Форум

Data.BG Форуми: Дискусии за компаньонки (в различни населени места) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (1220 Страници) +
  • « Първа
  • 1203
  • 1204
  • 1205
  • 1206
  • 1207
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Дискусии за компаньонки (в различни населени места)

Потребителят е неактивен   Solonikos 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 26-May 19
  • Град:София
Здравейте, накой да е ползвал услугите на тези момичета https://adamieva.inf...ie-novi-v-sayta
Нещо съм се надъхал за тройка, ако може да препоръчате нещо качествено :)
0

Потребителят е неактивен   mikemiz 

• Регистриран: 15-October 14
  • Интереси:рападжия, крадец и джентълмен
Добър вечер,

поздрави на всички! Искам да изкажа възмущението си от една откровена селска пръчка - https://www.alo.bg/6054543 с телефонен номер 0877949822. Въпросната селяндурка ми върза тенекия,мота ме да обикалям из некви долнопробни улички из кочината наречена Студентски град. Тая тъпа селска путка не ми даде адреса, за да можела да ме огледа. По телефон при изрично желание за среща от моя страна и уж да ме упътила как да стигна по лесно. Тъпа селяндурка, бой по тъпата глава на такива прости, селски пръчки. За първи път удрям такава греда с такава малоумна,проста и недоклатена курва. АКО ЧЕТЕШ ТОВА БОКЛУК ДОЛЕН, ДА УМРЕШ ОТ ГЛАД!

ИЗВОД: Не ходете по тая кочина наречена Ст.Град.Пълна селяния,пълно е с простотия.ПЪЛЕН БОЙКОТ И ДАНО ДА УМРАТ ОТ ГЛАД!
„Знам накъде съм тръгнал и скоро ще стигна.Като стигна,няма да съжалявам.Взех всичко от живота”
6

Потребителят е неактивен   sas111 

• Регистриран: 23-November 18

Преглед на мнениеSolonikos, на 16.06.19 - 20:12, каза:

Здравейте, накой да е ползвал услугите на тези момичета https://adamieva.inf...ie-novi-v-sayta
Нещо съм се надъхал за тройка, ако може да препоръчате нещо качествено :)

Тея ги няма отодавна. Там са със стари снимки всичките - лил Иванова
0

Преглед на мнениеHenryi, на 16.06.19 - 19:47, каза:

Трябва да се грижи повече за външността си, да оправи зъбите, малко да обработи кожата си за да стане по мека + по свестен терен.
Иначе е изпълнителна, но като външност...

Зъбите са най-малкия проблем. Просто цената и е по-висока отколкото трябва, но поне не е греда.
0

Потребителят е неактивен   patilan1 

• Регистриран: 01-June 13

Преглед на мнениеCarlsson, на 16.06.19 - 20:12, каза:

Щеше да е гот и ако имаше и некоя екстра

Има екстри при Барбито. Ама ги няма в обявата, не са свирки без и разни подобни, тя такива неща не прави. И вече май никой не се оплаква че не го язди? А и тя обеща че в понеделник почва да гърби и да тренира - само не се разбрахме за кой понеделник става дума :) При нея вършеете из целият апартамент - спалнята и по канапетата, няма ограничение за нищо, тя също е от нимфоманките. Има само едно правило - всичко с кондом, и без целувки по устата.

Мнението беше редактирано от patilan1: 16.06.19 - 23:14

0

Потребителят е неактивен   bambam84 

• Регистриран: 05-May 14
  • Град:Плевен

Преглед на мнениеsas111, на 16.06.19 - 23:01, каза:

Зъбите са най-малкия проблем. Просто цената и е по-висока отколкото трябва, но поне не е греда.

По принцип съм последния човек, който ще защитавам покачването на цените, но при толкова циганки, лелички и такива дето изглеждат супер зли или понамирисват и искат нереални пари да нападате точно това момиче ми се струва малко целенасочено.
Вярно не е първа хубавица, но е млада и се старае, като плюс е също , че виждаш всички стаи и си спокоен, че няма да ти дойде някой.
Не зная кой ги определя цените, но вече ми се струва че става страшно (а качеството е под всякаква критика)
7

Потребителят е неактивен   sinfull1 

• Регистриран: 25-October 16

Преглед на мнениеbambam84, на 17.06.19 - 00:28, каза:

По принцип съм последния човек, който ще защитавам покачването на цените, но при толкова циганки, лелички и такива дето изглеждат супер зли или понамирисват и искат нереални пари да нападате точно това момиче ми се струва малко целенасочено.
Вярно не е първа хубавица, но е млада и се старае, като плюс е също , че виждаш всички стаи и си спокоен, че няма да ти дойде някой.
Не зная кой ги определя цените, но вече ми се струва че става страшно (а качеството е под всякаква критика)

Голям плюс и от мен, при първото и посещение в София я похвалих - есента на миналта година, сигурно .. признавам, че не съм повторил, щото не съм фен на про-тата по принцип за повторки, но точно тази е ОК, а колкото и да се е променила с конвейра за 8 месеца, виждам, че си я хвалите.. За качването и ездата, още тогава написах, че дава, само трябва да поискаш правилно и категорично.. иначе е лесно, не го правя и ти пас :) Много качествено момиче с ултра некадърен мениджмънт, в Пловдивската тема съм ги описал достатъчно, зад нея хранят още 3 греди поне, а те са на години дистанция от нея.. Та докато тези я "мениджират", доят и т.н., няма да инвестира в нищо и ще си е почти висок клас, но почти... Но да се напада нея, като некадърна или с недостатъци по същество, значи не сте се огледали за обявите 150-300 и шансът да удариш нещо, че е 1:5-10, макс :)
1

Преглед на мнениеavramgrant, на 14.06.19 - 07:59, каза:

Деничке, не знам се пише отделно.........
По-голям смях не бях чел!

Ха ХА, бях малко навън и не следях форумът... точно тази, няма кой да я похвали, освен самата ТЯ себе си, или някой патилански несретник, някой дето жена не е виждал... Тази, заедно с колежките си от прословутата кооперацията в ст град, дето не знаят, за какво им плащат, как да се държат, как да се грижат за себе си, включително и от към хигиена, май най-добре да си останат инстаграмени принцеси, там фотошоп и куп програми за маскиране работят, лайковете не се плащат, ама поне трупате нещо за самочувствие..

Мнението беше редактирано от sinfull1: 17.06.19 - 01:14

6

Преглед на мнениеkalpako, на 07.06.19 - 10:12, каза:

подкрепям, във варна я пробвах миналото лято, даже бях писал. пич е наистина, минусите почти избледняват на фона на плюсовете. Сега, това са нейните снимки, но дали наистина е тя зад обявата...имам съмнения.

Момичето на живо е точно това от снимките, нямам предисторията и по градовете, препоръча ми я позната, откровено съм доволен, за минуси нямам какво да кажа, и двамата се чувствахме много усмихнато накрая, без да сме се сдърпали за нищо, поне един път тя свърши също, много чувствено и нежно момиче зад тия татуси. Кинта и 60 е, но пропорционално тренирано тяло, супер дупе и нежна кожа.. Сигурно има и различни мнения, но за мен си заслужава отвсякъде за проба, ако се чудите в този клас 150-200.
0

Потребителят е неактивен   GTRR 

• Регистриран: 31-October 09
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Main leadership on V.A.G Group/Das Auto.

Преглед на мнениеsas111, на 16.06.19 - 23:01, каза:

Цената предвид качеството на услугата която се предлага в случая е напълно адекватна.Винаги е била перфектна с чудесно отношение.Много активна в самия процес.Усмихната и чиста.Хигиената е на изключително високо ниво винаги с хубав и готин парфюм.За 1-ви път е посетих миналото лято в Пловдив и до ден днешен съм и РЕДОВЕН клиент.Бих казал че терените в Пловдив и София са супер.Най-вече дискретни което за мен е важно.И спрете малко с ХЕЙТ-а който търпи последните постове.Грехота е да се пишат глупости за нея.

Мнението беше редактирано от GTRR: 17.06.19 - 06:21

0

Потребителят е неактивен   kalpako 

• Регистриран: 06-November 18

Преглед на мнениеsinfull1, на 17.06.19 - 01:27, каза:

Момичето на живо е точно това от снимките, нямам предисторията и по градовете, препоръча ми я позната, откровено съм доволен, за минуси нямам какво да кажа, и двамата се чувствахме много усмихнато накрая, без да сме се сдърпали за нищо, поне един път тя свърши също, много чувствено и нежно момиче зад тия татуси. Кинта и 60 е, но пропорционално тренирано тяло, супер дупе и нежна кожа.. Сигурно има и различни мнения, но за мен си заслужава отвсякъде за проба, ако се чудите в този клас 150-200.

Знам, че и на живо изглежда точно така, но отначало мислех, че некоа циганка си е пуснала обява с нейните снимки за София. В крайна сметка миналата седмица я видях да се шляе около Уиски бара в студентски, по едни къси гащета, от където се подаваше дупето и :D
Не знам от тренировки ли или от любов към кучешката, но колената и бяха обинтовани :P
Супер е малката!
0

Съгласен.
0

Потребителят е неактивен   makorff 

• Регистриран: 04-January 19
Някой прясно мнение за
https://www.alo.bg/5579822

Само две намерих във форума.
Благодаря!
0

Потребителят е неактивен   hristoyon1 

• Регистриран: 07-January 19
https://www.alo.bg/6040016 Момичето е младо на около 20, симпатична в лице, в тялото не ми хареса малко разпусната малки гърди, имаше лека миризма отдолу, свирката е доста добра, стори ми се готина като характер, но е само едно свършване за час.
2

Потребителят е неактивен   MaxVonSchobert 

• Регистриран: 13-September 15
https://www.alo.bg/5863301 уж? "Майка и дъщеря" - ДВОЙНА ГРЕДА

Да се отчета и аз. Не бях ходил от доста време по такива адреси, преди седмица играх тук заради тръпката /уж майка и дъщеря/.

Позитиви:
Снимките са реални и от терена.
Терен: Реновиран апартамент с прилична баня в нормална жилищна кооперация
Възможно е и да са майка и дъщеря
"Малката" е вероятно симпатяга като характер

Относителни негативи:
По мое мнение са 100про циганки /но от българските/
И двете са с ок +5 год от зададеното /сътветно 50+ и ок. 30/
Много задимено - пушат в апартамента /поне за мен като непушач е минус/

НЕГАТИВИ:
Майката не я слуша главата - то не бяха тиради и злословия за клиентите-боклуци, за хората въобще и тем подобни; бърсане по хиляда пъти с мокри кърпички - преди лапане, след лапане, преди вкарване, след чекия, абе луда работа /независимо че бях къпан и епилиран/; следват оплаквания, че е на възраст и това не можела, и онова не мжела, пазарлъци и опити за муфтене. Абе всичко, което може да ти РАЗВАЛИ КЕФА. Към края имах чувството, че е нарочно. Но пък аз се заинатих и издържах 40на минути, преди да ми писне и си вдигна чукалата.

Тела:
Малката - доста мургава, нормална фигура, но по-скоро отпусната
Майката - в лице доста изхабена, тялото е дебело и отпуснато и отдолу е МНОГО ШИРОКА

Процес:
Малката - нищо запомнящо се, работи по-скоро механично, но се опитва да е мила; когато не я чукаш, си чати на джиесема, все едно не си там
Майката - мързи я отвсякъде, въпреки годинките/опита се справя по-лошо от Малката и е заета повечето време да мрънка, че това и онова я изморявало

Нямаше НИКАКВА интеракция между двете - докато правиш едната другата или си цъка на телефона и автоматично те гали по ръката, или излиза от стаята УЖ да вземе нещо. На подканяне от моя страна, отговорът беше, че не правели такива неща.
3

Потребителят е неактивен   divxsubtitles 

• Регистриран: 17-January 07
  • Интереси:Vapor
https://www.alo.bg/6162544
Тук някой играл ли е ?
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   jreb4e 

• Регистриран: 08-January 19
https://www.alo.bg/6099661 - тук всичко ми се струва хубаво - и като снимки, и като услуги. Някой да си я е викал?
0

Преглед на мнениеMaxVonSchobert, на 18.06.19 - 13:14, каза:

https://www.alo.bg/5863301 уж? "Майка и дъщеря" - ДВОЙНА ГРЕДА

Да се отчета и аз. Не бях ходил от доста време по такива адреси, преди седмица играх тук заради тръпката /уж майка и дъщеря/.

Позитиви:
Снимките са реални и от терена.
Терен: Реновиран апартамент с прилична баня в нормална жилищна кооперация
Възможно е и да са майка и дъщеря
"Малката" е вероятно симпатяга като характер

Относителни негативи:
По мое мнение са 100про циганки /но от българските/
И двете са с ок +5 год от зададеното /сътветно 50+ и ок. 30/
Много задимено - пушат в апартамента /поне за мен като непушач е минус/

НЕГАТИВИ:
Майката не я слуша главата - то не бяха тиради и злословия за клиентите-боклуци, за хората въобще и тем подобни; бърсане по хиляда пъти с мокри кърпички - преди лапане, след лапане, преди вкарване, след чекия, абе луда работа /независимо че бях къпан и епилиран/; следват оплаквания, че е на възраст и това не можела, и онова не мжела, пазарлъци и опити за муфтене. Абе всичко, което може да ти РАЗВАЛИ КЕФА. Към края имах чувството, че е нарочно. Но пък аз се заинатих и издържах 40на минути, преди да ми писне и си вдигна чукалата.

Тела:
Малката - доста мургава, нормална фигура, но по-скоро отпусната
Майката - в лице доста изхабена, тялото е дебело и отпуснато и отдолу е МНОГО ШИРОКА

Процес:
Малката - нищо запомнящо се, работи по-скоро механично, но се опитва да е мила; когато не я чукаш, си чати на джиесема, все едно не си там
Майката - мързи я отвсякъде, въпреки годинките/опита се справя по-лошо от Малката и е заета повечето време да мрънка, че това и онова я изморявало

Нямаше НИКАКВА интеракция между двете - докато правиш едната другата или си цъка на телефона и автоматично те гали по ръката, или излиза от стаята УЖ да вземе нещо. На подканяне от моя страна, отговорът беше, че не правели такива неща.

Бях писал преди време. Малката, явно сега е друго момиче правеше много яка и дълбока свирка, но само дотам...и беше напушена или нашмъркана
1

Потребителят е неактивен   MaxVonSchobert 

• Регистриран: 13-September 15

Преглед на мнениеsas111, на 18.06.19 - 21:34, каза:

Бях писал преди време. Малката, явно сега е друго момиче правеше много яка и дълбока свирка, но само дотам...и беше напушена или нашмъркана

Мерси, колега! Аз го видях, ама късно.. Сам съм си виновен, че този път реших да го играя учен-изпитател без много-много да се информирам :Д

За последното и аз имах чувството, че консумират нещо редовно, но беше просто догадка на база цялостно впечатление. Когато бях при тях, не бяха ползвали нищо според мен, но Малката наистина имаше доста забавени реакции.

Мнението беше редактирано от MaxVonSchobert: 18.06.19 - 23:55

0

Потребителят е неактивен   CocoaBoss 

• Регистриран: 22-July 18
https://www.alo.bg/6148970 - реална е, добро отношение, не мрънка, сменя пози, стига да имате пари за раздаване.
0

Споделете тази тема чрез:

• (1220 Страници) +
  • « Първа
  • 1203
  • 1204
  • 1205
  • 1206
  • 1207
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

18 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 18 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login