Форум

Data.BG Форуми: Football Manager 2017 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Football Manager 2017 Заслужава ли си?

Потребителят е неактивен   icohazarta 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-January 06
Доста странен проблем. Пробвай да смениш на 2D. Ако си с оригиналната, тогава най-добре е да се обърнеш към customer support - https://support.sega...Manager-Support Там предполагам, че ще ти орговорят. Ако си с пиратската тогава най-вероятно е от крака. Все пак може и от драйвърите да е - тогава пробвай с най-новите ( ако си с тях, пробвай с по-стари )
0

Потребителят е неактивен   bilbao 

• Регистриран: 03-June 05

Преглед на мнениеicohazarta, на 19.04.17 - 23:01, каза:

Доста странен проблем. Пробвай да смениш на 2D. Ако си с оригиналната, тогава най-добре е да се обърнеш към customer support - https://support.sega...Manager-Support Там предполагам, че ще ти орговорят. Ако си с пиратската тогава най-вероятно е от крака. Все пак може и от драйвърите да е - тогава пробвай с най-новите ( ако си с тях, пробвай с по-стари )

С пиратската съм. Но ако е от крака, как ще го оправя е въпроса :)
Иначе съм с най-новите драйвери, или ще изчакам да излезнат още по-нови или ще сложа стари да пробвам.

Благодаря!
0

Предполагам, че е от крака.. Може да пробваш с друг, но едва ли ще се оправи. Иначе, за да е сигурно дали е от драйвърите пробвай да инсталираш демото от steam. Ако то тръгне както трябва, значи е от крака.
0

Потребителят е неактивен   bilbao 

• Регистриран: 03-June 05
Сигурно е от крака...направо се изтормозих с тая игра.....или трябва да е купувам или да е махам...читав релийз скоро май няма да дойде!
0

Потребителят е неактивен   yolov999 

• Регистриран: 27-November 16
  • Град:Монтана
Изиграх един сезон и след края на последния мач от бг първенство ми дава crash dump, някой може ли да помогне ?
0

Потребителят е неактивен   crazysasho 

• Звездата
  • Регистриран: 22-June 05
  • Град:София
Влез в папката на играта в My documents, изтриваш папката Crash dumps и играеш пак. Прави по-често сейвове.
СеСеКа това си ти!
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   yolov999 

• Регистриран: 27-November 16
  • Град:Монтана
Изтрих я , но пак ми даде cràsh dumps...
0

Пичове, http://www.fmscout.c...-steam-key.html - тука я има намалена ( до 9 юни ). Излиза към 27лв., което не е толкова много.
0

Потребителят е неактивен   madrid 

• Регистриран: 10-May 04
  • Град:Септември

Преглед на мнениеicohazarta, на 02.06.17 - 22:12, каза:

Пичове, http://www.fmscout.c...-steam-key.html - тука я има намалена ( до 9 юни ). Излиза към 27лв., което не е толкова много.

Да аз си я купих за 11.90 £ току що
0

Потребителят е неактивен   Sp3c7a7oR 

• Регистриран: 18-October 10
  • Град:America
  • Интереси:MILFS
някой ако иска от стийммм може да му споделя играта не я играя много , който иска да ми пише на ЛС и да види как става.. Аз знам само ,че може но незнам как става...
Сисe
Παναθηναϊκός
0

Потребителят е неактивен   notmystyle 

• Ветеран от раздел СПОРТ
  • Регистриран: 09-July 06
айде, налазвайте, в замунда я качиха, бачка идеално
0

Потребителят е неактивен   turbotobg 

• Регистриран: 12-September 14
  • Град:Пловдив
Днеска си го свалих да поиграя малко. Последно бях играл ФМ 2012 и днеска като поиграх 2017 направо се озорих. Не знам дали само при мен е така , но на полувреме има по 1 положение във всеки 1 мач.
0

Потребителят е неактивен   skaterrr 

• Регистриран: 28-May 05

Преглед на мнениеturbotobg, на 16.07.17 - 20:37, каза:

Днеска си го свалих да поиграя малко. Последно бях играл ФМ 2012 и днеска като поиграх 2017 направо се озорих. Не знам дали само при мен е така , но на полувреме има по 1 положение във всеки 1 мач.

Аз пък имам много положения, но не вкарвам повече от 1 или 2 гола, за сметка на това почти всеки мач допускам поне 1 гол. Отдавам го на това, че играя в българското първенство и футболистите не са толкова добри.. :)
0

Потребителят е неактивен   embrother 

• Регистриран: 30-September 03
  • Интереси:филми /Лукас, Спилбърг/, книги /Хиперион, Толкин/, Семейството, хард и арт рок /Пинк Флойд като състояние на духа/
Мениджърът ме развлича от 10-тина години насам. Даже имах заедно 08 (с Левски и Арсенал), 12 (с Челси) и застъпих сега със 17-ката. Пробвал съм вс.от 07 до 15.
Инсталация '17: ОК, по описанието, избрах "подкарващите неща" да заменят каквото трябва при самата инсталация. Тръгна нормално. При мен е Уин7СП1х64. От деск-шорткъта стартира с екран на Стийм и даваш "играй". Върнах се в папката - тръгва и от замененото ексе "фм17".
Редактори: потърсих, намерих ги. ФМ едитора (FMSE17) се подкара веднага. Още не съм го ползвал по предназначение. FMRTE17 е с тегава активация. Спазвайте указанията в точния ред - заменяне на важния .dll, запазете си оригиналния (може да се наложи да пробвате пак). Най-важното е, щом имате активиран редактор - веднага в папката му да направите заменения .dll - само "рийд файл"!!! И "фремтето" ще си е ваше. Ако забравите - при вс.излизане и нов пуск - този файл бива изтрит от папката, но го няма и оригиналния. Трябва да активирате отново. С "фремтето" указах само, че знам немски (наистина), в играта не се появи. Но се махна македонския... "Полекувах" един от контузените с 1-2 седмици, да видя дали работи. Да, отрази се.
Разните "пакети": оригиналния скин е малко беден, сравнен с два други - налични из мрежата. Но да знаете, че при толкова мн.информация, панели и шарении, всеки друг има нещо, което не е съвсем наред, ще си решите сами. Аз останах на FlutSkin_dark, пробвах и Blak1.0. Прим.някъде не стига място да се изпишат данните (напр.рейтинг-звездите не се виждат всичките от 3 нагоре, ръст и тегло в главния екран за играч - също; но обикновено тия неща ги има другаде). В настр.на играта (от главния екран) има функция за намаляване на шрифтовете (zoom in-zoom out 95, 85%), помага. Лица, емблеми, екипи: разбира се, германците нямат лица, поне си бяха истинските играчи. Свалих фейспак (не "мега", избрах какво да си добавя, т.е. не всичко). Добре излизат нещата. Но, знаете, че колкото повече неща отвориш (сложиш), толкова по-бавно работи всичко.
ПРОБЛЕМ: в предишни ФМ още в началото можех да избирам място за "Спортс интерактив" папката (практически - цялата графика и сейвовете). Със 17-ката можеш да инст. играта по избор, но набъбващата папка "ходи" направо в Май Докс - и то не в съществуващата там Май Геймс, прави си отделна папка.
ЧУДЕНКА (питане): като четях и ровех из сайтовете - попаднах на руски, където краковете за 17 се дават със списък в зависимост от процесорите, с които сме в машините си. Бях инсталирал обаче и играта тръгна, не ми се занимаваше да пробвам. Запазил съм адреса на списъка с краковете според процесора (моля, оставете го):
http://sura4230.live...al.com/974.html
Някой знае ли нещо за тях, ползвал ли е, функционални ли са? Ако играта ти е тръгнала, има ли смисъл да пробваш с такъв, уж да е "по-точно" за твоята машина?
ВПЕЧАТЛЕНИЯ от играта: имал съм 7,8,9,12,13,15. Май като искам по-нов ФМ, ще се върна на 15. Да, в игрите първия месец съм правел по 4-5 сейфа и няколко пъти съм връщал (докато усетя интерфейса и различията). Сетне мислене и добри игри. Досега не бях се нахендрял така.
Започнах с Байерн, най-ранна дата, предсезонна. Имаха 10-тина контузени звезди, другите във ваканция. Тръгнах на подг.лагер като не ми даде да прехвърля юноши в мъжкия отбор (някак пратих там само 4-ма: само "перспективните"). Ха-ха! Първият мач го играх с 15 човека "на магия" останали в селекцията. 4-ма юноши, не съм ги чувал. Паузирах постоянно да чета подсказките на асистента. Все още не съм намерил как да "пусна" някои: темпото (индивидуално), пазене на противник при дефенс-корнери; неколцина тъй и не играха там, дето ги бях поставил...). С късмет 0:0. На последния мач от лагера бях само с две резерви, без вратар, ама бих "Вил" с 4-1. Два дена преди домак.френдли с "Реал М" изведнъж се появиха 2/3 от ваканционерите с кондиция почти 100%, макар без игрови минути. Скалъпих повече от приличен отбор, бих с 3:0.
Още една чуденка! В играта дъщерните ми клубове са уж реални. Отворих "фремтето" да си оправям пак немския език, реших да поразгледам изобщо какво е заредило като данни насам-натам. Отивам на дъщерни клубове и гледам поне с 5-6 отбора повече от онези, които излизат в самата игра: и (!!!) Ман Ю и Реал М са в списъка (!!!), ама с тях - само приятелски мачове...
Обобщено: мн.реална е, ама е и претрупана. Има функции, разбити на по 3-4-5 настройки, но не подпомагат. Излишно затормозено. Не си Моу, а счетоводител. Качих си един мод (някъде от форумите изровен) за центриране на съобщенията на екрана (има за 4:3 и широк) докато върви мача. Поне виждам нещо. Оставих 17-ката за няколко дни и си продължиш с Челси на 12-та. Е, не е такава тръпка, но пък е спокоен кеф.
0

Споделете тази тема чрез:

• (4 Страници) +
  • « Първа
  • 2
  • 3
  • 4
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login