Форум

Data.BG Форуми: Какъв протеин използвате? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Какъв протеин използвате?

Потребителят е неактивен   thelastwarrior 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 17-November 06
  • Град:Пловдив
Преди съм пил на Optimum Nutrition суроватка и не беше лош, сега съм хвърлил око на Syntrax nectar и мисля да го поръчвам другата седмица.. Някой нещо да предложи? само суроватъчен търся
Публикувано изображение
I wasn't doesn't Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   paranoics 

• Регистриран: 19-January 11
Нектара е много зле,има захари и въглехидрати,които не са описани на етикета,не си заслужава.В момента пия суроватъчен everbuild и казеин на оптимум преди лягане (защото суроватката са им я развалили много) и съм супер доволен от тези два продукта.
0

Потребителят е неактивен   doors 

• Регистриран: 03-March 02
Според параноикс Syntrax Whey Shake съдържал много соя...та сам прецени колко е компетентен.Специално НЕКТАР-а не съм го пробвал, но съм опитвал Whey Shake и матрицата Tropix, защо не се насочиш към тях, виждат ми се по-добра инвестиция особено за Тропикса 2.2кг - около 68лв лева.
0

Потребителят е неактивен   milena87a 

• Регистриран: 09-May 10
Syntrax Whey Shake съдържа 30% хидролизиран пшеничен глутен (това го пише на етикета) + това е само протеина е само концентрат.
Trophix от друга страна е още по-зле. Съдържание: млечен концентрат, пшеничен глутен и маааалко сурватъчен концентрат. Не знам как си го пил като той става като дъвка заради нишестето в него, а след това в стомаха усещаш една голяма буца. Особено за лятото това е най-лошия вариант на протеин.
Така, сега за Nectar. Имайки в предвид останалите протеини на фирма Syntrax съм с огромни съмнения, че този точно ще е 100% чист. Пила съм го и от някой от вкусовете се издувах, чувствах тежест в корема и ми ставаше лошо (carribbean cooler, crystal sky, vanilla bean torte). Иначе ягодата ми харесва :) За парите си е добре, но аз повече харесвам изолата на Амикс. Имам златна карта и с нея ми излиза изгодно и до сега не съм имала оплаквания.
0

http://www.syntraxbg.com/whey-shake В момента не съм у нас да ти снимам етикета, но такова нещо като 30% пшеничен глутен няма.Тропикса го категоризирам по-точно като разтопен сладолед, от него имам един пакет и съм взимал не повече от 10-тина дози, комбинирам го с whey shake.Синтракс са сериозна фирма, Цецо Каркаланов се изказва доста ласкаво за него - http://www.bodyconst...item=500&page=0 "Synthrax Whey Shake - Ползвал съм 3 пъти - Първокачествен чист суроватъчен концентрат с суровина на Promina. Изчистен е от излишни добавки и захари. Препоръчвам определено, най-вече че на тази цена 70-85 лева няма равен като качество. " Това беше мястото, откъдето се отворих за него.Все пак имам повече причини да вярвам на него, той е име в спорта, а ти без да се заяждам не правиш разлика между протеин и матрица :) за Нектар-а и тропикса изказванията му са в същия стил...да не се ровя сега да ги търся..това беше на първа страница и лесно го намерих.Това че на теб даден продукт ти действа по този начин не значи, че на друг ще действа така...аз не съм имал никога такива проблеми.
П.П. Колко ти излиза изолата?

Мнението беше редактирано от doors: 03.07.14 - 17:26

0

значи ще го пробвам тоя нектар :Д във whey shake-a има и въглехидрат, който не ми е нужен в шейка.. залагам на класическа ванилия, че нещо не ми вдъхват доверие тия вкусове :lol: иначе искам изолат, понеже гоня чистене сега и го пия само след тренировка, колкото да не губя много ММ.. До края на месеца съм в почивка, след тва може да взема и една матрица и да замествам едно хранене с шейк :Д
Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Ако говорим за изолат марката е само една - Now whey isolate natural, иначе собственика на Оптиум е на второ място в САЩ по производство на мляко и млечни продукти...сещай се.Други качествени марки са Dymatize и Universal.
0

вчера пих във фитнеса такъв - 4 лв за шейк :shock: иначе се чувствам много добре, доста тежка тренировка направих и сега пак имам енергия, може да ида след малко пак :lol: значи тва ще е, отказвам се от нектара, за сега, по нататък може да го пробвам :Д ще я видим ванилийката как е
Публикувано изображение

Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеthelastwarrior, на 04.07.14 - 10:05, каза:

вчера пих във фитнеса такъв - 4 лв за шейк :shock: иначе се чувствам много добре, доста тежка тренировка направих и сега пак имам енергия, може да ида след малко пак :lol: значи тва ще е, отказвам се от нектара, за сега, по нататък може да го пробвам :Д ще я видим ванилийката как е

Чакай, че не разбрах....за Now whey isolate natural ли говориш 4лв за шейк/доза?То не, че е евтин протеин ама ми се вижда скъпичко на фона на вариантите изписани до тук.Иначе проверих за синтракс уей шейк...няма такива неща като 30% пшеничен глутен...не че съм очаквал друго.
0

да, now whey isolate - 4лв за 1 доза шейк във фитнеса ми направиха. ако си го взема вкъщи по-евтино идва ест :Д
Публикувано изображение

Публикувано изображение
1

Потребителят е неактивен   paranoics 

• Регистриран: 19-January 11
Syntrax са под всякаква критика !
0

Заради соята ли? :D Защо си изтри коментара апропо?Синтракс им пробвах Тропикса...много се пени, имам чувството че пия пяна, дали действа е трудно да се каже още....имам чувството, че с моето хранене и да не взимам все тази :D иначе от whey shake бях доволен.
0

Потребителят е неактивен   martidmg 

• Регистриран: 17-June 09
Какво ще кажете за телешкия протеин на Amix monster beef?
0

Потребителят е неактивен   bacca 

• Регистриран: 22-March 14
  • Град:Лъки
Пил съм мостра на телешкия на Amix, но като цяло не мога да дам мнение. Четох много отзиви, че на хората им става лошо от този протеин, така че, ако ще го купувате започнете с мостри, за да видите дали ви понася.
В момента ползвам PhD pharma whey, като това ми е трета кутия и съм доволен, но мисля да разнообразя с Muscle Pharm Iron whey.
0

Потребителят е неактивен   fitnesmaniac 

• Регистриран: 21-July 14
  • Град:София
и аз пия на everbuild и съм много доволен,а вкуса му е уникален(шоколад)
0

Потребителят е неактивен   forumz 

• Регистриран: 10-August 07
Пия Pure Nutrition.

Харесва ми вкуса, има малки разфасофки и също така е нисък на въглехидрат което е важно за мен.
Intel i7 3930K 4.5GHz
Palit GTX680 4GB
Corsair Vengeance 32GB RAM
500GB Samsung 840 EVO
3TB Seagate Barracuda
Gigabyte X79-UD3
0

Потребителят е неактивен   HD6970 

• Регистриран: 30-May 11
  • Град:Кюстендил
Здравейте, за да не отварям нова тема ще попитам тук, от следните две комбота кое е по-добро:

1) MusclePharm Combat Powder + MusclePharm Assault ION-3
2) BSN Syntha-6(или някой друг по ваша препоръка до към 80лв) + Scitec Nutrition Pow3rd! 2.0
0

Потребителят е неактивен   patriott 

• Регистриран: 07-September 10
и аз да не отварям нова тема това ли е най-добрия протеин който мога да си взема: http://www.silabg.co...#product_review

Преглед на мнениеtprodanov, на 18.08.10 - 15:36, каза:

Левски е роден в едно от най-престижните места на София и сега и тогава.
ЦСКА е роден в папка на 3000км от София
0

Потребителят е активен   Henryi 

• Регистриран: 21-February 05
  • Град:София
  • Интереси:Belmondo, Mireille Mathieu, Frederick Forsyth, football & Golf
Зависи с какви пари разполагаш ; 0 Можеш да си направиш специална поръчка, но за доста различни пари.

Публикувано изображение
Sometimes democracy must be bathed in blood.
A.Pinochet

0

Потребителят е неактивен   patriott 

• Регистриран: 07-September 10
Аз искам да си поръчам и да го пробвам и след това ако видя че има ефект ще си купя по голяма разфасовка. По принцип никога не съм пил такива прахчета а и много хора твърдят че ако си приемаш протеина от храната не ти трябват. Само че е трудно всеки ден да изяждам някакви големи количества извара, пържоли и т.н. не си падам много по такива режими, в смисъл ям си стабилно но кога каквото ми се яде. Примерно неска може да съм изял 140г протеин, утре 80 и т.н. Преди тренирах по редовно, сега от доста време ме мързи нещо и по рядко. 176см съм висок, 73кг. Ако видя че има ефект от тоя протеин пак ще почна да си ходя редовно :D Та мисълта ми е понеже хич не им разбирам да не да си купя някой боклук който не се усвоява както трябва и т.н. даже ако има и половин кило най-добре ще ме устройва :D

Преглед на мнениеtprodanov, на 18.08.10 - 15:36, каза:

Левски е роден в едно от най-престижните места на София и сега и тогава.
ЦСКА е роден в папка на 3000км от София
0

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login