Форум

Data.BG Форуми: Въпрос отностно Бодибилдинг - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Въпрос отностно Бодибилдинг

Потребителят е неактивен   creatincho 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 18-June 08
  • Град:В фитнес залата

Italjet каза:

katenacho каза:

Абсурд да си 64 кг и да вдигнеш 85 от лежанка !!

Селски,искрено ме развесели,това е нищо,даже е слабо постижение за неговият ръст,защото има огромно предимство във височината от мен примерно,който съм 191 висок.Аз като съм 106 килограма сега,как така вдигам 175 от лежанка,тва някъв рекорд ли е,ела да ти покажа в моя фитнес приятелите ми с ръце над 45 и тегло над 90кг да видиш как всеки дига над 150кг от лег.

Сега да обясня малко на момчето,щото явно от фитнес нищо не разбира.Тва за повторенията,малко или много е много глупаво да му се обяснява.Като искаш да ти расте мускула,прави по-малко повторения,от 6 до 8 и отделно прави единици и двойки,както трибойците,да видиш след време за какви гърди говорим.Да си видял някой културист да се занимава с ЛЕКИ тежести,всеки изпозлва тежките серии за да изцеди максимално мускула,многото повторения може да бъдат само за загрявка,за нищо друго.Въпроса дали да зимаш креатин,добавки или каквото и да е ти си го решаваш,няма да осетиш кой знае каква разлика,освен ако не вземеш някои наистина качествени продукти.Казвам ти го като човек от 6 години в този спорт,наречен Фитнес,5 пъти седмично тренировки,и над 1500лв на месец само за добавки и храна,отделно другите работи за фитнеса.Какви тежести да правиш за бицепс и трицепс,това вече е строго индивидуално,с колкото ти е удобно на теб,може да ти са слаби,никой не те познава от тук,с повече от 40кг няма да можеш,така че се стреми да е максимално в този диапазон.

така като видях какво си писал за вдигане от лег искам да те попитам един въпрос вярно ли е че тези с по дългите ръце дигат по по-малко кг отколкото тези с по късите?
П.П. въпроса ми е само към Italjet
0

Потребителят е неактивен   wizo 

• Регистриран: 08-September 05
  • Град:Gb

Italjet каза:

katenacho каза:

Абсурд да си 64 кг и да вдигнеш 85 от лежанка !!

Селски,искрено ме развесели,това е нищо,даже е слабо постижение за неговият ръст,защото има огромно предимство във височината от мен примерно,който съм 191 висок.Аз като съм 106 килограма сега,как така вдигам 175 от лежанка,тва някъв рекорд ли е,ела да ти покажа в моя фитнес приятелите ми с ръце над 45 и тегло над 90кг да видиш как всеки дига над 150кг от лег.

Сега да обясня малко на момчето,щото явно от фитнес нищо не разбира.Тва за повторенията,малко или много е много глупаво да му се обяснява.Като искаш да ти расте мускула,прави по-малко повторения,от 6 до 8 и отделно прави единици и двойки,както трибойците,да видиш след време за какви гърди говорим.Да си видял някой културист да се занимава с ЛЕКИ тежести,всеки изпозлва тежките серии за да изцеди максимално мускула,многото повторения може да бъдат само за загрявка,за нищо друго.Въпроса дали да зимаш креатин,добавки или каквото и да е ти си го решаваш,няма да осетиш кой знае каква разлика,освен ако не вземеш някои наистина качествени продукти.Казвам ти го като човек от 6 години в този спорт,наречен Фитнес,5 пъти седмично тренировки,и над 1500лв на месец само за добавки и храна,отделно другите работи за фитнеса.Какви тежести да правиш за бицепс и трицепс,това вече е строго индивидуално,с колкото ти е удобно на теб,може да ти са слаби,никой не те познава от тук,с повече от 40кг няма да можеш,така че се стреми да е максимално в този диапазон.

Тук темата се изчерпа!
0

Потребителят е неактивен   tapakaglupav 

• Регистриран: 04-October 08
ДО ТОЯ ДЕТО Е НА 18 ГОДИНИ И Е ВИСОК КОЛКОТО 12 ГОДИШЕН ПИШЕ СЕ МУСКУЛИ
0

Потребителят е неактивен   italjet 

• Регистриран: 05-June 05
  • Град:Plovdiv
  • Интереси:Futbol i Man United
creatincho Какво да ти кажа,нещата не са на 100% еднакви за всички,има и натурално здрави момчета,които си вдигат с доста килограми от лег,но няма да видиш някой над 185 със сериозни постижения в тази област.Колкото по дълги ръце имаш,толкова по-голяма амплитуда на движението правиш,а това изцежда мускула и катаболните процеси настъпват по-бързо.
0

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login