Форум

Data.BG Форуми: Карти за навигация на Опел Зафира година 2013 ( GPS Карти за навигация на Опел Зафира 2013 година) - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Карти за навигация на Опел Зафира година 2013 ( GPS Карти за навигация на Опел Зафира 2013 година) Търся карти за GPS навигация на Опел Зафира 2013 година

Потребителят е неактивен   caisatiq 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-December 08
Здравейте, интересувам се дали някой има представа и данни как, и откъде мога да си сваля, БЕЗПЛАТНИ карти за източна Европа, или цяла Европа?
това е моделът на навигационната система (конзола) ТОВА Е GPS НАВИГАЦИЯТА ЦЪКНИ ТУК ЗА ДА ВИДИШ
Това е инфо файлът който имам в базата данни на картите с които разполагам, те са за западна Европа. ЛИНК ЗА СВАЛЯНЕ НА ИНФО ФАЙЛА НА GPS НАВИГАЦИЯТА КОЙТО ИМАМ ЦЪКНИ ТУК ЗА ДА ИЗТЕГЛИШ
Тук е инфо файлът в изображение за тези които не искат да свалят текстови файлове. СНИМКА НА ИНФО ФАЙЛА ЗА ТЕЗИ КОЙТО НЕ ИСКАТ ДА ГО СВАЛЯТ ЦЪКНЕТЕ ТУК ЗА ДА Я ВИДИТЕ

Най-малкото се моля ако може да се намери карта поне на България която да изтегля свободно и да си запиша за последвала употреба А ако има на цяла Европа ще съм ви благодарен :

ПРОСТО ИСКАМ ДА ИЗТЕГЛЯ САМИТЕ КАРТИ И ДА ГИ КАЧА В SD КАРТАТА СЛЕД КОЕТО КАТО Я ПУСНА В САМАТА GPS НАВИГАЦИЯ ДА СИ РАБОТИ ПЕРФЕКТНО

ИМЕТО НА НАВИГАЦИЯТА (СИСТЕМАТА) Е СЛЕДНОТО touch & connect
0

Потребителят е неактивен   arcovk 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 27-August 06
https://www.gpspower...ope-2019-a.html
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login