Форум

Data.BG Форуми: Проблем с инсталация на офис пакет 2016 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Проблем с инсталация на офис пакет 2016

Потребителят е неактивен   dontoni2 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 22-May 09
Ползвам поинта за презентации, казаха ми, че в офис пакета 2016 имало някои по-нови функции, не ме интересува бързината, за 0.5 сек. няма да търся кусур. Но мисля, че няма кой знае какво ново съществено. Засега ще си ползвам 2010, не ми се разбъзиква уиндоуса, 3г. работи без проблем.
1

Потребителят е неактивен   kaspy 

• Регистриран: 17-November 03
  • Град:София

Преглед на мнениеnakibest, на 07.06.19 - 16:06, каза:

Та не знам кои са тези "мнозина" дето цитираш. Дето искат да има болд и 2-3 шрифта, вероятно? :lol2:

Преглед на мнениеnakibest, на 09.06.19 - 11:16, каза:

1) Мне, аз лично за доста прости неща ги ползвам...

Без коментар.

2) Е, във всякакви неща се изразява. Може да е нещо от 10ина реда без ефекти, може да е 20-30-100 страници с илюстрации и каквото там трябва.
3) Еее, и защо мина на 2007, какво му беше на 2003!?
4) И защо!? MS Office 2019 на ССД се инсталира за ПОД 1 минута (падна ми ченето направо! Реших, че е нещо локално, ама не - на 3-4 компа се инсталира за сходно време.)
Друго предимство е, че Update-ите за МС Офис 2019 вече не са в Windows Update - не се появяват там, update-ва се сам, което е много удобно. Беше дразнещо Update-ите на 2016 и по-старите версии да се мешат с Update-ите на ОС - е, вече го няма това.

2) Там е работата, че не се изразява във всякакви неща. Текстообработката си е точно текстообработка. Два-три шрифта, няколко начертания, подравняване насам-натам и толкова. Другото е предпечатна подготовка и се прави с други програми. И това, което описваш например се прави за около 20-30 пъти по-бързо и по-ефективно с другите програми.

3) Не съм "минал" на 2007. Ползвам предимно 2003, но портативния вариант не работи добре под сървър 2019, което е съвсем нормално, предвид кога е направен този вариант. Там ползвам портативен 2007. Ако ми се занимавам, ще си направя сам и портативен за 2019, но не виждам смисъл да се напъвам само за един компютър.

4) От 2007 нагоре по-голямата част от библиотеките на л*айното, наречено офис са интегрирани в самата операционна система. Затова все "по-бързо" се инсталират, "по-бързо" се отварят и "по-бързо" отварят файлове. Съответно и без да ти се обясняват ъпдейтите на операционната система ъпдейтват тихо и въпросния шит. Щото е почти интегриран. И това не е никакво предимство. Нито е предимство, че "уж" са го извадили от регулярния ъпдейт.

Ето една причина да ми трябва 2010/2013/2016 или 2019, от които аз логично съм избрал последния. ;)

За теб е съвсем логично, да...

Мнението беше редактирано от kaspy: 09.06.19 - 15:34

1

Потребителят е неактивен   newdream 

• Регистриран: 05-August 16
  • Град:Чирпан

Преглед на мнениеjossbomon, на 06.06.19 - 13:07, каза:

Нещата пак опират до неинсталиран ъпдейт или спрян сервиз...

Нещата опират До инсталирана куца ос.
Не знам откъде му е дошло наум да инсталира и неща от този нещастен руснак.
Те руснаците го бъзикат постоянно, обаче той е непричьом - същата история като тукашната синя м'гла.
0

Потребителят е активен   nakibest 

• Mr. Company PC Guy
  • Регистриран: 26-December 02
  • Град:Ботевград
  • Интереси:tennis, VB, C++ Builder, Win32 API
KpoJIuK е доказан майстор - завиждаш му, защото нямаш неговите умения! ;) Ако беше толкоз зле, колкото ЕЖК ти е казала, то нямаше да го качват по торентите.

От друга страна, аз модифицирани MS Windows и MS Office не ползвам - Кроликови или други, ползвам си официалните версии.
На KpoJIuK ползвам само репакове на друг, допълнителен софтуер.
(случвало ми се е да ползвам копия на стари ОС като 7ца или 8.1 с интетгрирани Update-и, но нищо друго освен Update-ите не е пипано в тях)

Не отговорих тогава, да отговоря сега на Кашпито:
4) От 2007 нагоре по-голямата част от библиотеките на л*айното, наречено офис са интегрирани в самата операционна система. Затова все "по-бързо" се инсталират, "по-бързо" се отварят и "по-бързо" отварят файлове. Съответно и без да ти се обясняват ъпдейтите на операционната система ъпдейтват тихо и въпросния шит. Щото е почти интегриран. И това не е никакво предимство. Нито е предимство, че "уж" са го извадили от регулярния ъпдейт.
--> Това не е вярно. Прочети пак, по съвсем друга причина се инсталира бързо, а не защото е интегрирано нещо си там където и да било, НЕвежи ми неколега. ;)
А именно, основната малка част се инсталира бързо и можеш даже да пуснеш Word, Excel и т.н., а другото си се доизтегля във фонов режим, незабележимо.

И да, предимство е да не се пречкат update-ите на Офиса заедно с тези за ОС.
НЕпредимство е само за псевдо, бивши олимпийци, дето им е замаяна главата от ЕГНто, и мразят "в червата" империалистическата фирма Microsoft, дето все винаги иска да "прецака" потребителя, ама те не са от тези, дето ще се оставят да ги прецакат, нали!? ;)
По неясни причини обаче все пак ползват нейните продукти вместо да минат на Линукс или Мак и да мирясат.. :emote_drinks:

Мнението беше редактирано от nakibest: 28.07.19 - 13:51

Публикувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

Потребителят е неактивен   kaspy 

• Регистриран: 17-November 03
  • Град:София

Преглед на мнениеnakibest, на 28.07.19 - 13:50, каза:

KpoJIuK е доказан майстор - завиждаш му, защото нямаш неговите умения! ;) Ако беше толкоз зле, колкото ЕЖК ти е казала, то нямаше да го качват по торентите.

От друга страна, аз модифицирани MS Windows и MS Office не ползвам - Кроликови или други, ползвам си официалните версии.
На KpoJIuK ползвам само репакове на друг, допълнителен софтуер.
(случвало ми се е да ползвам копия на стари ОС като 7ца или 8.1 с интетгрирани Update-и, но нищо друго освен Update-ите не е пипано в тях)

Не отговорих тогава, да отговоря сега на Кашпито:
--> Това не е вярно. Прочети пак, по съвсем друга причина се инсталира бързо, а не защото е интегрирано нещо си там където и да било, НЕвежи ми неколега. ;)
А именно, основната малка част се инсталира бързо и можеш даже да пуснеш Word, Excel и т.н., а другото си се доизтегля във фонов режим, незабележимо.

И да, предимство е да не се пречкат update-ите на Офиса заедно с тези за ОС.
НЕпредимство е само за псевдо, бивши олимпийци, дето им е замаяна главата от ЕГНто, и мразят "в червата" империалистическата фирма Microsoft, дето все винаги иска да "прецака" потребителя, ама те не са от тези, дето ще се оставят да ги прецакат, нали!? ;)
По неясни причини обаче все пак ползват нейните продукти вместо да минат на Линукс или Мак и да мирясат.. :emote_drinks:

Селският хитрец отново се изказа. И какво като пишеш почти 2 месеца по-късно, смяташ, че не се вижда ли? Знаеш ли, по едно време си мислех, че има някаква надежда за теб, но не... най-обикновена куха лейка си и това не подлежи на промяна.
Я първо си погледни насраните гащи пък тогава прави някакви изказвания, които и извънземен няма как да вдене.
Хайде пак да прочетеш дали пък инсталациите и стартиранията на ла*ното наречено офис, и неправещо нищо повече от най-обикновен notepad не се дължат на едни и същи библиотеки с операционната система? Стига да можеш да четеш и да схващаш обикновени неща.
И отново изначално изказване без никакво покритие - защо изобщо си решил че използвам техни продукти по неясни причини. Ми аз точно ползвам за себе си линукс бе, капацитет. И МакОС ползвам. И то по съвсем ясни причини - изтъкнал съм ги. И реално изключително много се радвам, че некадърници като теб ползват техните продукти - това ми носи доста повече пари, отколкото в миналото.
Продължавай да ъпдейтваш, защото всеки един ъпдейт "повишава" сигурността на системата и повишава сигурността с която получавам повече кинти - точно от баламурници като тебе. Аз може и наистина да съм бивш "псевдоолимпиец" по твоите думи, но затова пък ти с всеки един пост доказваш че си не псевдо, а настоящ и истински баламурник, която монополната фирма прави всичко друго, но не и да го цака. Ма тя майкрософт е алтруистична и благотворителна организация, която единствено мисли само как да направи живота на крайните потребители по-евтин, по-сигурен и по-удобен - това е единствената и цел на съществуване...Публикувано изображение

Сега можеш ли да ми обясниш на съвсем прост език, ако изобщо ти е възможно - каква точно е целта на този изключително заядлив коментар почти 2 месеца по-късно? И после се чудиш, защо не те понасят. Ами и затова - не само че си прост и глупав, и нахален, и арогантен, и далеч от всякакви начални компютърни умения - ами се и гордееш с това. И ужасно лицемерен и сервилен - едва ли не ме обвиняваш, че мразя майкрософт и в червата, а ми лайкваш постовете, в които ги плюя...Публикувано изображение С две думи - абсолютно лайно. Айде сега бегай да докладваш и да ревеш като малка лигла, каквато всъщност си. Хвалипръцковец.

Мнението беше редактирано от kaspy: 28.07.19 - 18:31

0

Потребителят е неактивен   ksd 

• Регистриран: 14-August 04

Наки, ако някой ден решиш да си смениш аватара, сещам се за нещо, изключително подходящо за теб. Ето как би изглеждал ...

Публикувано изображение

... да не кажеш, че само си приказвам ; )
Публикувано изображение
1

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login