Форум

Data.BG Форуми: The 100 / Стоте - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

The 100 / Стоте Сезон 7 през 2020

Потребителят е неактивен   BelovV 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-July 08
  • Интереси:ПФК Левски
The 100

Публикувано изображение

В ролите: Елиза Тейлър, Хенри Иън Кюсак, Келу Ху, Томас Макдонъл, Боб Морли, Алесандро Джулиани, Рийз Александър, Мари Авгеропулос, Девон Бостик, Женевиев Бюкнер и др.
Жанр: Драма, Научна фантастика, Постапокалиптичен, Трилър
Собственици: cw
Година: 2014, 2015
Държава: САЩ
Създател: Кас Морган
Сценарист: Джейсън Ротенбърг

Резюме : Преди 97 години ядрен Армагедон покосил Земята, унищожавайки цивилизацията. Единствените оцелели са били 400-те жители в 12-те интернационални космически станции, които са били в орбита по това време. Три поколения са родени в космоса, оцелелите сега са 4000 и ресурсите привършват на техния “Ноев ковчег”, след като 12-те станции сега са съединени и променени, за да помагат на оцелелите. Сурови закони като смъртна присъда и контрол над населението сега са в сила докато лидерите на „Ковчега“ приемат сериозни мерки, за да осигурят бъдеще, като сред тези мерки са пращането на 100 деца затворници на Земята, за да проверят дали може да се живее там. За пръв път от почти век хората се връщат на Земята. Сред 100-те изгнаници са Кларк, умната дъщеря на главния доктор на „Ковчега“; Уелс, синът на канцлера на „Ковчега“; лудата глава Фин и брат му и сестра му Белами и Октавия, чиито статус на нелегални деца винаги ги е карал да нарушават правилата. Слепи за това какво се случва на Земята, лидерите на „Ковчега“ – овдовялата майка на Кларк, Аби; канцлерът Джаха и вторият на власт, Кейн – са изправени пред трудни решения на живот, смърт и бъдещето на човешката раса. За 100-те млади хора на Земята, от друга страна, чуждата планета, която никога не са познавали, е нещо мистериозно място в единия момент и смъртоносно в другия. С оцеляването на човешката раса в техни ръце 100-те трябва да забравят различията си, да се обединят и да направят нова пътека по напълно променената Земя, която е примитивна и пълна с незнайни неща.

Мнението беше редактирано от Pacetoo: 02.02.17 - 22:26

3

Потребителят е неактивен   Pacetoo 

• Madridist
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 27-July 06
  • Град:Los Angeles, California
Добавих темата горе в каталога.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   tarbuh 

• The World is Mine!
  • Регистриран: 22-August 02
  • Интереси:������ :)
Преди този гледах Revolution, който беше мноого муден и очаквах нещо подобно или тип тинейджърски сериал. Преди малко свърших втори сезон и препоръчвам сериала на всеки, който обича подобна тематика. Приятно бях изненадан, няма ненужна драма, има много действие. Чакам вече трети сезон :)
0

Потребителят е неактивен   shemi 

• Регистриран: 23-October 08
  • Град:По света и у нас
На мен ревюлюция повече ми хареса, по-добyr актьорски каст са направили, докато тук повече на пичета залагат.
А и тая простотия с финала на сезона :lol2:
0

• Madridist
Аз все се каня да го почвам и все отлагам, че гледам други :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   superivan 

• Регистриран: 20-March 15
  • Град:Велико Търново
Това е добър сериал. Сериала е предназначен за тинеиджъри. Гледал съм първите два сезона и чакам трети.
0

Потребителят е неактивен   WaffylleE 

• Регистриран: 29-June 13
Кога пускат третия сезон?
0

• Madridist
Месец и дата все още няма.

On January 11, 2015, The CW renewed the series for a third season. It is expected to premiere mid-season in 2016.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

• Madridist
Научнофантастичният сериал „Стоте“ в ефира на bTV Action от 3 март

Публикувано изображение

Едно от хитовите заглавия на 2014 - фентъзи драмата „Стоте“ (The 100) на Джейсън Ротенбърг стартита по bTV Action от 3 март. Всяка делнична вечер от 20:00ч. зрителите ще видят познатата планета Земя в коренно различна светлина. Поредицата е базирана на едноименния роман на американския писател Кас Морган.
97 години преди събитията в сериала ядрен армагедон унищожава цивилизацията на Земята. Единствените оцелели са 400-те жители на 12 международни космически станции, които са в орбита по време на разрушението. Три поколения са родени в космоса, обитателите на „Арката“ (обединените 12 станции) са вече над 4 000, а ресурсите са на изчерпване.

Лидерите на „Арката“ взимат съдбоносното решение да изпратят тайно сто непълнолетни затворници на Земята, чрез които да проверят може ли тя да бъде обитавана отново. За първи път от почти един век хора ще се върнат обратно на Земята. Стоте изпратени в изгнание са убедени, че ги очаква сигурна смърт. Това, което ще открият на Земята обаче, надминава едновременно и най-смелите им мечти, и най-страшните им кошмари.

Сред стоте избрани „изследователи” са Кларк (Илайза Тейлър), умната дъщеря на медицинския директор на „Арката“, Уелс (Ели Горий), синът на канцлера на „Арката“, смелчагата Фин (Томас МакДонъл) и дуото Белами и Октавия Блейк (Боб Морлей и Мари Авгерополус), брат и сестра, които постоянно нарушават правилата. Оцеляването на човешката раса е изцяло в ръцете им и те трябва да намерят начин да преодолеят различията си, да се обединят и да изградят нов път върху напълно променената, вече примитивна Земя.

Технологично слепи за това, което се случва на планетата под тях, лидерите на „Арката“ - овдовяла майка на Кларк, Аби (Пейдж Турко), Канцлерът Яха (Исая Уошингтън) и вторият в командването - Кейн (Хенри Иан Кюсак) са изправени пред трудните решения за живота, смъртта и съществуването на човешкия род.

Сериалът "The 100" стартира на 19 март 2014 година, а първият епизод е гледан от 2,7 милиона зрители само в САЩ. Това го прави най-гледаната премиера (в този тайм слот) на The CW от 2010 година насам. Напълно логично, само два месеца след началото на сериала телевизията обяви, че той ще бъде подновен за втори сезон.
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   inedx 

• Регистриран: 16-May 05
  • Град:Варна
Че кое му хубавото, че ще го дават по босфортв? На всеки 10 минути сериал по 5 минути риклама :emote_focus:
ASRock B85 Pro4, Pentium G3240, DD3 8GB/1333MHz,120GB SSD + 4TB + 640GB HDD
Gigabyte GV-R657OC-1GI, CM B500, ASUS 24B1S1, LCD SAMSUNG SM931BW, ME173X
“Μαματα ςι ε εδαλο” — гръцка поговорка
0

Потребителят е неактивен   superivan 

• Регистриран: 20-March 15
  • Град:Велико Търново

Преглед на мнениеinedx, на 21.02.16 - 12:37, каза:

Че кое му хубавото, че ще го дават по босфортв? На всеки 10 минути сериал по 5 минути риклама :emote_focus:

Навсякъде е така освен НВО и стрийминг платформите. Просто е смешно да се прави на нещо премиера при условие че тече вече 3-ти сезон и има голяма фен база на този сериал в България. Очевидно цената е паднала и се вижда, че е евтин първия сезон и се решава да се направи "премиера" В Канада някой сериали ги дават с ден по-рано от България. Кога ще стигнем канадците?

Мнението беше редактирано от superivan: 21.02.16 - 20:36

0

• Madridist
Само, че под премиера се има предвид да го излъчват по телевизията. Това, че достига до голям процент от хората през интернет не означава, че е премиера за България. Тук говорим за официални канали, по които се излъчва даден филм или сериал, а не че е дошъл след часове по тракерите. Нещо, което не е излъчвано у нас е нормално да се изписва като премиера за България.

Иначе рекламите по Бтв не са чак такива каквито ги мислите и правят по 3 прекъсвания за 1 час, което си е нормално. Елате да гледате сериал по някоя американска телевизия и ще се откажете да го правите, така че ние у нас както винаги сме много назад с материала, но за късмет този път е в положителна насока. :D
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   sinfen 

• Регистриран: 08-November 04
  • Град:Обеляя
Нещо не ми харесва как се развива сериалът тоя сезон. Някакви наркотици вкараха, някакви чудеса, прекалено фантастично става.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   laziogamen 

• Регистриран: 06-September 05
  • Град:София

Преглед на мнениеsinfen, на 22.02.16 - 12:17, каза:

Нещо не ми харесва как се развива сериалът тоя сезон. Някакви наркотици вкараха, някакви чудеса, прекалено фантастично става.

Като изгледах първия епизод от третия сезон и аз не бях особено очарован и реших, че са скапали сериала, но трябва да си призная, че за момента ми допада идеята на продуцентите, макар и до някаква степен да я разбирам :D , и се надявам, че няма да сбозят нещата. На няколко пъти очаквах едно нещо да се случи, а тотално различни работи ставаха и това определено ми хареса. За сега съм по-скоро доволен от развитието на сериала, ще видим за напред какво са забъркали. Ако не друго поне женското присъствие във филма е прелестно :D :emote_drinks:
Публикувано изображение
#LaPrimaSquadraDellaCapitale
0

Е днешния епизод разкри доста интересни неща и определено ми хареса. Жалко само, че няма да виждаме Лекса вече :( , макар че ми идваха в повече лесбийските истории :lol:
Публикувано изображение
0

• Madridist
Тя сега си разцъква в Fear the Walking Dead и я чакаме в новия сезон след месец :)
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   laziogamen 

• Регистриран: 06-September 05
  • Град:София

Преглед на мнениеsinfen, на 04.03.16 - 20:27, каза:

Е днешния епизод разкри доста интересни неща и определено ми хареса. Жалко само, че няма да виждаме Лекса вече :( , макар че ми идваха в повече лесбийските истории :lol:

И мен лесбо частта ми идваше в повече, но смъртта на Лекса определено не я очаквах и супер много ме е яд, че това беше краят за нея в сериала :/ Сега ще трябва нова любимка да си търся :lol:
Публикувано изображение
#LaPrimaSquadraDellaCapitale
0

Потребителят е неактивен   inedx 

• Регистриран: 16-May 05
  • Град:Варна
Сигурно е поискала по-голяма заплата и продуцентите са я бастисали.

Мнението беше редактирано от inedx: 09.03.16 - 13:41

ASRock B85 Pro4, Pentium G3240, DD3 8GB/1333MHz,120GB SSD + 4TB + 640GB HDD
Gigabyte GV-R657OC-1GI, CM B500, ASUS 24B1S1, LCD SAMSUNG SM931BW, ME173X
“Μαματα ςι ε εδαλο” — гръцка поговорка
0

Мисля, че от първи сезон не бях виждал Октавия без да е в кал до ушите. Май се влюбих :D

Завързва се сериала и поне на мен ми става все по-интересен. Може би е заради слабото начало на сезона, но се развива в правилната посока. Дано до края на сезона успеят да разкарат тия наркотици и "Градът на светлината" и да се насочат към конфликтите между "земляни" и "скай крю".
Единствено ми е интересно на къде отива и каква би трябвало да е развръзката накрая, защото го сравнявам например с "Изгубени" и там беше ясно, че рано или късно трябва да избягат от острова, докато тук или трябва да избият всички "земляни" или да започнат да живеят заедно в хармония и да изграждат наново цивилизацията.
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Почнах да го гледам...и след 15 мин. вече ме отказа.Има ли някакво нормално развитие...или всичко е Тийн простотия? :unsure:
0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login