Форум

Data.BG Форуми: Съвет: "Каква кола да си купя" - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (364 Страници) +
  • « Първа
  • 362
  • 363
  • 364
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Съвет: "Каква кола да си купя" Дискусии и Въпроси.

Потребителят е неактивен   sisyphos 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-July 04
Здравейте!

За първа кола съм си харесал Dodge Caliber или Dodge Avenger. Харесват ми защото не са много популярни, имат излъчване и правят впечатление на пътя.
Интересувам се кой от двата модела е по-подходящ за първа кола, по-евтина поддръжка и като цяло плюсове/минуси. Основно ще се ползва да си ходя на вилата (~ 50км от София) и по-малко градско.
Като цяло няма много мнения в българския Интернет, това, което прочетох е, че и двата автомобила имат добра поддръжка у нас, т.е. няма проблеми с намирането на части, но Avenger-a е по-здрава кола.

Мнения?
Ако има да учиш, изтегли си лекции и реферати, ако имаш свободно време - почети вицове.
0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Ти си луд, но щом искаш да правиш впечатление...Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   GTRR 

• Регистриран: 31-October 09
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Main leadership on V.A.G Group/Das Auto.

Преглед на мнениеsisyphos, на 13.04.19 - 13:32, каза:

Здравейте!

За първа кола съм си харесал Dodge Caliber или Dodge Avenger. Харесват ми защото не са много популярни, имат излъчване и правят впечатление на пътя.
Интересувам се кой от двата модела е по-подходящ за първа кола, по-евтина поддръжка и като цяло плюсове/минуси. Основно ще се ползва да си ходя на вилата (~ 50км от София) и по-малко градско.
Като цяло няма много мнения в българския Интернет, това, което прочетох е, че и двата автомобила имат добра поддръжка у нас, т.е. няма проблеми с намирането на части, но Avenger-a е по-здрава кола.

Мнения?

Преглед на мнениеgolemsmeh, на 14.04.19 - 03:53, каза:

Ти си луд, но щом искаш да правиш впечатление...Публикувано изображение

Ха ха.Впечатление на кое/кой....едва ли тези коли правят впечатление.Колеги стегнете се малко!И двете коли ми идват крайно грозновати,ако искаш впечатление има къде,къде по реномирани модели.Бензиновите агрегати са 2-ве разновидности и идея нямам за тях,но дизеловия 2.0CRD си е чист VAG агрегат.Прословутия трошлив 2.0TDI 140к.с с много болести по-него.То си е пак относително че те са 5-6 версии,но реално само 1-2 стават
1

Потребителят е неактивен   vkkten 

• Регистриран: 26-May 06
С Крайслер-Додж-Джип групата имаме дълга история.
"Добра поддръжка у нас" е смехотворно, това е възможно най-абсурдното твърдение, което съм чувал.
Балканстар е абдикирал тотално от марките и се чака за части с месеци. За цени не искам да говоря изобщо.
Калибъра е ужасно пластмасов и няма нищо общо с американска кола. Просто е отвратително пластмасов, дори сегашната ми кола не е толкова пластмасова.
С частите проблем винаги има, повярвай ми!
Да караш подобен автомобил е доста садо-мазо любов.
Иска се много, много мерак. Няма нищо общо с Опел, ФВ и подобни.
Аз лично не виждам причина да избереш една от тези за първа кола.
Предполагам си млад човек и ако си решил твърдо да влизаш в американската секта, може би едно от най-добрите попадения е Крайслер Себринг Кабрио.
Бих го купил винаги и след 100 години.
Аз вече поодъртях и нервите ми се поизпилиха, та минах на много по-масова кола, но Себринга определено ми липсва и като нищо бих си купил отново. Остави пенсионерския Калибър за по-натам и си вземи нещо наистина яко!
А няма нищо по-яко от това да обикаляш с кабрио по Френската ривиера :chuckle:
0

Споделете тази тема чрез:

• (364 Страници) +
  • « Първа
  • 362
  • 363
  • 364
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login