Форум

Data.BG Форуми: заем от лихвар - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

заем от лихвар

Потребителят е неактивен   posleden 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-December 05
  • Град:Las Vegas

Преглед на мнениеemilman, на 03.04.12 - 20:59, каза:

Каква заложна къща?! Кой ти говори въобще за заложни къщи? Има хора, които си дават пари "назаем" и после си ги търсят по всякакви начини. Аз ако започна да ти разказвам на тебе, подготвения... Айде без теоретични постановки. И защо си мислиш, че като си поработил в такава заложна къща и вече си ултра компетентен? Нали те чета колко си в час... Помоли тази госпожа/госпожица, която търси пари, да ти разкаже малко за нещата от живота.

хахахах ми тия повечето , които са ги давали тия пари "назаем" едно време както ти викаш в момента повечето си работят официално да нямат проблеми със закона и всичко им е изрядно . Идваш , взимаш пари ,подписваш заложен билет на който пише лихвения ти процент и условията на "лихваря" и си носиш отговорността после ... никой не те е карал на сила . Сам влизаш , сам подписваш. Тва е услуга като всяка друга. И за нея съответно заплащаш сума която като си се подписал значи си се съгласил ....

.... ааа... и в заложната не просто съм работил ами и я държа да отбележа. И както сигурно вече може да се досетиш познавам много повече лихвари от тебе за да знам как стоят тия неща !

Мнението беше редактирано от posleden: 03.04.12 - 21:12

Публикувано изображение
You won't get rich betting like a bitch
0

Потребителят е неактивен   mojebino 

• Регистриран: 03-February 10
Добре де, не могат ли да се вземат някакви пари със някакъв договор нещо да се направи адвокати подписи сичко и ако не ти ги върне да можеш да го осъдиш да му удържат от заплата нещо такова ?!
0

Потребителят е неактивен   fluti 

• Регистриран: 26-March 04
Като няма заплата от какво ще му ги удържат? И кой ще е тоя луд, дето ще се занимава със всички тия неща, че после и дела да води с години, само и само да си даде парите на някой, който очевидно не умее да си прави сметката?
Light travels faster than sound. This is why some people appear bright until you hear them speak.
1

Потребителят е неактивен   posleden 

• Регистриран: 25-December 05
  • Град:Las Vegas

Преглед на мнениеbeelonzz, на 04.04.12 - 19:50, каза:

А репортажа гледа ли? Лошо е, че хората не четат какво им дават да подписват, когато не им дават бели листа разбира се.

да гледах до 2та мин и ми стана ясно ... кво да кажа , за мен дядото сам си е виновен . По принцип на заложните къщи от 2009 год. им е забранено да взимат каквито и да е имоти като залог, затова ако дойде някой клиент и иска да си заложи апартамента примерно няма как да му се издаде заложен билет за имот. Процедира се с договор за покупко-продажба и той като го е подписал или не е можел да чете или е някъв изкуфял вече ... Сам си е виновен човека . Нищо незаконно няма в цялата работа. Примерно ти утре отиваш си купуваш апартамент и на другия ден продавача се оплаква на полицията , че ти го е заложил. С тия документи дядката нищо не доказва. За имоти пари най-добре да се взимат от банка . Щото има всякви хора и при подписан договор за покупко-продажба никога няма как да си сигурен дали няма да те измами после .
Публикувано изображение
You won't get rich betting like a bitch
0

Потребителят е неактивен   dimitar221 

• Регистриран: 13-June 13
  • Град:София
Бързите кредити - https://ferratum.bg Лично съм го ползвал и много ми помогна.

Мнението беше редактирано от dimitar221: 23.05.19 - 08:12

0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login