Форум

Data.BG Форуми: Програма за оформяне на мускулите - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Програма за оформяне на мускулите

Потребителят е неактивен   wonderfull1991 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 22-June 14
  • Град:Велико Търново
На 24 години съм 167 см и съм около 80 кг . Тренирам от 1 година и имам маса която още трябва да се оформи . Първите няколко месеца когато тренирах усещах страшно напомпване и мускулна треска след всяка тренировка а сега не е така , дори се чувствал доста поотпуснат особенно в гърдите . Тренирам 3 4 дена в седмицата добавките които земам са Phd diet protein Creatin i ZMA . Ако някой може да ми каже програма с която да превърна останалата маса в мускули ще съм му благодарен . Благодаря
0

Потребителят е неактивен   tanatana 

• Регистриран: 16-December 08
Продължавай да тренираш, първоначалният ентусиазъм е отминал и трябва да покажеш, че имаш воля за да продължиш! Програмата не е чак толкова важна, от колкото постоянството, правилната храна.
През седмицата тренираш 5 дена, като натоварваш всички мускулни групи, два дена почиваш
Оставяй ги тези хранителни добавки, без тях става по бавно, но по качествено
"Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах"
- Конфуций
0

Потребителят е неактивен   Nikolov76 

• Регистриран: 18-September 09
"Програма за оформяне на мускулите"
Photoshop
Публикувано изображение
"Най-дългото разстояние между две
точки е неработещ Интернет"
3

За жалост нямам време за 5 дена в седмицата ;( гледам събота и недделя да тренирам всичко .. но мисля че с 2 дена нищо няма да стане .. или пък по бавно
0

Потребителят е неактивен   sbojikravov 

• Регистриран: 03-January 07
  • Град:Варна
за ръце тренирай на "XXL" "Спайс платиниум" или някой подобна :)
Легендата гласи че колкото по голяма е цифрата срещу "Мнения: " толкова повече пораства пишката!
1

Идиоти да не коментират :) Писнало ми е от комплексари !!! Благодаря tanatana
1

Потребителят е неактивен   hlucho 

• Регистриран: 21-February 06
Качествена тренировка, качествена храна, качествено възстановяване. Определено с 2 дена няма да станат нещата, Гледай да са мин. 3 дни.
0

Потребителят е неактивен   Nightwind89 

• Регистриран: 24-March 14
  • Град:Плутон
Преди време тренирах 2-3 години и се интересувах доста.От цялото научих,че кръговите тренировки работят най-добре при мен.Говоря за цялостен прогрес......но си става доста бавно. :)
0

Потребителят е неактивен   doqn 

• Регистриран: 02-January 02
  • Град:София
При мен изчистването се получи когато тотално спрях фитнеса и го замених с ММА тренировки 3 пъти седмично и тренировки със собствена тежест през останалите дни (набирания, лицеви, коремни etc.). Кардиото също е доста важно - аз например тичам по 4-5км преди всяка тренировка, а през останалите дни скачане на въже.
За добавки не знам какво да те посъветвам докато тренирах във фитнеса взимах най-различни (креатин, протеин, амино, л-ларнитин, бърнери, синефрин и др.), и като цяло имаше някакъв ефект но не беше кой знае какъв. Когато ги спрях и започнах с наистина сериозни и изморителни тренировки резултата си дойде след няколко месеца :)
0

Потребителят е неактивен   hlucho 

• Регистриран: 21-February 06
Кръговите тренировки са за хора със стаж в залата.
0

Потребителят е неактивен   diretouch 

• Регистриран: 10-August 10
Такам. Виждам, че някой е писал и викам да се включа директно в ефир.

Годините няма да ги казвам, килата също. В миналото имаше времена с много продължителни тренировки, но и много пъти почвах и по няколко тренировки и после бег. От около месец пак потренирвам общи и си търся някоя програма. Колко пъти в седмицата - вие предлагайте - и 3 и 4 а да не кажа и 5 важи. Трябва да видя картата дали ми е ограничена с посещения или е неограничена.цел - да се държим във форма и не гоня разни 'модерни' релефи. да кажем сила и маса;
http://binar.bg/2589...-pravyat-zhalk/

и стига си писал по тея форуми, ей глупак!
0

Потребителят е неактивен   sonq22 

• Регистриран: 29-August 15
  • Град:Пловдив
Зимата винаги качвам доста килограми. Затова съм рещила отсега да започвам да тренирам усилено, за да не се чудя после как да ги свалям. Тъй като съм на работа всеки ден от сутрин до вечер. включително събота, нямам време да ходя на фитнес. Мисля да си взема такива тренировъчни ластици https://healthstore....ramp-cable-hard и мисля, че те ще ми бъдат от полза, защото с тях ще мога да натоварвам по-голяма част от мускулите на тялото. Някой използвал ли е подобни ластици? Мислите ли, че така ще успея да изгоря мазнините и да оформя мускулите на тялото?
0

Потребителят е неактивен   petko231 

• Регистриран: 15-August 15
  • Град:Враца
Жена ми също ползва такива ластици, не и трябва нито фитнес, нито нищо. Страхотна тренировка си прави с тях.
0

И аз мисля че за жена са перфектни :) с тях можеш да правиш рамо бицепс .. така че др не ви трябва :) клекове за краката и всичко е окей :)
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login