Форум

Data.BG Форуми: Велоeргометър или кростренажор? - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Велоeргометър или кростренажор?

Потребителят е неактивен   mrStefanov 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-October 11
  • Град:Ямбол
Здравейте, висок съм 170см и съм 92кг. Изследванията ми за черния дроб ггт и триглициридите са завишени както холестерола и захарта. Холестерола е много, захарта е съвсем малко. Пия лекарства за тях. Имам много нарушена обмяна на веществата и явно бавен метаболизъм. Спрях тестяното, закуски и т. н. Сладко не ям само портокал. Единствено кафето не мога без захар. Та по темата. Искам да си взема някакъв уред за вкъщи, за да поспортувам и да засиля обмяната на веществата, понеже от работа в къщи, а на работа нямам движение, стоя прав на едно място. Какво ще ми препоръчате и каква марка. Искам да вляза малко във форма, понеже от над 10г е такъв застоял живота ми и от там се вдигнаха кг и холестерол и т.н. Бюджета е ограничен максимум до 300лв. Моля за предложения и начин на ползване на уреда. Благодаря ви.
0

Потребителят е неактивен   chochko1914 

• Регистриран: 15-March 09
Кростренажор би ти свършил по-добра работа, но гледай да не е от най-евтините китайски, че не стават за нищо. ;)
0

Ами модел. То май най-евтино 500лв. Бюджета е ограничен.
0

Някой ще помогне ли?
0

Потребителят е неактивен   peecii 

• Регистриран: 17-August 06
  • Град:Севлиево

Преглед на мнениеmrStefanov, на 27.01.17 - 15:16, каза:

Здравейте, висок съм 170см и съм 92кг. Изследванията ми за черния дроб ггт и триглициридите са завишени както холестерола и захарта. Холестерола е много, захарта е съвсем малко. Пия лекарства за тях. Имам много нарушена обмяна на веществата и явно бавен метаболизъм. Спрях тестяното, закуски и т. н. Сладко не ям само портокал. Единствено кафето не мога без захар. Та по темата. Искам да си взема някакъв уред за вкъщи, за да поспортувам и да засиля обмяната на веществата, понеже от работа в къщи, а на работа нямам движение, стоя прав на едно място. Какво ще ми препоръчате и каква марка. Искам да вляза малко във форма, понеже от над 10г е такъв застоял живота ми и от там се вдигнаха кг и холестерол и т.н. Бюджета е ограничен максимум до 300лв. Моля за предложения и начин на ползване на уреда. Благодаря ви.

Гледайки килограмите ти по добрия вариант е велоергометъра с оглеб на това, че по малко натоварва ставите.За тази сума не можеш да си купиш никакав уред, още по малко добър.Според мен няма и нужда да си купуваш-след дълго използване на един уред организма привиква с еднообразието и горенето на мазнини става все по трудно.Нужно е постоянно да променяш уредите и натоварването-един ден пътека, един ден кростренажор, един ден вело...един ден 30/45 мин. на макс, друг ден с редуване на интервали и т.н.Ходи на фитнес и редувай фитнес уреди с леки тежести и много повторения и кардио след всяка тренировка на различни уреди.За 300 лв. може да си купиш уред от някои като теб който си е купил нов, за 2/3 месеца му се е нарадвал и сега гледа да се отърве на половин цена.Да не те подценявам, но най вероятно и при теб ако въобще купиш нещо след 3 месеца ще се чудиш каде да го прибереш да събира пепелта.300 лева е почти годишен абонамент за фитнес зала-където успеха ще е в пъти по голям.

Мнението беше редактирано от peecii: 31.01.17 - 10:52

0

Потребителят е неактивен   rendezvous 

• Регистриран: 10-April 17
  • Град:Пазарджик
Кростренажор определено.
Имай в предвид че няма по хубаво от тичането сред природата :)
EXTREME-ATTACK WWW.EXTREME-ATTACK.COM
0

Потребителят е неактивен   danifilthy 

• Регистриран: 08-July 08
  • Град:Асеновград
Пробвай да заместиш захарта в кафето със Стевия. Както казаха и останалите по добре ходи на фитнес или разходки сред природата(което е най-добрия вариант).
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   kalokana 

• Регистриран: 02-May 17
  • Град:София

Преглед на мнениеdanifilthy, на 10.04.17 - 21:58, каза:

Пробвай да заместиш захарта в кафето със Стевия. Както казаха и останалите по добре ходи на фитнес или разходки сред природата(което е най-добрия вариант).

Ами зимата в големите студове ?
0

Споделете тази тема чрез:

Страница 1 от 1
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login