Форум

Data.BG Форуми: Как да разбера каква козметика за лице да ползвам? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Как да разбера каква козметика за лице да ползвам?

Потребителят е неактивен   Stoian5 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-January 19
  • Град:Пловдив
Здравейте!

Кожата на лицето ми е много суха, изглежда неподдържана, а като пробвам да сложа крем - какъвто и да е, при това на добри марки, няма никакъв положителен ефект освен че на всичкото отгоре избива и някоя пъпка. Та въпросът ми е при кого да отида, за да ми препоръча точно какво да използвам за моя тип кожа? Лекар, дерматолог, козметик ... ? Благодаря!
1

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Изчакай да излезеш от пубертета, сама ще се оправи.

За сега прави леки слънчеви бани!

0

Потребителят е неактивен   trojanbox 

• Регистриран: 07-February 05
Опитай с медицинска козметика. От аптеката.
0

Потребителят е неактивен   vasilena0x0 

• Регистриран: 29-May 19
  • Град:Варна
  • Интереси:Био козметика, графичен дизайн
Забелязала съм, че повечето кремове за лице в търговската мрежа нямат много добър ефект върху кожата. Особено ако е силно чувствителна..
Опитвал ли си натурални продукти като мароканско арганово масло ? На мен ми се отразява много добре, защото не само подхранва, но и лекува кожата. Други добри натурални маски за лице са: маска с пчелен мед, мас и невен и какаово масло (сурово).
0

Потребителят е неактивен   golemsmeh 

• Регистриран: 28-August 05
Витамини!
0

Потребителят е неактивен   trojanbox 

• Регистриран: 07-February 05
Крем се слага на почистена кожа. Примерно в твоя случай измита с някакъв неагресивен сапун. След това нанасяш крема. А не да го наклепаш на мазната, потна кожа и да си мислиш, че полагаш грижи.... Полагаш, но подхранваш пъпките.... :D Ако пък са ти се образували вече бръчки от това, че спиш с лице забито във възглавницата, забрави да ти се оправи кожата само с крем...
0

Потребителят е неактивен   vkkten 

• Регистриран: 26-May 06
Да ти кажа, като бях в казармата в ШЗО - нямаше много кремове. Липсваха един вид. Имаше лафка, ама нямаше кремове, основно продаваха вафли. Но се чакаше доста за тях. Едни 200-300 човека.
Но! Освен кремовете, общо взето - нямаше и вода.
И самото къпане беше приключение и мисля един интервал от 20 дни беше приемлив!
Сега ... сложно ставаше, като ти избият пъпки по краката, но се понасяше някак, особено като те нашие сирената в 5 сутринта. От студа не се сещаш много за краката. Те и без това бързо се епилираха от въшкарника.
Пусто само пъпките оставаха.
Та -с две думи, да не си в Плевен и ти, колега?
2

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login