Форум

Data.BG Форуми: Питане за Canon IXUS120IS - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Питане за Canon IXUS120IS

Потребителят е неактивен   dudibubi 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 25-March 06
  • Град:София
Здравейте! Този апарат съм го купувал преди 7-8 години от чужбина - Иран. Вършеше прекрасна работа. Особено на съпругата ми, която много обича да документира местата, които посещаваме. Та преди няколко месеца след поредната фотосесия някъде из България картата се понапълни и реших да я прехвърля на лаптоп. Е да, ама не. Картата излезе повредена и загубих снимките. Вчера закупих нова SHDS , но с ужас установих, че не може да се заключи в апарата. Ходих пак до магазина и пробвахме да поставим друга карта. Същата греда. Продавачите ме насочиха към фирмения сервиз - Пан сервиз, но чета много противоречиви мнения за тях, повечето отрицателни. Та питането ми е как да постъпя - Да го нося в този сервиз, или друг, който бихте ми препоръчали от собствен опит и сте доволни, или да търся да го продам някъде за части и да се насочвам към нов апарат. Благодаря предварително за всяко изказано мнение и съвет.
0

Потребителят е неактивен   diretouch 

• Регистриран: 10-August 10
предполагам имате предвид SDHC. Как така не се заключва към апарата?

Това за PAN service не бих ги плюл просто заради коментари по нета. Лично аз се занимавам със сервиз и кои знае какви неща се носят като информация...
http://binar.bg/2589...-pravyat-zhalk/

и стига си писал по тея форуми, ей глупак!
0

Аз се извинявам, ако с нещо съм засегнал някой. Това за Пан сервиз го срещнах в мрежата. Не съм ползвал техните услуги. А за това защо не се заключва картата момчето от Фотопавилион каза, че е счупена някаква пластина, която фиксира картата при натиск, държи я в това положение ( работно ) и я освобождава при последващ натиск.
0

Потребителят е неактивен   anthrax 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 28-July 03
Отиди в PAN и ги питай колко ще струва да ти оправят проблема и си направи сметка дали си заслужава. Според мен е дребно нещо и спокойно може да се довериш да оторизираните сервизи.
0

Благодаря за съвета! Ще се възползвам от него в най-скоро време. И ще бъде каквото сабя покаже. Лека вечер и весели празници на всички вас!!!
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login