редактирано от m1TeT0: Вчера, 21:37

Публикувано изображение
0

• Madridist
Менди!

Публикувано изображение

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (122 Страници) +
  • « Първа
  • 120
  • 121
  • 122
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login