Форум

Data.BG Форуми: Реплики маратонки - къде? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Реплики маратонки - къде?

Потребителят е неактивен   CecoBizona 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 31-August 10
  • Град:Перник
Aз да кажа за 128GB-овата флашка за 28лв-мисли ли си някой, че за 28лв флашката релано ще е 128GB-това са доказани фалшификати, наскоро имаше такива в продавалника взети оттам за 28лв, пуснати тук за 50лв и накрая се оказаха 8GB маскирани като 128 :chuckle:

Има и microSD карти памет 32GB по $8-10, те пък реално са 2GB. И аз се набутах с една такава и продавача моментално ми върна парите, щото явно си знаеше за какво иде реч. Та така и с обувките реплика, отвън са много красиви, но се късат и разлепват за 1-2 седмици буквално.

Истината е в чуждестранните сайтове като sportsdirect например, от година само оттам си купувам обувки пък и някоя дрешка и съм страшно доволен, здрави и много по-евтини отколкото у нас. Правят редовно разпродажби, има страшни оферти буквално през 2-3 дни. Все пак трябва да се знае, че и те имат евтини калпави модели, хубавите почват от 20 паунда и нагоре. Въпреки, че имах едни маратонки за 10 паунда оттам, което прави към 23лв и изкараха близо 6 месеца-просто качеството и стандартите там са други.

Цитат

...андроидите стават за всичко друго, но не и за разговори...

Горд фен и ползувател на Android OS

Напоследък буквално ни заля цунами от качествени телефони на Samsung

Моят албум
0

Потребителят е неактивен   ikalvachev 

• Регистриран: 05-April 05
thissucks хайде най накрая да го решим тоя спор.ето ти 2 снимки на обувките

ето бележка за паричен превод да видиш колко съм платил,изтрил съм само личните данни

http://pics.data.bg/...68fe1996222e/3l

http://pics.data.bg/...d4e6cb149fbc/4y

както виждаш 66лв цена ОТ АНГЛИЯ.сега е твой ред да ги снимаш колко струват в българия,любопитно ми е :D .
CecoBizona 128GB-овата флашка си е реална,поне според 40-те човека който са си я купили досега.явно не си забелязал и че продавача е с положителен рейтинг 99.6 ПРОЦЕНТА и е с ХИЛЯДИ продажби.няма измама.
това че в бг такива цени няма да доживеем НИКОГА си е отделен въпрос.
аз ще продължа да си купувам от чужбина,а останалите който са по умни от мен - нека да си плащат петорните цени ТУК :evil2:

Мнението беше редактирано от ikalvachev: 28.09.13 - 14:04

0

:!:

Мнението беше редактирано от ikalvachev: 24.09.13 - 14:39

0

Потребителят е неактивен   thissucks 

• Регистриран: 31-May 10
  • Град:София
A, не, не. Не извъртай нещата както се надлъгват децата в детската градина :lol: . Ти ми показваш за колко си ги купил от английски сайт. Аз вече ти показах за колко се продават от български сайт. Да не искаш и аз да си ги купя и да ти покажа бележка? Ми тя би била пак за 70 лв, колкото пише в сайта. Или си мислиш, че те са написали 70, пък ще ми поискат 200? :lol: Сега какво, агитираш ме и аз да се прееба да си купя грозните ти гадни обувки, за да не си само ти прекаран ли? :lol2:
Нека бъде равностойно - щом искаш да се разкарваме и да снимаме реални цени от магазини - отиваш до Лондон, показваш ми снимка на истински лондонски магазин и тия обувки вътре в него, и тогава аз ще се разходя из София да видя да ги снимам. ;)
0

Преглед на мнениеikalvachev, на 24.09.13 - 11:26, каза:

:eusa_clap:

Сам си ръкопляскаш, за дето успя да напишеш толкова дълъг пост, без да забравиш за какво става дума ли? :lol2:
0

Преглед на мнениеthissucks, на 24.09.13 - 12:40, каза:

A, не, не. Не извъртай нещата както се надлъгват децата в детската градина :lol: . Ти ми показваш за колко си ги купил от английски сайт. Аз вече ти показах за колко се продават от български сайт. Да не искаш и аз да си ги купя и да ти покажа бележка? Ми тя би била пак за 70 лв, колкото пише в сайта. Или си мислиш, че те са написали 70, пък ще ми поискат 200? :lol: Сега какво, агитираш ме и аз да се прееба да си купя грозните ти гадни обувки, за да не си само ти прекаран ли? :lol2:
Нека бъде равностойно - щом искаш да се разкарваме и да снимаме реални цени от магазини - отиваш до Лондон, показваш ми снимка на истински лондонски магазин и тия обувки вътре в него, и тогава аз ще се разходя из София да видя да ги снимам. ;)

нали казваше че нямало разлика в цените,сега какво се измяташ :angry:
купил съм ги от англия и цената я доказвам с ДОКУМЕНТ.казваш че си можел да ги вземеш на същата цена и тук... добре,но искам да ми покажеш ДОКУМЕНТ.както аз направих
останалото са празни приказки,ДОКАЖИ МИ това което твърдиш е вярно
0

Потребителят е неактивен   Walterbg 

• Регистриран: 21-September 11
@ ikalvachev - e това твоето няма логика, няма съдържание. И аз си купих 7 диска х 2TB всеки за по 15лв в България - я ми покажи къде да си купя такива из чужди сайтове ?
Човека ти показа, че същите обувки ги има на същата цена в България, а не както ти твърдиш 2-3 пъти по-евтини. Аз пък ти казах, че няма такова животно марки (оригинални продукти) като адидас, найк, пума и др. тук да са една цена, а из чужди сайтове да са 3-4 пъти по-евтини.
Тия пазарувания са рентабилни ако си купуваш някаква 4то качество марка (помня още БритишНайтс 2та чифта маратонки за над 180 пауда които купих преди 4-5 години мисля - за 1 месец и двата заминаха, и то само от ходене - онлайн продавача дори не ми обърна внимание - за това бягам като попарен от: Sony Vaio, Samsung (всичките им боклуци), BK, AMD(ATI), Elitegroup, Asrock и други тояги от ниския клас).

Мнението беше редактирано от Walterbg: 24.09.13 - 15:11

Публикувано изображение
1

Преглед на мнениеikalvachev, на 24.09.13 - 14:49, каза:

нали казваше че нямало разлика в цените,сега какво се измяташ :angry:
купил съм ги от англия и цената я доказвам с ДОКУМЕНТ.казваш че си можел да ги вземеш на същата цена и тук... добре,но искам да ми покажеш ДОКУМЕНТ.както аз направих
останалото са празни приказки,ДОКАЖИ МИ това което твърдиш е вярно

Какво съм казвал? Къде, бе? :blink: Къде съм го казал това? Не послъгвай! :mad:
Документ? Касова бележка демек? Значи все пак искаш да ме прекараш да си ги купя? Нe става, братчед. Само ти ще си прекарания с грозните гадни обувки. Друг няма да прилъжеш да се мине :lol:

П.П. Walterbg, естествено, че няма логика. Човекът се шегува със себе си и съответно и ние се шегуваме с него, щом е съгласен :lol:

Мнението беше редактирано от thissucks: 24.09.13 - 15:39

0

какво се опитвате да направите бе хора,да ни изкарате луди затова че пазаруваме от чужбина ли :emote_focus: .
истината е че там всичко е с пъти по евтино,не говоря само за дрехи и обувки а въобще за всичко,и да не ви харесва това е истината.
дадох пример за флашка,чиято цена тук в бг ще я видим на куково лято,и мога да напълня темата с списък с неща който в белите страни са направо без пари а тук ти режат главата.нужно ли е това
щом настоявате да плащате за нещо повече пари от колкото струва - ваш проблем.
вие сте точно като мой приятел който трябваше да смени батерията на телефона си,и найстина щеше да я купи от тук,ако не бях аз

http://www.mobibutik...4s-bateriq.html

добре че погледнах където трябва и си я взе от тук,с 50лв по малко

http://www.ebay.co.u...=item2c7197d1ec

дори си имаше и инструменти за смяната,който в българия НИКОГА намаше да ти дадът.някой си пълни гушата с тая разлика от 5 пъти - как се чувствате като знаете че ВИЕ му давате пари :lol2: .
дадох тоя пример за да се видите отстрани.
и това за някаква си батерия,смятайте каква е разликата за друга техника като камери,фотоапарати и други.
ама вие продължавайте да си мислите че нямало разлика в цената :evil2:
0

@ ikalvachev - ами не си прав - ти никъде не показа оригинална маркова стока която в чужд онлайн магазин е 3 (нека е 3, не 5) пъти по-евтина от такава из нашите магазини.

За батерията: на посочения линк от теб е 4.09 паунда + 10 паунда доставка (ако изобщо може да се достави до България) = 14.09 паунда х 2.2 = около 31лв
А сега да видим колко е в БГ магазин (онлайн такъв) - http://tinyurl.com/oajrrol - 35лв.
Математика ни казва, че си загубил време в чакане, търсене на доставка, митници, липса на гаранция и още дузина неща, и си спестил... 4лв.
Добра покупка, браво :)

За флашка - има редица места където може да си купиш такива флашки (128GB за има няма 30лв), дори и около мен се навъртат такива. Но имат един проблем тия флашки (да беше поне прочел защо са толкова пари) - разпознават се като 128GB, ама повече от 8-16GB не можеш да запишеш :) :) Да ти е честита такава флашка.
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеWalterbg, на 24.09.13 - 17:53, каза:

@ ikalvachev - ами не си прав - ти никъде не показа оригинална маркова стока която в чужд онлайн магазин е 3 (нека е 3, не 5) пъти по-евтина от такава из нашите магазини.

За батерията: на посочения линк от теб е 4.09 паунда + 10 паунда доставка (ако изобщо може да се достави до България) = 14.09 паунда х 2.2 = около 31лв
А сега да видим колко е в БГ магазин (онлайн такъв) - http://tinyurl.com/oajrrol - 35лв.
Математика ни казва, че си загубил време в чакане, търсене на доставка, митници, липса на гаранция и още дузина неща, и си спестил... 4лв.
Добра покупка, браво :)

За флашка - има редица места където може да си купиш такива флашки (128GB за има няма 30лв), дори и около мен се навъртат такива. Но имат един проблем тия флашки (да беше поне прочел защо са толкова пари) - разпознават се като 128GB, ама повече от 8-16GB не можеш да запишеш :) :) Да ти е честита такава флашка.

Walterbg пак се опитваш да се изкараш по умен от мен,и не ти се отдава :lol2:
кога съм казал че давам пари на ибея за доставка,няма такова нещо пазарувам чрез посредни който доставя АБСОЛЮТНО ВСИЧКО което се продава на страницата.относно цената виж сам колко ще ми излезе батерията ето тук,калкулатора отдясно на страницата
http://www.maxstil.biz/

ако не се ориентираш ето ти снимка
http://pics.data.bg/...584686b686b5/1m
цена много далеч от твоята.между другото повечето повечето хора като им трябва нова батерия отиват в сервиз,там я поръчват да кажем на тия 35лв на която си я намерил,обаче на клиента я дават за 70.нали и за тях трябва да има печалба,затова лъжат че цената е такава и едва ли не ти правят услуга че въобще се занимават с теб :lol2: .няколко пъти и аз съм духал супата по тоя начин,за батерий,тъч скриин и какво ли още не.
все пак живеем в българия не забравяй,повечето хора не са така добре ориентирани като мен.
кажи сега за флашката,къде си намерил 128гб модел за 30лв аз не успях ;) .дай ми линк да видим.
имаше само някви 32гб за по 60лв

http://www.technomar...ue%22%3A1%7D%5D
за същите пари мога да си взема 2 по 128гиги
явно не си забелязал и че продавача е с положителен рейтинг 99.6 ПРОЦЕНТА и е с ХИЛЯДИ продажби.няма измама,поне според 40-те човека който са си купили този модел досега.
в заключение - Математика ни казва че си нямаш никаква идея от изгодно пазаруване и че си голям и безобиден шаран,който си пръска парите.не можеш да си направиш сметката
браво :eusa_clap:
0

Обаче си се минал с обувките, щото са много грозни. :lol:
5

Преглед на мнениеthissucks, на 24.09.13 - 19:34, каза:

Обаче си се минал с обувките, щото са много грозни. :lol:

дали :chuckle:
стига ми да знам че са няколко пъти по евтини от тук ,като всичко останало :P
и щом ги смяташ за грозни да видим какво ти е мнението за тези модели,поне един трябва да ти хареса ;)

http://www.sportsdir...s-walking-boots
0

Ето ти ги тука в България пак на същата цена :lol: -

http://sports.mymall...8919099%29.html

http://sports.mymall...ort=bestselling

:lol2:

Мнението беше редактирано от thissucks: 24.09.13 - 21:00

0

Потребителят е неактивен   Slujitelq 

• Регистриран: 12-October 12

Преглед на мнениеikalvachev, на 24.09.13 - 20:54, каза:

дали :chuckle:
стига ми да знам че са няколко пъти по евтини от тук ,като всичко останало :P
и щом ги смяташ за грозни да видим какво ти е мнението за тези модели,поне един трябва да ти хареса ;)

http://www.sportsdir...s-walking-boots

На мен всички обувки ми харесват.
Я спомени тези имаш ли виждане (от последния линк) дали са здрави, дали няма да заминат за 1-2 седмици, защото добре изглеждат, ама 20-22лв ми се струват като пари за ментета (реплики) или пълни боклуци.

Я вместо да спориш, ни насочи към модели които си купувал или имаш виждане за качеството им.

@thissucks - стига де, убиваш желанието на човека като му показваш, че и в БГ са на същата цена.

Мнението беше редактирано от Slujitelq: 24.09.13 - 21:06

0

Преглед на мнениеthissucks, на 24.09.13 - 21:00, каза:

Ето ти ги тука в България пак на същата цена :lol: -

http://sports.mymall...8919099%29.html

http://sports.mymall...ort=bestselling

:lol2:

СРОК НА ДОСТАВКА
От 6 до 10 работни дни. В изключително лоши атмосферни условия срокът може да бъде удължен до 25 раб. дни.

в българия са,ама друг път :lol2: . да бе,ще ми пращат 1 месец обувки от софия до пловдив.не разбра ли че това са посредници от спортсдирект.
хайде избери си модел и го поръчай утре/сряда/ и кажи до петък да са ти на адреса.веднага ще ти кажат не може, чак след 10 дена ще пристигнат ОТ АНГЛИЯ.другия случай- утре поръчай някакви обувки от продавалника,не в петък а още в четвъртък ще са у вас през еконта.познай защо де- защото найстина са си на склад някъде в бг.
eй няма да се научите ;)
0

ОК, спирам :lol:
0

Потребителят е неактивен   Slujitelq 

• Регистриран: 12-October 12
Хубаво де, и от Англия да пристигат какво от това - предлагат ли се в България - предлагат се. На същата цена ли са - на същата. Плащаш ли с кредитни/дебитни карти - не.
Ами определено бих си купил от тях и ще изчакам 10 дни защото те и от Англия да ги поръчам пак толкова ще се бавят !

Мнението беше редактирано от Slujitelq: 24.09.13 - 21:26

0

Преглед на мнениеSlujitelq, на 24.09.13 - 21:05, каза:

На мен всички обувки ми харесват.
Я спомени тези имаш ли виждане (от последния линк) дали са здрави, дали няма да заминат за 1-2 седмици, защото добре изглеждат, ама 20-22лв ми се струват като пари за ментета (реплики) или пълни боклуци.

Я вместо да спориш, ни насочи към модели които си купувал или имаш виждане за качеството им.

@thissucks - стига де, убиваш желанието на човека като му показваш, че и в БГ са на същата цена.

обувките нямат грешка,издръжливи и много красиви.за качеството да не говорим.
относно цената - тия по евтините са по 10-12 лири защото са модели от миналата или по миналата година и са им свалили цената за да продадат останалите им бройки.така правят - излиза нов модел обувки,продават го цяла година и като излезе по нов модел,стария по продават с 70-80процента намаление.ето виж цените вляво от червените цифри

http://pics.data.bg/...%B8%D0%BC%D0%B5

естествено в бг предпочитат да ги бракуват,но не и да свалят цените :angry:
0

Поръчах ето тези:
http://tinyurl.com/olalh4n

искам да видя за колко време ще дойдат, колко са коректни от този сайт и основно - какво е качеството на тези обувки, все пак са за 28лв (вярно намалени 63лв).
Хората от сайта не крият, че ги поръчват от Англия (от изброените по-горе места), но защо поръчах от тях:
- съгласно закона ЗЗП мога да върна артикула в 7дневен срок ако не ми хареса (като си покрия разходите за куриера от 4лв) - директно от Англия ако ги поръчам ще ми коства доста пари да ги връщам, ако изобщо може
- плащам като получа стоката на куриера - така не давам лични данни, не давам номера на карти, не ползвам paypal и т.н.
- искам да тествам марката, защото макар и малка сума, може да се окажат доста качествени (имал съм подобни случай обувки за 30тина лв да се окажат много яки и над 2 години да не мръднат).

Поръчах ги вчера вечерта и ще пусна резултати и мнение за тях като ги получа, за да може и друг да се възползва (или да не се възползва) от техните услуги.

ЕДИТ: вече ми потвърдиха поръчката (преди 20 мин с SMS) и до 6-10 дни ще е при мен. Ще видим как ще се развият нещата. Ако всичко е ОК, си набелязах доста неща за пазаруване (около 250лв) и определено са ми изгодни.

Мнението беше редактирано от Walterbg: 25.09.13 - 11:06

Публикувано изображение
0

Споделете тази тема чрез:

• (6 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login