Форум

Data.BG Форуми: Курсове по уеб дизайн - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Курсове по уеб дизайн

Потребителят е неактивен   yavoni 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 06-February 05
  • Град:София
Здравейте, искам да се запиша на курс по убе дизайн (за по-напреднали, не за въведение в HTML, CSS, JavaScript - имам практически познания). Попаднах на http://designacademy.bg/index.php?q=wd - тук курса е цяла година, материята, която обхваща е доста обширна, но никъде не намирам отзиви за тази академия. Успях да разбера, че за нея стои Нет Ит - които са сертифицирани ЦПО, но нищо повече.

Единственото друго място, което ми хвана окото е http://progressbg.ne...esign-advanced/ - часовете са почти наполовина и обхваща само front-end, но локацията и дните са ми по-удобни. Отново не намирам отзиви за тази школа.

Бихте ли изразили мнение или да дадете насоки. Благодаря!
Долу Долните!
0

Потребителят е неактивен   icohazarta 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 07-January 06
Здравей, аз уча в тази академия (Нет Ит), но съм в курс с графичен дизайн. Като цяло съм доволен - има доста практика, лекторите ти дават мнение ( казват кое да подобриш, дават градивна критика и т.н ). Ако все още си заинтересован пиши на ЛС, мога да ти обясна по-подробно и вече да си прецениш дали да запишеш или не.
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login