Форум

Data.BG Форуми: Правителството на Кирил Петков - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (23 Страници) +
  • « Първа
  • 21
  • 22
  • 23
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Правителството на Кирил Петков Дискусия

Потребителят е активен   gregg 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-February 05

Цитат

...oт ĸoитo 10% щe бъдaт ocигypeни oт дoбивa oт ĸoмпaниятa в Чepнo мope.

Това ми напомня за онова пикливо находище до Галата, което осигуряваше 10% от нашето потртебление.
Във всеки случай НС трябва по най-бързия начин да отмени всякакви мораториуми за проучвания и добив на газ.
0

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
В тази връзка ето информация, но давам само линк понеже като копирам текста и всички букви се разбъркват. Някаква тъпа защита имат явно за копиране на текст.

https://www.24chasa....rticle/11533477
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   johnnybet 

• Data.BG Zombie 2022
  • Регистриран: 17-May 12
  • Град:Honolulu, Hawaii, United States of America
Доста интересна статия от "24часа", румънците в находището Нептун дийп имат 170млрд куб м. или казано по-просто от там ще имат газ за цялата страна за 17 години, ако съумеят да добиват по 10млрд. куб. колко им е годишното потребление. Турците съвсем наблизо са открили находище с 320млрд. куб. м., а ние балъците сме сондирали само на 40 метра дълбочина на морето, а целия този район където можем да открием има места където дълбочината е 2000 метра, но там никой нищо не е търсил, явно ние сме будалите, но нашите може би не сондират на големи дълбочини понеже за да извличаме газ от там трябва да се инвестират милиарди, тук сме будалите ние, защото при този скъп газ едно находище дори от 100млрд. куб ще ни осигури газ за следващите 35 години която ще е безплатна и инвестициите ще се избият.
0

• Madridist
Нямаме оборудването и трябва да се наеме фирма външна за подобни неща, а тя ще иска сигурно дял.
Въпрос на желание е като цяло и покрай тези събития може някой да се реши за тези неща един ден.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Data.BG Zombie 2022
Те да намерят находище за 300млд куб. м. това ще ни е газта за 100 години пък аз ще кажа на Кирчо да им даде 100млрд. куб. м. от тези 300 на тях, само и само да потече по тръбите нашенска газ. 200млрд куб. м. ще ни стигнат за повече от почти 70 години, а то края на века със сигурност ще използваме други източници за енергия, според мен дори още след 25, 30 години, нито ще се използва нефт, нито газ.

п.п. Аз отдавна чакам да реализират формулата за студения синтез и само ще чакам да завали.Публикувано изображение
0

Газ в региона има колкото искаш, въпросът е някой да си размърда някои части и да направи нещо реално по въпроса, а не да се вземат само комисионни от Газпром, щото така е по-лесно.

Цитат

п.п. Аз отдавна чакам да реализират формулата за студения синтез и само ще чакам да завали.

Според оптимистични оценки на учените в тази област поне в следващите няколко десетилетия не може да се очаква работещ проект.
0

• Data.BG Zombie 2022

Преглед на мнениеgregg, на 17.05.22 - 10:08, каза:

Според оптимистични оценки на учените в тази област поне в следващите няколко десетилетия не може да се очаква работещ проект.

Не вярвам да доживея да го видя този проект реализиран, как ти се струва от една чаша вода да има ток за целия Ню Йорк за 1 седмица.
0

Струва ми се много добре, но няма да го доживеем, затова сега трябва да се концентрираме вурху веи-та и собствени източници на нефт и газ.
0

• Data.BG Zombie 2022

Преглед на мнениеgregg, на 17.05.22 - 23:07, каза:

Струва ми се много добре, но няма да го доживеем, затова сега трябва да се концентрираме вурху веи-та и собствени източници на нефт и газ.

Пацето ще го доживее аз съм сигурен. Той е жилав и трениран боец, дори да стане третата световна война той е подготвен освен оръжие за самоотбрана има и бункер в задния си двор където е заредил каси, каси с отлежало марково уиски и няма дори да усети кога са минали 200 години и освен, че радиацията се е разсеяла и човечеството вече е еволюирало!Публикувано изображение

0

• Madridist
Доказателство, че онова от Банкя работи за свалянето на правителството, а и той си го каза публично още през март.

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (23 Страници) +
  • « Първа
  • 21
  • 22
  • 23
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login