Форум

Data.BG Форуми: Спамърска тема за хардуер - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (608 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Спамърска тема за хардуер Всичко което има бегла връзка с хардуер или технологии

Потребителят е неактивен   mitice 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-March 10
  • Град:Разлог
Хаха фалшив си ти мойто момче ,аз съм отдавна там и си продавам всичко без проблем ...
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   BioIoga 

• Регистриран: 27-August 10
Е отдавна, отдавна колко да е отдавна 2-3 години ? :D Нали преди това си бил на 10 бе мите :chuckle:

Преглед на мнениеnakibest, на 11.09.15 - 18:50, каза:

Вижте си и контактите!
Занулени/заземени ли са правилно?
С правилната ориентация фаза/нула ли са?
Има ли големи консуматори на ток на същия разклонител/бушон като лаптопа, или са на друг?
0

Потребителят е неактивен   smqnab 

• Регистриран: 06-November 06

Преглед на мнениеmitice, на 12.02.17 - 13:05, каза:

Хаха фалшив си ти мойто момче ,аз съм отдавна там и си продавам всичко без проблем ...

:lol2: Ех , мечти :lol2: Кажи как ти е профила да видим как продаваш :lol2: стига само празни приказки и мечти , защото силно ме съмнява :chuckle:

Преглед на мнениеmitice, на 26.01.16 - 19:02, каза:

Ти не се обаждай за там като не ти е ясно нищо АМА нищо.

Tahiti и Hinyx са памети който се клокват повече докато елпида се клоква малко. Това е

Цитат

Според мен тук не става въпрос точно дали ли си отличник или не ,а какво реално знаеш,разбираш и имаш опит .Аз за пример Уча за програмист,но през повечето време работя с хардуер и разбирам доста неща и мисля,че това би ми било също от полза.
0

Потребителят е активен   themad 

• Регистриран: 16-September 03

Преглед на мнениеmitice, на 12.02.17 - 13:05, каза:

Нали те баннаха като се опита да продаваш оная крадена 970-ка :lol2:
0

Те му баннаха и още няколко други профила :chuckle: единия , от които с култовия и подхождащ ник - prostiq :lol2:

Tahiti и Hinyx са памети който се клокват повече докато елпида се клоква малко. Това е

Цитат

Според мен тук не става въпрос точно дали ли си отличник или не ,а какво реално знаеш,разбираш и имаш опит .Аз за пример Уча за програмист,но през повечето време работя с хардуер и разбирам доста неща и мисля,че това би ми било също от полза.
0

Потребителят е неактивен   IlianIlievIliev 

• Регистриран: 17-July 13
  • Град:Варна

Преглед на мнениеsmqnab, на 12.02.17 - 15:11, каза:

Те му баннаха и още няколко други профила :chuckle: единия , от които с култовия и подхождащ ник - prostiq :lol2:

Името може да е било automatically assigned от форума :D

Знаете ли във Варна голяма фирма вносител на компютърна техника втора ръка?
0

Потребителят е активен   danifilthy 

• Регистриран: 08-July 08
  • Град:Асеновград

Преглед на мнениеsmqnab, на 12.02.17 - 15:11, каза:

То той толкова банове е изял там, че...Още помня голямото му фиаско с видеото дето се опита да излъже хората.
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеIlianIlievIliev, на 12.02.17 - 15:15, каза:

Името може да е било automatically assigned от форума :D

Знаете ли във Варна голяма фирма вносител на компютърна техника втора ръка?

Constant и ardes

Вижте си и контактите!
Има ли големи консуматори на ток на същия разклонител/бушон като лаптопа, или са на друг?
0

Потребителят е неактивен   kaspy 

• Регистриран: 17-November 03
  • Град:София
https://plasico.bg/%...%B8%D0%BA%D0%B0
http://www.constant..../pricelist&id=2

Мисля и двете са във варна.
0

Преглед на мнениеsmqnab, на 12.02.17 - 13:24, каза:

:lol2: Ех , мечти :lol2: Кажи как ти е профила да видим как продаваш :lol2: стига само празни приказки и мечти , защото силно ме съмнява :chuckle:

Хаха тва си е моя работа ама все пак не спирай да се оглеждаш за подозрителни такива :evil2:
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеmitice, на 12.02.17 - 15:25, каза:

Хаха тва си е моя работа ама все пак не спирай да се оглеждаш за подозрителни такива :evil2:

:lol2: :lol2: :lol2: Няма смисъл , същество като теб няма място там и в близките 10-20 години достъпа до "оня форум" ще го гледаш само през крив макарон :chuckle:

Опитваше се да продаде някакъв дефектен боклук (някаква карта) , а го описваше като нов , с гаранция и не копал , а навсякъде другаде имаше обяснения и снимки как я е разглобявал и други такива глупости :emote_focus: При него всяка една намеса по каквото и да било води до не работеща част поради некомпетентност . :chuckle: Плюс това имаше поне 3 регистрации във форума :emote_focus:

Мнението беше редактирано от smqnab: 12.02.17 - 15:41

Цитат

0

Ок.Говори си не ме бъркаш аз си върша работата спокойно ти си дрънкай ;).
Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеmitice, на 12.02.17 - 15:37, каза:

Ок.Говори си не ме бъркаш аз си върша работата спокойно ти си дрънкай ;).

Добре де, кажи, че това не е верно. Хайде кажи, че картата, която се опитваше да продадеш там, отговаря на описанието. Повечето хора тук са я видяли и там темата за продажбата. Не ми е работа да се бъркам, ама помниш ли тогава какво ти написахме по този повод тук, в този форум? Така като гледам нямаш никакъв спомен, няма и разлика оттогава.
0

Каспи картата си беше 100% изрядна единствено което спестих е,че е копала .... Нямаше никакви проблеми, и така нямам намерение да се разправям затва за пореден път. Щом съм казал,че работи ок и без забележка значи е така продадох я на човек от хардуера все пак без проблем.... И човека беше очарован,че картата е изрядна .И по точно я ЗАМЕНИХ за друга не,че я продадох моя грешка :).
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   tahumbata 

• Регистриран: 09-August 04
  • Град:Inside® Intel®

Преглед на мнениеBioIoga, на 12.02.17 - 00:34, каза:

Ха на тая картинка имало лаптоп и то Vaio това са неземните боклуци. Добре, че сони спряха да ги правят :chuckle:

Бас ловя, че или не си се докосвал до тях, или имаш "наблюдения" върху някой бюджетен VAIO. Хилядо пъти съм казвал, че тия марки са им добри високите модели, а не някакви бюджетни изпълнения.

Също ме е яд, че вече няма IBM лаптопи - lenovo имат някакви остатъци от тях, но са бледо подобие като цяло. И все пак цена-качество го докарват много добре, да не кажа най-добре спрямо другите.
ASUS Vivobook S510UQ-BQ607 - Core i7-8550U / 8GB DDR4@2400MHz CL10 hynix / nVidia 940MX GDDR5 2GB / Samsung 850EVO 250GB M.2 + 1TB Seagate 5400rpm Sata III

Core i7-2600K@4.7GHz / ASUS P8P67 LE / hyper-X Savage 2x8G DDR3@2133MHz CL10 / ASUS RoG STRIX GTX 1070 / CM Silencio 652 / Enermax MODU87+ 600W Gold / Intel 535 series 120GB + 2x2TB Seagate Barracuda 64MB/7200rpm/SATA III

Core 2 Quad Q9550@4.0GHz / ASUS P5E3 Premium |X48/DDR3 2000| / hyper-X Genesis 2x4GB DDR3 1600 CL9 + Corsair XMS3 DHX 2x2GB DDR3 1600 CL9 / ASUS GTX 560 DirectCU 1GB / Casetek IQ-eye 1020-2a / CM SilentPro 600W Bronze / 2xWD Blue RAID 0
0

Преглед на мнениеmitice, на 12.02.17 - 15:49, каза:

Каспи картата си беше 100% изрядна единствено което спестих е,че е копала .... Нямаше никакви проблеми, и така нямам намерение да се разправям затва за пореден път. Щом съм казал,че работи ок и без забележка значи е така продадох я на човек от хардуера все пак без проблем.... И човека беше очарован,че картата е изрядна .И по точно я ЗАМЕНИХ за друга не,че я продадох моя грешка :).

Не пич, не спести копането, беше обявил, че картата НЕ Е копала, но както и да е. Не е хубаво така. Тотално губиш всякакво доверие и няма оправяне след това. С две думи те баннаха несправедливо, така ли да го разбираме?
2

Потребителят е активен   danifilthy 

• Регистриран: 08-July 08
  • Град:Асеновград

Преглед на мнениеWolfdale, на 12.02.17 - 15:31, каза:

Какво е направил?

Искаше да продаде една копала MSI уж с "международна гаранция" а тя нямаше никаква. И беше спестил факта, че е копала. Освен това беше сложил някакви фалшиви снимки на картата от някакво ревю.
Публикувано изображение
0

Не бе каспи не е несправедливо ... Е толко де нали ти викам,че не бях казал,че е копала..

Така не ми се коментира повече по въпроса всичко е говорено и е изяснено -точка.

Мнението беше редактирано от mitice: 12.02.17 - 16:12

Публикувано изображение
0

Преглед на мнениеtahumbata, на 12.02.17 - 16:01, каза:

Бас ловя, че или не си се докосвал до тях, или имаш "наблюдения" върху някой бюджетен VAIO. Хилядо пъти съм казвал, че тия марки са им добри високите модели, а не някакви бюджетни изпълнения.

Също ме е яд, че вече няма IBM лаптопи - lenovo имат някакви остатъци от тях, но са бледо подобие като цяло. И все пак цена-качество го докарват много добре, да не кажа най-добре спрямо другите.

Ма не съм, как да съм се докосвал до тях, те тея лаптопи са за богоизбраните. И аз като теб коментирам нещата по прочетени из форумите и ревютата мнения.

Мнението беше редактирано от BioIoga: 12.02.17 - 16:17

Вижте си и контактите!
0

Преглед на мнениеmitice, на 12.02.17 - 16:11, каза:

Не бе каспи не е несправедливо ... Е толко де нали ти викам,че не бях казал,че е копала..

Така не ми се коментира повече по въпроса всичко е говорено и е изяснено -точка.

Точно , то всичко си е ясно и няма смисъл да го обсъждаме тоя измамник .

Цитат

0

Споделете тази тема чрез:

• (608 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

3 потребители четат тази тема
2 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

1. danifilthy,
  2. Plymouth

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login