Форум

Data.BG Форуми: Въпрос относно приемник за VIVACOM IPTV - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Въпрос относно приемник за VIVACOM IPTV

Потребителят е неактивен   stoichodrqnkov 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 10-April 06
  • Град:Пловдив
Здравейте,
след два дни ще ми пристигне телевизор Sony 43WE75, в момента съм телевизор LG с кинескоп и ползвам IPTV от Vivacom. Старият телевизор ще продължи да се ползва. Въпросът ми е за новия нов приемник ли ще ми е необходим или бих могъл да ползвам CA модул със smart карта, чрез който да използвам само оригиналното дистанционно на телевизора? До местоположението на новия телевизор съм извел единствено LAN кабел.

Ето снимка на приемника:
Публикувано изображение

и снимка на CA модул + smart карта:
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   GalacomGR 

• Дупето на форумО
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 02-January 05
CA модулът се ползва за сателитната им телевизия.
Ще продължиш да ползваш IPTV приемника, но ще го свържеш към телевизора с HDMI кабел, защото в момента вероятно си с чинч/скарт кабел.
0

Потребителят е неактивен   peziveng 

• Регистриран: 08-December 14
Мхм и на мен като ми прекарваха тв-то беше със скарт кабел , но на същия ден отидохи взех направо нов тв и hdmi беше в комплекта заедно с дистанционното .

Братле , ти можеш да направиш така ,че да ползваш само дистанционното на тв-то . Просто си има една схемичка в която доближаваш дистанционното на тв-то с приемника и натискаше някакво копче на дистанцинното на тв-то и става само едно без да ползваш на тв-то . Но на тв-то ти трябва само да го включиш нищо друго.

Мнението беше редактирано от peziveng: 29.01.18 - 00:14

0

Потребителят е неактивен   szBg 

• Регистриран: 11-December 09

peziveng, на 29.01.18 - 00:12, каза:

Мхм и на мен като ми прекарваха тв-то беше със скарт кабел , но на същия ден отидохи взех направо нов тв и hdmi беше в комплекта заедно с дистанционното .

Братле , ти можеш да направиш така ,че да ползваш само дистанционното на тв-то . Просто си има една схемичка в която доближаваш дистанционното на тв-то с приемника и натискаше някакво копче на дистанцинното на тв-то и става само едно без да ползваш на тв-то . Но на тв-то ти трябва само да го включиш нищо друго.

Нещо си сънувал, ама ти е грешен филма :lol2: Това за което говориш е hdmi cec и приемника на вивакома трябва да го поддържа. Отиваш на настройките и търсиш, където пише hdmi ceс. Включваш го и след това трябва с дистанционното на телевизора да можеш да управляваш приемника.
1

Потребителят е неактивен   peziveng 

• Регистриран: 08-December 14
Дистанционото на применика има едно копче study задържаш това копче срещу другото дистанционо и то се ''клонира'' и става само едно .
0

Потребителят е неактивен   asuslogitech 

• Форумен трол
  • Регистриран: 12-July 08
  • Град:София
  • Интереси:финансови
клонира на баба ти хвърчилото
клонира само volume, on/off и source
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login