Форум

Data.BG Форуми: Коя е най-добрата програма за сваляне на торенти? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Коя е най-добрата програма за сваляне на торенти?

Потребителят е неактивен   ValeryVasylev 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 13-December 10
Значи тоз Микро Торент ми кипна водата!
Айде някакви реклами добре. После ми взима достъп до някаква информация. Ама пък не мога да му определям контурите на прозорците. И илюстрацията е много непомагаща. Има ограничение до 5-7 торента или там колкото са. Пък сега започна да взима достъп до някакви процеси и Нодът само пищи. Пък и някакъв УебХелпър като започне да работи и изнасилва процесора. Връщам на БитКомет и същевременно ще пробвам тоз Кюбит :)

,,tom1488 08.05.19 - 12:06

Преглед на мнениеleko, на 25.04.19 - 11:52, каза:
А за нелюбителите на рекламен шит:
https://www.qbittorrent.org/
ПП Не помня от кога го ползвам.

100% без реклама и безплатно ''.
0

Потребителят е неактивен   nakibest 

• Mr. Company PC Guy
  • Регистриран: 26-December 02
  • Град:Ботевград
  • Интереси:tennis, VB, C++ Builder, Win32 API

Преглед на мнениеkaspy, на 25.04.19 - 13:18, каза:

Сега ако ми кажеш кое е различното и революционно новото при тегленето на торент в най-най-най-последния билд на клиента в сравнение с неговия предшественик абсолютно веднага минавам на него. Т'ва колко амнайсе тб-а си свалил не е определящо. С 2.2.1 всеки е свалил повече.

Ре-контра - с какво 2.2.2, 2.2.3, 2.3.1 ... 3.1.1 и т.н. са по-зле от 2.2.1 - и с какво 2.2.1 ТОЧНО е по-добра като версия!? Ама моля без ЕЖК-та както досега. ;)
Цитирай поне ЕДИН надежден софтуерен сайт, в който за ползване през 2018 или 2019 да се предлага uTorrent 2.2.1, и да се обяснява защо.
Виж и цитираният по-долу коментар.

Преглед на мнениеarcovk, на 25.04.19 - 21:33, каза:

Няма разлика във версиите, а и да има това са някакви безполезни функции, за някои може и да са полезни знам ли, вървят си перфектно и последните версии, рекламите се махат с няколко клика :emote_smile:

Точно така! :emote_drinks:

Преглед на мнениеValeryVasylev, на 11.05.19 - 17:10, каза:

Значи тоз Микро Торент ми кипна водата!
Айде някакви реклами добре. После ми взима достъп до някаква информация. Ама пък не мога да му определям контурите на прозорците. И илюстрацията е много непомагаща. Има ограничение до 5-7 торента или там колкото са. Пък сега започна да взима достъп до някакви процеси и Нодът само пищи. Пък и някакъв УебХелпър като започне да работи и изнасилва процесора. Връщам на БитКомет и същевременно ще пробвам тоз Кюбит :)

Сбъркал си форума, момко. :8) TeenProblem е друг форум :lol2: - ние такива проблеми с NOD32 и uTorrent нямаме, а ти явно имаш класически ЗКУ проблем.
Имам стотици торенти, не знам за какво ограничение думаш, ама си в грешка.
Ако не се справяш, по-добре мини на Мак - там било, казват, доста по-лесно. Щом под Windows ти е трудно! ;)

Мнението беше редактирано от nakibest: 11.05.19 - 17:25

Публикувано изображениеПубликувано изображение
0

Потребителят е неактивен   kaspy 

• Регистриран: 17-November 03
  • Град:София

Преглед на мнениеnakibest, на 11.05.19 - 17:23, каза:

Ре-контра - с какво 2.2.2, 2.2.3, 2.3.1 ... 3.1.1 и т.н. са по-зле от 2.2.1 - и с какво 2.2.1 ТОЧНО е по-добра като версия!? Ама моля без ЕЖК-та както досега. ;)
Цитирай поне ЕДИН надежден софтуерен сайт, в който за ползване през 2018 или 2019 да се предлага uTorrent 2.2.1, и да се обяснява защо.

Ми именно, бе. Пак не си си пил хапчетата. Първо, не става така. Отговаряш на въпроса и след това задаваш ти въпрос.
Да отговаряш на въпроса с въпрос е когато всъщност няма какво да отговориш. Въпреки всичко, аз ще отговоря.
Ми много просто. В ядрото разлика няма, именно затова аз зададох своя въпрос. Разликата идва в една торба ла*на, които са добавени след тази версия и от които няма абсолютно никаква файда и никаква добавена функционалност. Ето затова няма никакъв смисъл да се ползва следваща версия. Няма разлика, само гадости. Една купчина софтуер се самоиздържа с подобно поведение. Например Download Master - друга много добра програма, която е една и съща през последните няколко години. Различните билдове са за различните реклами, които направо се вграждат в менджъра. За разлика обаче от utorrent, производителят съвсем официално го декларира и пачаът, който ги премахваше преди години ги премахва и сега. Ако ти предпочиташ освен ядрото на торент клиента да си слагаш отвреме-навреме и някое ла*но със следващия билд, това си е твой проблем. Масата предпочита чистичко.
Виж сега, разбирам, че дори и след всичките години тук все още не осъзнаваш напълно своята безполезност и неадекватност, но ако смяташ, че само защото напоследък не те дъвча ще ти позволя да ми се качваш на главата и да пишеш всевъзможни глупости, то тогава си в много сериозна грешка. Хората ти се подиграват, защото въпреки тоновете изписана информация тук, ти продължаваш да не усвояваш нищо. И нямаш желание. Пак да повторя - ползвай си последните билдове и ни остави нас, тъпаците да си ползваме стари версии. Иначе ако държиш на технически детайли, тонове има изписано в интернет за 2.2.1. След политиката на "забравяне", провеждана от Гугъл е съвсем нормално по-старата информация да не се показва, но който има желание (и поне малко мозък) може да намери начини да я извади.
Изобщо каква е целта на коментара ти, с който повдигаш тема, разисквана отпреди 2 седмици?
5

Потребителят е неактивен   CunKajHuj 

• Регистриран: 07-August 18
  • Град:Бургас
µTorrent 2.0.4.22150 :headbang:
1

• Mr. Company PC Guy

Преглед на мнениеkaspy, на 11.05.19 - 17:43, каза:

1) Ми много просто. В ядрото разлика няма, именно затова аз зададох своя въпрос. Разликата идва в една торба ла*на, които са добавени след тази версия и от които няма абсолютно никаква файда и никаква добавена функционалност. Ето затова няма никакъв смисъл да се ползва следваща версия. Няма разлика, само гадости. Една купчина софтуер се самоиздържа с подобно поведение.

2) Например Download Master - друга много добра програма, която е една и съща през последните няколко години. Различните билдове са за различните реклами, които направо се вграждат в менджъра. За разлика обаче от utorrent, производителят съвсем официално го декларира и пачаът, който ги премахваше преди години ги премахва и сега.

3) Ако ти предпочиташ освен ядрото на торент клиента да си слагаш отвреме-навреме и някое ла*но със следващия билд, това си е твой проблем. Масата предпочита чистичко.

4) Изобщо каква е целта на коментара ти, с който повдигаш тема, разисквана отпреди 2 седмици?

1) Глупости. Виж по-долу защо. "ЕЖК и на бабината ти дронина". А по тая логика, защо не ползваш още Windows 3.0!? Или айде, поне да е Windows 95.

2) Не ползвам това, ползвам IDM. Нямам идея от тези неща, поне за таз програма, за uTorrent обаче не си прав, виж пак по-долу.

3) Ами няма такива неща. ;) Грешиш. Говориш неграмотно и безидейно, защото явно си невежа по темата. Ами нищо ново не се инсталира! Сменя се само версията на uTorrent, и никакви опционални неща нито се добавят, нито се махат (ако калпавото ЗКУ е давало Next Next при началната инсталация).
От години не съм update-вал uTorrent ръчно! При задаване на това в настройките си се update-ва сам без никакви промптове, защото не се намира в системна папка - примерно Program Files/Program Files (x86) - а се намира в %AppData%, което е юзърска папка, в която не трябват админ права за писане, нито потвърждаване на UAC prompt-ове. За сравнение примерно Skype се намира там и не може да се update-не без UAC prompt и без няколко клика в 2-3 джама. А Viber не иска UAC prompt, но все пак излиза малко джамче, показващо инсталирането на нова версия, с прогреса на инсталацията в %.
Само периодично - не на всеки нов билд или версия - uTorrent ти пуска една страничка в Интернет да те уведоми, че се е update-нало до по-нова версия, и казва и коя точно, и кой билд.
Това е, никакви такива неща дето казваш няма, нито някога е имало - или някой те е излъгал, или въобще си нямаш понятие от темата, което не ме учудва, де - нали ти си олимпиец и не те интересува. ;) И си ползваш версия от 2002 или няма там значение коя година.
Нищо, че сме 2019.

4) Не можех преди - не знам дали имаш деца, ама като те гледам с големите фермани едва ли, или са ти големи вече. Безкрайно свободно време нямам - затова когато мога, тогава пиша.
Сега явните ти лъжи просто нямам как да игнорирам, ако ще 18 седмици да са минали.
0

Безполезен.
1

• Mr. Company PC Guy
Е..? А да лъжеш, колко точно е полезно!? :angry: И на кого?
0

Абе пич, не ме интересуват болните ти фантазии бе, ако няма да напишеш нещо конкретно по въпроса се разкарай с 200 оттук... Публикувано изображение Давай да видим твоите 5 стотинки по въпроса. Аз позицията си я изразих (като тя не е само моя) и според теб съм неграмотен, нищо не разбирам и не ме интересува. Това обаче го решават другите, а не ти. Хайде да те чуем и теб сега за да докажеш обратното за себе си. Каква е разликата в обмена на торенти между последния билд и 2.2.1? Би било чудесно да обясниш как точно целият нет беше "излъган", че в една от предишните му версии има вирус-копач? Как се е озовал там, след като е "чист" клиент и нещата при него вървят прогресивно и само нагоре? Аре давай, подскачам от ентусиазъм да науча нещо по темата, така или иначе нищо не знам.

Обаче и друго не мога да разбера. След като имаш подобно мнение за мен, колко трябва да си тъп, че да си купиш по моя препоръка лаптоп, че и ССД впоследствие. Например аз по-скоро бих си заковал собственоръчно гвоздей в слепоочието, вместо да приема някакъв съвет от теб. Смятам те за абсолютна невежа. А да, и неблагодарник. И не само аз. И като такъв имаш самочувствие точно до небето, типично за този тип индивиди.

Мнението беше редактирано от kaspy: 11.05.19 - 23:28

1

Потребителят е неактивен   radoykuzmanov 

• Преглед на блога
  • Регистриран: 27-February 03

Преглед на мнениеjossbomon, на 24.04.19 - 16:46, каза:

99999999999999++++++++++
1. Нямам Facebook 2. Не Гледам Телевизия
0

Nakibest, какво става? Смяташ ли да отговаряш по темата или на свой ред да те обвинявам в клевета, в лъжи и в подвеждане на останалите, четящи тук във форума.

Ще кажеш ли каква е разликата и кое е по-доброто в обмена на торенти при новите версии, след като аз изразих своята позицията, а ти ме наплю жестоко? Хайде, всички тръпнем в очакване.

В обратен случай ми дължиш извинение, както и на тези, които си подвел с крайните си изказвания и квалификации.
Очаквам с безкрайно нетърпение и обяснение как във въпросния клиент е попаднал вирус-копач, след като декларира, че няма такива неща, че аз си измислям и че пиша неграмотно, безидейно и съм невежа.

И че изобщо такива работи няма по билдовете след 2.2.1. Иначе и затова ми дължиш извинение.

Чакам.

P.S. Безполезен, отново се на@ра до ушите и мина в нелегалност... Публикувано изображение
Нещо по темата, че и по другата?

Мнението беше редактирано от kaspy: 12.05.19 - 20:54

1

И КюБит не ми допадна - докато сваля само 1 торент затормозява диска на 100% и процесора 20-40%. Връщам се на БитКомет.

Аз бих ги класирал така - 1. БитКомет 2. МикроТорент 3.КюБитТорент.

Мнението беше редактирано от ValeryVasylev: 19.05.19 - 21:43

0

Потребителят е неактивен   JohnTRIVOLTA1 

• Регистриран: 16-August 09
  • Интереси:Hardware ,networking
От доста време Aria2 или Transmission в краен случай.
0

Aria2 изглежда доста интересно и ще пробвам клиента.
0

Ария не иска да тръгне инстал файлът. Но, пък Трансмишън доста ми допада :skype_inlove: :jc_banger: :-)
0

Потребителят е неактивен   unfragable 

• Bo0om Headshot!!!
  • Регистриран: 02-October 05
  • Град:Пловдив
Биткомета и него го напълниха с bloatware и го разкарах. qBittorrent е по-лек и няма реклами, а и започва да тегли на макс скорост почти на момента.
2

Споделете тази тема чрез:

• (2 Страници) +
  • 1
  • 2
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login