Форум

Data.BG Форуми: Спамърска тема за хардуер - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (1028 Страници) +
  • « Първа
  • 1026
  • 1027
  • 1028
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Спамърска тема за хардуер Всичко което има бегла връзка с хардуер или технологии

Потребителят е неактивен   pky 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 15-January 07
  • Град:Варна
  • Интереси:Софтуер, хардуер

Преглед на мнениеianiiovski, на 23.06.22 - 18:28, каза:

Тази не е лоша ,но в такива сайтове ,които ги не знам избягвам да пазарувам, съмнителни са ми .

Gaminggear не е "непознат" сайт, сравнително известни са. Имат си и физически магазин във Варна.
1

Потребителят е неактивен   QuantumFireball10 

• Регистриран: 04-February 12
  • Град:София
Пак ме прее...........а с развалена видео карта от ОЛХ. 110лв

сега преговаряме с Индивида. :evil2: два варианта има. връща 70лв или го правя публично известен по-форумите. :chuckle:

пак същата схема. амааа захранването достатъчно силно ли ти е?? ама... как така картата не работиии. :unsure:

Направо за чудо и приказ. ама вика аз я купих от един и после несъм я тествал. :chuckle: аз викам браво. :eusa_clap:
велик си...

и сега чакаме. в WIndows 10 драйвъра е проблема нищо че мирише на изгоряло от картата. :emote_sarcastic:

купона е на шест. искам залагания дали ще върне пари и ще вземе картата или не??? :emote_dirol:

значи аз съм от хората дето и за 40лв не би си заложил репутацията. връщам стоки изгарам с еконт. каквото трябва само всички да са доволни. :emote_search:

Едит: подчертано платил съм си картата + доставката. сега пак ще си платя доставката.
просто в губя много време да си занимавам с глупости. (перфектно работеща без проблеми видео карта).

Мнението беше редактирано от QuantumFireball10: Вчера, 19:50

Публикувано изображение

Илюзията за свобода, която убива съзнанието https://www.youtube....h?v=eJq3UozsMhQ
1

Потребителят е активен   Plymouth 

• Регистриран: 26-December 05
Не се научи да не купуваш боклуци от олх-а.
Публикувано изображение

Преглед на мнениеslavigeorgiev, на 09.09.20 - 01:36, каза:

Казах че не съм глупав защото знам как да си управлявам парите правилно . Признавам си че не съм от най грамотните защото съм завършил само средно образование ...... ама тва е дълга и широка тема :D
3

Потребителят е неактивен   raze79 

• Регистриран: 16-September 19
За тази цел има преглед и тест пред куриера. Идва със стоката на място, слагаш на машината и тестваш 10-15 мин. Ако запали и работи - плащаш, ако не връщаш. Също има и вариант продавача да ти пусне през телефона един viber/skype или нещо подобно и да ти снима машината как картата работи, може и през Anydesk/Teamviewer да я тестваш. Ако увърта - работата е ясна.
Case Thermaltake Versa N21, MB Asrock Fatal1ty B450 Gaming K4 , CPU AMD Ryzen 7 5800X, Cooler Arctic Freezer 34 eSports, RAM 4x8 GB Crucial Ballistix Sport LT Red DDR4 @3200 MHz, PSU Thermaltake Smart DPS G750W, SSD ADATA SX8200P 512 GB, Samsung 850 EVO 500 GB, WD Green 240 GB, Seagate ST3000DM008 3 TB, WDC WD4003FFBX 4 TB, GPU NVIDIA Gigabyte AORUS MASTER GeForce RTX™ 3070, MONITORS LG 34WK650 + LG OLED 55B13LA
Laptop: Asus G551JM - CPU I7 4710HQ, RAM 8 + 4 GB DDR3 1600, GPU NVIDIA GTX 860M with unlocked BIOS, SSD Micron 1100 256 GB, HDD HGST 1TB WD 7200 RPM
Публикувано изображение
2

Преглед на мнениеraze79, на 24.06.22 - 19:59, каза:

За тази цел има преглед и тест пред куриера. Идва със стоката на място, слагаш на машината и тестваш 10-15 мин. Ако запали и работи - плащаш, ако не връщаш. Също има и вариант продавача да ти пусне през телефона един viber/skype или нещо подобно и да ти снима машината как картата работи, може и през Anydesk/Teamviewer да я тестваш. Ако увърта - работата е ясна.

Е той си каза че е купил картата от друг неизвестен субект и я е видял как работи. при него след 4 месеца я продава на мен. :lol2: смях и ужас. викам.... абее колко му беше да я пуснеш преди да я изпратиш?!

незнам кой е виновен и лично мен неме вълнува. целия ден ми отиде подяволите + пари. :chuckle:

дори аз където несъм от най-работливлите пчелички преди да пусна нещо в еконта го пускам да запали + тест.

този беше ясен още от офис еконта неми предложиха опция за преглед и тест. бая неща съм купувал на доверие в голям процент несъм имал никакви проблеми да не кажа 75-85% от случайте. винаги получавам това което е било описисано в състоянието в което е било точно и ясно.

говоря за рискови работи като: захранвания, дъна, хард дискове и видео карти.

ако някой ме прецака с 20лв с изгоряла рам памет 2х1ГБ ДДР2 800мхз примерно изобщо не се занимнавам.
нито имам нерви нито време... нооо за такива работи...........

Преглед на мнениеPlymouth, на 24.06.22 - 19:52, каза:

Не се научи да не купуваш боклуци от олх-а.

https://www.youtube....h?v=tbnzAVRZ9Xc

Мнението беше редактирано от QuantumFireball10: Вчера, 22:04

Публикувано изображение

Илюзията за свобода, която убива съзнанието https://www.youtube....h?v=eJq3UozsMhQ
0

И аз веднъж съм се парил преди няколко години - трябваше ми платка и антени за samsung s6 edge+ да си направя от едно демо нормален телефон. Намерих в продавалника същия телефон със счупен дисплей да се продава. От мерак и като видях ниската цена - беше към 150 лв за цял телефон по спомен, а и продавача ми направи още отстъпка като му се обадих и накрая цената беше 100 лв, изобщо не мислех, че може да е измамник. Тогава подобен телефон струваше 500-600 лв втора употреба. В еконта нямаше опция преглед и тест, звъннах му и ме уверяваше, че го правел, понеже имало измамници, които му подменяли части (въпреки че ставаше въпрос за залепен телефон). Платих и пробвах да включа телефона, но нямаше реакция. След това му звънях, но не вдигаше. В сервиза ми казаха, че платката е повредена, но реално си беше пълен комплект с батерия, дори някой беше пробвал да го лепи с каноконлит. Намерих си друга платка от обява, като дадох директно адреса на сервиза да я тестват пред куриера и им оставих пари (познати са ми). Ползваха антените от счупения телефон, а другите неща ги продадох - батерия, камери, дори почти си върнах загубата. Реално, към 200 лв. ми излезе всичко с подмяната, като демото ми го бяха подарили. Преди година и нещо го продадох за 120 лв. Но, вече като 'пазаря' нещо от продавалника, задължително с преглед и тест, дори в къщи така тествах дъно, процесор и памети - пред куриера. Ако продавача се прави на интересен (засега не ми се е случвало) - ще намеря друг.

Мнението беше редактирано от raze79: Вчера, 22:46

Case Thermaltake Versa N21, MB Asrock Fatal1ty B450 Gaming K4 , CPU AMD Ryzen 7 5800X, Cooler Arctic Freezer 34 eSports, RAM 4x8 GB Crucial Ballistix Sport LT Red DDR4 @3200 MHz, PSU Thermaltake Smart DPS G750W, SSD ADATA SX8200P 512 GB, Samsung 850 EVO 500 GB, WD Green 240 GB, Seagate ST3000DM008 3 TB, WDC WD4003FFBX 4 TB, GPU NVIDIA Gigabyte AORUS MASTER GeForce RTX™ 3070, MONITORS LG 34WK650 + LG OLED 55B13LA
Laptop: Asus G551JM - CPU I7 4710HQ, RAM 8 + 4 GB DDR3 1600, GPU NVIDIA GTX 860M with unlocked BIOS, SSD Micron 1100 256 GB, HDD HGST 1TB WD 7200 RPM
Публикувано изображение
2

На мен проблемът ми е, че не са реални измамници някои а некакви мързели дето мислят само за парата и реално не са тествали и реално не са наястно, че ти си губиш времето и парите за тях, занимавам се да споря и да връщам неща, НЕ за да се измъкна от тяхната измама а за да ги стимулирам да продават тествани и работещи неща, реално съм попадал на двама истински измамника който реално неми върнаха 35лв и 40лв... другите са некакви отвяни мозъци... детооо я мине я не мине... както викаш после щурци неможеш да ги намериш.

последния път когато Аз продадох комп за 70лв. човека не хареса продукта. спори с мен един ден близо. накрая се съгласих. върнах му парите той ми върна стоката.. и се оказа, че Аз съм в грешка, компа не работи както трябва заради мен и реално човека си е в правото си...

отстраних проблемът. продадох компа за същите пари на друг клиент, много доволен всичко е точно...

принципа е следния. прави на другите това което искаш да правят на теб. съответно коректно отношение.. получаваш коретно отношение.

никой не е без грешен.. колкото и да си велик компютърджия и авто механик или строител. Може да се изложиш.. реално трябва и да си понесеш отговорноста. ако се издъниш. съответно получавайки добро отношение ще получаваш добро отношение от другите и към другите. :emote_pardon:

Мнението беше редактирано от QuantumFireball10: Вчера, 23:05

Публикувано изображение

0

Така е, лошото е, че примерно аз и ти сме от малкото, които мислим така и гледаме да сме коректни. Ако всички бяха такива, нямаше да има проблеми, ама много хора искат все да изкарат пари от нищото. Наскоро трябваше да разкарам една стара пералня, която реално уж работеше. Бях пуснал обява хем да се махне, хем да изкарам някой лев евентуално. Дойде една жена в къщи, пуснах я, хареса я, спазарихме я за 50-60 лв. някъде и тя си я взе с неин транспорт. По едно време ми звъни - пералнята като се напълнела с дрехи не върти барабана. Казвам и - не знам, не съм я пускал изобщо (ползваха я квартиранти, реално от година и нещо не беше ползвана). Най-вероятно ремък нещо се е прецакал, изобщо не ми се занимаваше. Викам и - ела, ще ти върна парите, не ми трябва пералнята. Тя даже искаше да ми я носи обратно - викам и - не се занимавай, изобщо не ми трябва, давай я на циганите, дето минават с каруцата и събират стари уреди, хем и някой лев ще изкараш. Дойде, дадох и парите и приключих с драмата.

Мнението беше редактирано от raze79: Вчера, 23:59

Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (1028 Страници) +
  • « Първа
  • 1026
  • 1027
  • 1028
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

3 потребители четат тази тема
1 регистрирани потребители, 2 гости и 0 анонимни потребители

1. Plymouth,
  2. Google

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login