Форум

Data.BG Форуми: Wizz Air имат нови правила за чекиране от 15-ти август - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Wizz Air имат нови правила за чекиране от 15-ти август Дискусия за "нашите" авиопревозвачи

Потребителят е неактивен   barut 

• Група: Глобални
  • Регистриран: 19-November 02
Wizz Air са променили правилата за чекиране от 15-ти август, вече ако не си запазиш място предварително (което се доплаща, естествено) можеш да се чекираш в рамките на 48 часа преди пътуването. Пиша ви го за да не се чуди някой защо системата не го допуска да се чекира, че аз си загубих сигурно половин час да цъкам из сайта и да псувам, докато накрая не прочетох новите условия и разбрах какво се случва.

Мнението беше редактирано от barut: 27.03.18 - 19:51

Worst diving day is better than best working day. Much better!
2

Потребителят е неактивен   asdasdasdasfasdasd 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 12-June 17
  • Град:Бургас
Аз платих с карта, но и ми пише, че до 48 часа ще получа линк с билет. А още нямам. ИМам някакъв код на резервация.

Купих го през eSky

Какво трябва да направя за получа билета?
0

Ми виж на сайта има "чекиране и резервации" и с номера на резервацията ще се чекираш и ще си го изпринтираш.
1

Какво стана с твоето чекиране? За моя полет преди малко се чекирах, има и още нови нови глупости, как във Варна щели да ми искат документ за самоличност, че да съм въведял кога съм роден, номер на документа, пък кога е издаден, пък кога изтича, накрая ми изкараха някакъв безсмислен надпис от сорта на "не можете да изберете дата, защото сте избрали дата" или подобна тъпня, но въпреки това си мина чекирането. Преди един месец нямаше такива щуротии, кво полудяха тия?
Пак ми се падна място до прозореца, спестих 15 кинта, които щях да ги дам ако се бях чекирал по-рано и да си избера аз мястото :lol2:
И не забравяй да си изпринтираш бордната карта и да си я носиш!
0

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Е поне полета не ти закъснява с 2 часа като последните две седмици на Ryanair :chuckle: .Добре че има Wi-Fi та поне не седях вънка на комарите.
0

А, и с тия ми е закъснявал, и най-бруталното беше, че никой не даваше никаква информация. На всичко отгоре бях с 2 деца, добре, че носех лаптоп с детски филмчета, че иначе щяха да изтрещят тотално. И смятай за какво говорим, самолета когато трябваше да е във Варна и да се товарим, още не беше излетял от Лондон, той от там трябвало да кацне в София, да разтовари, да се качат хората за Варна, да дойде до Варна, да слязат всички и тепърва ние да се качим.
0

Мда...онзи ден същата работа...След 30 мин. трябваше да излиза за Лондон....той тогава тръгваше от там. :evil2:
0

Потребителят е неактивен   shelbygt 

• Регистриран: 04-July 05
Да попитам за пътуване до Нюрнберг - кога най-късно да си купя билети? за началото на ноември става дума, няколко дни, евентуално може да отскоча до някоя друга провинция да видя приятели, та не знам връщането как да го направя.
0

По-рано....по-евтино.Смяташ си няколкото дни +1-2-3 за приятелите и готово. :unsure:
0

Тия пак имат някаква промяна в правилата, ама ме домързя да я чета. Онзи ден си купих билет да отивам на едно място, сега стана ясно кога ще се връщам, буквам си билета за връщане и ми излезе надпис "има промяна в правилата за багажа от последната ви резервация".
Между другото който ще лети на по-дълги (съответно и по-скъпи) полети, може би е добре да си добавя опцията wizz flex, струва 20 кинта, но може да се променя датата на полета без такси, само ако избрания полет е по-скъп се доплаща разликата. Също и застраховка, която включва отменен полет и изпуснат полет, в събота един приятел си изпусна самолета и го одраха над 100 евро да му презаверят билета за следващия ден, хич не му беше готино. На полетите за Варна изрично пише ТЕРМИНАЛ 2, той пътува за Лондон, на неговия билет нищо не пише, отива на терминал 2, докато се усети, че неговия полет е на Т1 и да се прехвърли там, гейта затворил и айде.
1

В Събота трябва да пътувам до Германия в някав полет в 7....та се чудя кога да ида.С тия опашки+чекирането на големия куфар...към 4 да съм там ми се вижда добре. :unsure:
0

Към 5:30 е достатъчно рано, иначе има да си гризеш зъбите в салона за излитащи, ще умреш от тъпня.

Някой успял ли е да си изтегли и отвори мобилната бордна карта? Изтеглям, и ми пише "файла не може да бъде отворен", то че сайта им е ужасно тегав едно на ръка, ама ако и мобилното чекиране не бачка ....
p.s. то трябвало непременно да се изтегли мобилното им приложение и така да се отвори boarding pass, не може просто да го свалиш от браузъра, да им го *******

Мнението беше редактирано от barut: 20.09.17 - 09:31

1

Мда...аз затова си го принтирам.Или приложението им ще се скапе..или моя тел може да умре . :D
0

аз го имам и принтирано ;)
0

Потребителят е неактивен   asdasdasdasfasdasd 

• Регистриран: 12-June 17
  • Град:Бургас
Понеже не разбрах много. Има някакви нови правила. Значи купил съм си билет за 22 ноември. Обаче пише, че може да се чекирам от 23 Октромври , демек 30 дни преди полета. Ако се чекирам след няколко дни трябва ли после пак да се чекирам 48 часа преди полета?
0

Тия нещо си омазаха сайта, голям зор да се чекираш, то едно циклене, зарежда половин час. И продължава да не помни кога са издадени документите и всеки път трябва да се попълва номер на лична карта, дата на издаване и дата на изтичане. Отделно някой ако пътува с малки деца, които нямат паспорти и минават с акт за раждане (говорим за полети в България), вече не може да ги чекира, понеже е отпаднала опцията да се избере "друг вид документ" и на всичко отгоре иска да се въведат поне 5 символа, а повечето актове за раждане са с по 4 цифри.
0

България еър пускат евтини билети до 5-ти април, на който му се ходи някъде сега е момента https://money.bg/bus...i-v-evropa.html

p.s. точно докато го пишех това ми изпищя телефона, wizz са ми пуснали съобщение за 20% намаление :D

Мнението беше редактирано от barut: 21.03.18 - 17:32

0

Потребителят е неактивен   sinzaek 

• Регистриран: 22-January 06

Преглед на мнениеbarut, на 21.03.18 - 17:31, каза:

България еър пускат евтини билети до 5-ти април, на който му се ходи някъде сега е момента https://money.bg/bus...i-v-evropa.html

p.s. точно докато го пишех това ми изпищя телефона, wizz са ми пуснали съобщение за 20% намаление :D

ами те намаления имат някакви май само на полети които се дублират с нискотарифните.. и пак цените са им по-високи...

мен ме интересува полет до прага.. за съжаление единственият вариант без прекачване от софия е с бългериаеър.. и цената им почти или съвсем същата както обикновено... ако бяха пуснали софия-прага-софия на 100евро (или по-малко), директно щях да взема, въпреки че не сме планирали ходене до там преди есента...
0

Потребителят е неактивен   thebluegodgonzo 

• Регистриран: 14-March 07
  • Град:Варна Отбор: Левски 1914
До Прага и на мен ми се ходи и гледам варианти, можеш с Wizz до Братислава, скоро и до Виена ще имат, и после влак.
0

В момента с промоцията е по-изгодно да летиш до Братислава с България еър, щото на wizz като добавиш таксата за багаж става по-дебело.
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login