Форум

Data.BG Форуми: Защо жените напускат когато се влоши положението? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Защо жените напускат когато се влоши положението?

Потребителят е неактивен   kprinco 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 29-January 06
Жените напускат, когато още няма семейство и си гледат интереса. Мъжете напускат семействата, защото им идва на нагорнище в един момент. Това съм забелязал сред познати и близки.

Мнението беше редактирано от kprinco: 20.03.19 - 23:44

2

Потребителят е неактивен   sh4tr 

• Регистриран: 03-July 13

Преглед на мнениеtrojanbox, на 09.02.19 - 21:11, каза:

Затова има толкова феминистки. :)

грешка

причината да има толкова феминистки е привилегии

и ако не си забелязала фиминизма е болест, виж която си искаш протестираща феминистка
0

Потребителят е неактивен   brotto 

• Регистриран: 11-July 06
  • Град:София
Онзи ден слушах две приятели които най-нагло си споделяха. Една каза, че си е хванала пич от центъра с огромна заплата и нещо говореха за някаква скъпо заведение и другата и вика много ясно, че той ще плаща какво са за него 100 лева. И от там и вика хвани си го роди му едно дете и да се видиш в пари.

Ето това са днешните жени ако имаш пари всяка ще е в краката ти, ако нямаш ще те ползва колкото може и ще си намери богат.
Имам настолен компютър благодарение на jossbomon
Публикувано изображение
Публикувано изображение
4

Потребителят е неактивен   imthedevil 

• Регистриран: 25-October 05
  • Град:София
  • Интереси:diecast collector
Аз затуй стоя настрани от всекви жени.
1

Потребителят е неактивен   www 

• 26_xXx_demoni_xXx_18
  • Регистриран: 01-June 13
  • Град:TX 40-72 АХ
  • Интереси:ЛЕЖАНЕ
Жените така са създадени, че да са неуправляеми и ненаситни.
Много от мъжете с пари са го разбрали това и са заложили на женската алчност и ненаситност, като превърнаха жените в златотърсачки, и по този начин дадоха пример на всички сега пръкнали се такива от рода си златотърсачки, че не е важно какво има като визия или морал и като мъж срещу себе си, а като капитал.
Не са виновни жените, виновни са мъжете с средства, че те за да боднат се изваждат за целта и активират женската ненаситност и алчност.
Но, е божа работа докога ще бодват тези нещастници, щото в един момент от много бодване ги бодват тях или бодила им отива за скраб и преждевременно получават повиквателна от св. Петър да си ги боде и нанизва той :Д
Жените, минали се веднъж на тази схема Чичко Паричко, след време разбират, че жестоко са били измамени и годините им и времето с такива отрепки са минали като сън в лятна кошара.
Но вече е късно, тъй като самите те са остарели и амортизирани и след още време забравени от славата на тесните им невинни някогашни путки.
Остават им само жалки спомени и кутия цигари, може и някой естетичен хирург който да ги кара да се мислят че са незаменими и безсмъртни, като г-жа Дарина Павлова, която заради любовта си към парите плати смъртта на мъжа си заради свободата да му харчи парите. За тая същата любов, когато и намаляха парите, пак плати за смъртта на сестрата на г-н Илия Павлов.
Спирам че много се отплесвам.
Когато си отидат отвратените, остават отвратителните.
0

Потребителят е неактивен   yzyrpator 

• Регистриран: 23-August 06
  • Град:Пловдив

Преглед на мнениеwww, на 08.05.19 - 16:32, каза:

Жените така са създадени, че да са неуправляеми и ненаситни.
Много от мъжете с пари са го разбрали това и са заложили на женската алчност и ненаситност, като превърнаха жените в златотърсачки, и по този начин дадоха пример на всички сега пръкнали се такива от рода си златотърсачки, че не е важно какво има като визия или морал и като мъж срещу себе си, а като капитал.
Не са виновни жените, виновни са мъжете с средства, че те за да боднат се изваждат за целта и активират женската ненаситност и алчност.
Но, е божа работа докога ще бодват тези нещастници, щото в един момент от много бодване ги бодват тях или бодила им отива за скраб и преждевременно получават повиквателна от св. Петър да си ги боде и нанизва той :Д
Жените, минали се веднъж на тази схема Чичко Паричко, след време разбират, че жестоко са били измамени и годините им и времето с такива отрепки са минали като сън в лятна кошара.
Но вече е късно, тъй като самите те са остарели и амортизирани и след още време забравени от славата на тесните им невинни някогашни путки.
Остават им само жалки спомени и кутия цигари, може и някой естетичен хирург който да ги кара да се мислят че са незаменими и безсмъртни, като г-жа Дарина Павлова, която заради любовта си към парите плати смъртта на мъжа си заради свободата да му харчи парите. За тая същата любов, когато и намаляха парите, пак плати за смъртта на сестрата на г-н Илия Павлов.
Спирам че много се отплесвам.

Да се отплесна и аз:
Публикувано изображение
2

• 26_xXx_demoni_xXx_18

Преглед на мнениеyzyrpator, на 08.05.19 - 19:26, каза:

Да се отплесна и аз:
Публикувано изображение

И това не е решение, но си мислят че правят нещо по този начин и метод, но пак е нещо макар и тяхно изкривено мислене. Пресен пример има в сериала на Том Кланси - "Джак Раян", макар че сериала не е правен по действителен случай, виждаме в Турция нагледно и реално кво се става и се случва с бежанките.
Аз ако имам някога красива и вярна жена, бих се кефил да я показвам и да и се радват и да ми се радват другите. Друг е въпроса, че ние Българите не се радваме, а завиждаме и тая завист убива най-вече завистниците, отделно злобната отрицателна енергия която остава отпечатък върху обекта на завист...но пак се отплесвам, извинявам се за което.

Мнението беше редактирано от www: 08.05.19 - 21:12

0

Потребителят е неактивен   halek 

• Регистриран: 22-September 12
  • Град:Сапарева баня

Преглед на мнениеwww, на 08.05.19 - 21:07, каза:

Аз ако имам някога красива и вярна жена, бих се кефил да я показвам и да и се радват и да ми се радват другите.

Кой ще ти се радва ве, пич?!? Всички ще искат да я еват. И не само в България, ами навсякъде е така.
- Каква странна илюзия е да мислим, че красивото
е добро..
Лев Толстой

Един урок се повтаря, докато го научиш!
Живота ще продължава да проверява, дали
си го научил!
1

• 26_xXx_demoni_xXx_18

Преглед на мнениеhalek, на 08.05.19 - 23:41, каза:

Кой ще ти се радва ве, пич?!? Всички ще искат да я еват. И не само в България, ами навсякъде е така.

Ако могат да ебат, щом се запознаят първо с мен, след това ще им оставя честа да се запознаят и с нея :Д
И на финала ще им извадя зъбите, и ще си ги снимам за некролога им за да могат да се усмихват и на другите красиви жени като им се доебе и от тях. :emote_drinks:

Накратко ще се получи следният сценарии.

Така че, както казват по възрастните, да би мирно седяло и гледало не би инвалид станало. ;)

Мнението беше редактирано от www: 09.05.19 - 06:02

0

Потребителят е неактивен   halek 

• Регистриран: 22-September 12
  • Град:Сапарева баня

Преглед на мнениеbrotto, на 08.05.19 - 15:28, каза:

Онзи ден слушах две приятели които най-нагло си споделяха. Една каза, че си е хванала пич от центъра с огромна заплата и нещо говореха за някаква скъпо заведение и другата и вика много ясно, че той ще плаща какво са за него 100 лева. И от там и вика хвани си го роди му едно дете и да се видиш в пари.

Ето това са днешните жени ако имаш пари всяка ще е в краката ти, ако нямаш ще те ползва колкото може и ще си намери богат.

Ами използвайте ги и вие, както те вас. Щом не стават за връзка, прасваш я няколко пъти и изчезваш без обяснения.
- Каква странна илюзия е да мислим, че красивото
е добро..
Лев Толстой

Един урок се повтаря, докато го научиш!
Живота ще продължава да проверява, дали
си го научил!
1

Споделете тази тема чрез:

• (3 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login