Форум

Data.BG Форуми: Български национален отбор по футбол - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (386 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

Български национален отбор по футбол

Потребителят е неактивен   sroad 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 19-May 05
  • Град:Русе
  • Интереси:Ще ги запазя за себе си.

rogertaylor каза:

valerik каза:

Гай що не го вземе ?! В евромачовете това винаги е най-стабилния футболист на ЦСКА ?!

Я пак...кой е най-стабилният?СлаБия Прага говори ли ти нещо...много сори,ама аз щях да играя по ориентирано от него... :) :) :) Игра все едно за първи път научава,че топката е кръгла...Господ да пази националния ако тоя заиграе ...иначе за Кайе...и аз предпочитам да имаме българска защита...наистина тази на Левски се доказа...има много малко голове в УЕФА..но също има и защитници от ЦСКА..ето и от Литекс...но ако Ицо реши..нека да е Кайе - определено има какво да даде на националния отбор :)

... бих казал че нито един бг защитник не притежава техниката и скороста на Гай ... Видяхме че се справя и като DC и DMC ... понякога прави рисковани отигравани, но като цяло е стабилен ... Дори и силните футболисти правят слаби мачове така че Прага не може да бъде мерило ... Аз лично съм ЗА но мисля че няма да се осъществи ... :)
0

Потребителят е неактивен   rogertaylor 

• Data.BG Футболист
  • Регистриран: 10-April 05
  • Интереси:Разни и разнообразни

SRoaD каза:

rogertaylor каза:

valerik каза:

Гай що не го вземе ?! В евромачовете това винаги е най-стабилния футболист на ЦСКА ?!

Я пак...кой е най-стабилният?СлаБия Прага говори ли ти нещо...много сори,ама аз щях да играя по ориентирано от него... :) :) :) Игра все едно за първи път научава,че топката е кръгла...Господ да пази националния ако тоя заиграе ...иначе за Кайе...и аз предпочитам да имаме българска защита...наистина тази на Левски се доказа...има много малко голове в УЕФА..но също има и защитници от ЦСКА..ето и от Литекс...но ако Ицо реши..нека да е Кайе - определено има какво да даде на националния отбор :evil:

... бих казал че нито един бг защитник не притежава техниката и скороста на Гай ... Видяхме че се справя и като DC и DMC ... понякога прави рисковани отигравани, но като цяло е стабилен ... Дори и силните футболисти правят слаби мачове така че Прага не може да бъде мерило ... Аз лично съм ЗА но мисля че няма да се осъществи ... :)

Стабилен!??Явно не гледате много мачове...ако на това да скочиш върху главата на някой и да го потрошиш...му викате стабилен - по стабилен от него няма!Ама смешния отбор на Славия го направи луд...
Винаги е бил потенциално опасен..да направи грешка...както и повечето защитници в България...но да се твърди,че той е стабилен е меко казано смешно...Вальо Илиев е много пъти по стабилен от Гай.. :)
Цитат
A man can be an artist... in anything, food, whatever. It depends on how good he is at it. Creasey's art is death. And he's about to paint his masterpiece

Цитат
-In the church, they say to forgive.
-Forgiveness is between them and God! It`s my job to arrange the meeting

Цитат
Най-после науката доказа кой е най-старият футболен клуб. В тракийска гробница бяха намерени отрязани греди
0

... Ще те питам нещо ... ако не беше добър какво прави толкова години в България и чак се заговори че може да играе в националния ... Явно е добър футболист ...
0

• Data.BG Футболист

SRoaD каза:

... Ще те питам нещо ... ако не беше добър какво прави толкова години в България и чак се заговори че може да играе в националния ... Явно е добър футболист ...

Оооо моля те ....почваш да говориш глупости...извинявай ама в България играе буквално КУЦО И САКАТО.90% от всички футболисти във всички клубове са да не казвам какви...че сигурно познавам съученици мои,които са по добри от тях...и говоря за всички отбори...както за ЦСКА,така и за Левски....3-5 играчи правят действително отборите... :)

А Гай се заговори,че може да играе защото НЯМАМЕ защита....от няколко години - защо много по рядко се говори за чужденец да играе като халф или нападател...сещам се май за Янкович единствено...търсиме спасителни решения....Пажин,Гай,Кайе...нямаме защитници от доста време....то се видя,че защитата ни е трагична спрямо европейските стандарти...
Цитат
A man can be an artist... in anything, food, whatever. It depends on how good he is at it. Creasey's art is death. And he's about to paint his masterpiece

Цитат

Цитат
Най-после науката доказа кой е най-старият футболен клуб. В тракийска гробница бяха намерени отрязани греди
0

Потребителят е неактивен   turbotobg 

• Регистриран: 12-September 14
  • Град:Пловдив

Цитат

Австралия ни кани за контролна среща
Публикувано изображение

Участникът на Световното първенство Австралия е отправил покана чрез мениджърска агенция за контролна среща непосредствено преди Мондиал'2006, съобщи български мениджър. Срещата трябва да се играе на 1-и юни в Дюселдорф или околностите, в която част на Германия ще бъде и лагерът на австралийците.
Футболната федерация на Австралия е планирала близо едномесечен лагер в Европа с няколко контролни срещи. Те са изпратили покани до 10 национални федерации в Европа, като в крайна сметка ще се спрат на три или четири. Една от 10-те покани е изпратена и до нашия футболен съюз.

"Кенгурата" са един от последните класирали се за Световното първенство отбори и тяхната програма все още не е уточнена. Те ще се опитат да играят все със стойностни отбори, но повечето от финалистите на Мондиал'2006 вече са договорили мачове преди старта на първенството.

0

rogertaylor каза:

SRoaD каза:

Оооо моля те ....почваш да говориш глупости...извинявай ама в България играе буквално КУЦО И САКАТО.90% от всички футболисти във всички клубове са да не казвам какви...че сигурно познавам съученици мои,които са по добри от тях...и говоря за всички отбори...както за ЦСКА,така и за Левски....3-5 играчи правят действително отборите... :)

... давам пример с ЦСКА като един от отборите на ниво в България ... Защо Аянда не играе вече, къде отиде Цаха .... Защо те например не останаха на Армията ами Гай .... Какво стана с Матко май ще си ходи .. така че куцото и сакатото беше преди години .... Който играе се оценява и остава ... ЦСКА да не е благотворително дружество за бедните футболисти от Африка ... За Литеск ... Сичеро се доказа и остана ... пред клуба минаха Силва и Хидиует и те останаха в Б-я ... понниш ли всички които минаха за по сезон и по малко ... много са да но никой не е мислил да ги вика в националния ... Така чи мисля че не аз говоря глупости ... Вече се отсяха качествените чужденци и Гай определено е един от тях ... А за да се печелят купи освен добро нападение трябва и добра защитя .... явно Гай я осигурава ... разбира се подпомаган от колегите ... Мисля че е футболист над средното ниво в Б-я ...
0

• Data.BG Футболист

SRoaD каза:

rogertaylor каза:

SRoaD каза:

... давам пример с ЦСКА като един от отборите на ниво в България ... Защо Аянда не играе вече, къде отиде Цаха .... Защо те например не останаха на Армията ами Гай .... Какво стана с Матко май ще си ходи .. така че куцото и сакатото беше преди години .... Който играе се оценява и остава ... ЦСКА да не е благотворително дружество за бедните футболисти от Африка ... За Литеск ... Сичеро се доказа и остана ... пред клуба минаха Силва и Хидиует и те останаха в Б-я ... понниш ли всички които минаха за по сезон и по малко ... много са да но никой не е мислил да ги вика в националния ... Така чи мисля че не аз говоря глупости ... Вече се отсяха качествените чужденци и Гай определено е един от тях ... А за да се печелят купи освен добро нападение трябва и добра защитя .... явно Гай я осигурава ... разбира се подпомаган от колегите ... Мисля че е футболист над средното ниво в Б-я ...

Тука мога да ти кажа,че като качества и умения е футболист на средното за България ниво.Нито повече,нито по малко.Единственото,което му дава някакво явно предимство е физиката...аз не се сещам за качествен футболист(защитник по точно) българин с такава физика...Сичеро е също с достатъчно внушителни физически данни и мисля,че само факта,че от по скоро в България му пречи да стане известен - трябва му единствено време...и ти казах - за централен защитник,какъвто е Гай имам поне 2-3 по добри варианта...Топузаков(преди правеше много грешки,но напоследък е станал доста стабилен),Кайе,Вальо Илиев,Сичеро...и т.н.
Цитат

Цитат

Цитат
0

... виждам че разбираш какво искам да кажа ... не твърдя че Гай е най-добрия защото в националния не е играл ... Относно Валя Илиев незнам не съм го наблюдавал много но щом стигна до националния ... Кайе ми изглежда стабилен но не се знае дали ще се съгласи ... А Сичеро за него незнам ... ставало ли е дума да играе за нас :) И определено мисля че ще е хубаво да имаме малко мощ в защита ... защото се вижда какво става като се изправим пред стабилни момчета като Шведите ... там трябва да се знае как да се играе твърдо, на ръба без да се получават картони .... Помним Марков ... не греша нали ... Така че Гай ако влезе ще е титуляр ... Само че определено не вярвам че той самия ще се съгласи :)
0

Потребителят е неактивен   fasterspeed 

• Регистриран: 15-March 05

Цитат

България е в трета урна за Евро 2008

Публикувано изображение

Отборът на България бе определен от УЕФА в трета урна за жребия за Европейското първенство по футбол през 2008 г., което ще се състои в Швейцария и Австрия. В нея са още отборите на Сърбия и Черна гора, Дания, Русия, Норвегия, Украйна и Словакия, които няма да се паднат в нашата група. За водачи на групите, които ще бъдат теглени от група 1, са определени еврошампионът от 2004 г. Гърция, вицешампионът Португалия, Холандия, Англия, Чехия, Франция и Швеция.
Останалите урни:
2: Германия, Хърватия, Италия, Турция, Полша, Испания, Румъния
4: Босна и Херцеговина, Ирландия, Белгия, Латвия Израел, Шотландия и Словения
5: Унгария, Финландия, Естония, Уелс, Литва, Албания и Исландия
6: Грузия, Македония, Беларус, Армения, Северна Ирландия, Кипър и Молдова
7. Лихтенщайн, Азербайджан, Андора, Малта, Фарьорски острови, Казахстан, Люксембург и Сан Марино.
Жребият ще се тегли в Монтрьо (Швейцария) на 27 януари 2006 г. в 13,00 ч. бълг. време. Домакините Швейцария и Австрия се класират направо. Останалите 50 страни-членки на УЕФА ще бъдат разделени в 6 групи по 7 и 1 от 8 отбора. Първите 2 отбора от всяка група се класират за финалите на Евро 2008.

Да се надяваме на лек жребий, та да можем да поиграем малко на-високо ниво и на по-голям форум. :)
0

Потребителят е неактивен   jynx 

• Регистриран: 22-September 03
  • Град:София
БНО е пълен цирк. Сбирщина от връзкари, слабаци и глупаци. Докато отборът продължава да бъде такъв абсурд ще се радвам на всяка тяхна загуба. Това не е отборът, от който България има нужда. Освен да ни правят за смях и унижават не правят нищо друго...Упс... правят- пият тези боклуци.
0

Потребителят е неактивен   Euler 

• Регистриран: 20-December 03
  • Град:Where the grass is green and the girls are pretty
GAY не е за националния най- малкото щото не е българин и най- вече щото е негър. Не ме разбирайте погрешно не съм расист. Но при всяка грешка или слаб мач ще отнася най много критики. Сектро Б ще е изцяло против дори са възможни и маймунски звуци да се чуват... Те сърбите не бяха желани а камоли Гай.
0

Потребителят е неактивен   fukuall 

• Регистриран: 06-November 05
  • Град:Б Ъ Л Г А Р И Я
  • Интереси:LOST + Football (CFC & L-S)
напълно съм съгласен! бългрсият национален отбор не е клубен че да си купуваме който си щем. Абе не става така бе хора. Още малко ще заприличаме на французите! :)

==L O S T==
.::CFC & L-S FAN::.

>! Българският Hitman форум !<
0

fukuall каза:

напълно съм съгласен! бългрсият национален отбор не е клубен че да си купуваме който си щем. Абе не става така бе хора. Още малко ще заприличаме на французите! :)

... няма лошо да спечелим световно и европейско :) или греша :)
0

Потребителят е неактивен   fukuall 

• Регистриран: 06-November 05
  • Град:Б Ъ Л Г А Р И Я
  • Интереси:LOST + Football (CFC &amp; L-S)
абе то че нема нема ама дайте да си го направим с наши хора а не с някакви мургавелковци дето после цял свят ще ни се смее! а и за да спечелим световно като французите ще трябва първо да кандидатстваме за домакин на световно! :)

==L O S T==
.::CFC & L-S FAN::.

>! Българският Hitman форум !<
0

Цитат

Националите срещат Алжир през март
Публикувано изображение

София. Националният отбор ще играе контрола с Алжир през март 2006 г. Лично селекционерът на "А" тима Христо Стоичков е уговорил проверката. Той бе в африканската държава в качеството си на специален представител на ООН по проблемите с пустините и засушаванията и на място е подписал договор с президента на фондацията "Световни пустини" Рамади. Договорката е за общо 3 двубоя. Първият е между "А" отборите на двете страни, съобщава вестник "Сега". Вторият ще се играе по време на световното първенство в Германия и ще бъде между състави, чиито футболисти рядко попадат в първия тим на България и Алжир. Според Стоичков именно Мондиалът в Германия е идеалният форум, на който да се обърне внимание по проблемите със сушите и пустините. Третата среща пък ще бъде в края на следващата година. Тя ще се играе в Буенос Айрес, където ще се срещнат сборен отбор от играчи на Бока Хуниорс и Ривър Плейт и тим на световните звезди. Приходите от срещата ще отидат за подпомагането на пострадалите от опустошителните засушавания в Африка.

0

Потребителят е неактивен   crazysasho 

• Звездата
  • Регистриран: 22-June 05
  • Град:София
Кой ни е следващия противник и кога ? Виждам че ще играем с Алжир но преди това няма ли да играем с някой ?
СеСеКа това си ти!
Публикувано изображение
0

Потребителят е неактивен   fasterspeed 

• Регистриран: 15-March 05

Цитат

Стилиян Петров напусна контузен мача Хартс - Селтик

Публикувано изображение

Единбург. Капитанът на българския национален отбор по футбол Стилиян Петров бе сменен в 50-та минута на мача Хартс - Селтик заради контузия. Все още не е ясно каква точно е травмата на Стенли. Вместо него на терена се появи Стивън Пиърсън. В 55-та минута той вкара гол за Селтик и намали резултата, който е 2:1 в полза на Хартс. При победа "сърцата" ще се доближат на точка от Селтик.

МАМКА МУ !!! :)
0

Цитат

Стоичков договори контрола с Румъния през май
Публикувано изображение

Букурещ. България и Румъния ще се срещнат в приятелска среща през май тази година, това заяви селекционерът на румънците Виктор Пицурка пред местните медии.
Пицурка сподели пред румънския всекидневник "Проспорт", че лично е договорил контролата с наставника на България Христо Стоичков. Двамата провели телефонен разговор, в който уточнили детайлите около проверката. Както е известно северните ни съседи също не успяха да се класират за Мондиала в Германия.

Цитат

Стилиян Петров е аут за три седмици, Страхън недоволен, че е играл в националния
Публикувано изображение

Глазгоу. Капитанът на българския национален отбор по футбол Стилиян Петров е аут за три седмици заради контузия в ахилеса, съобщи BBC. Стенли получи травмата по време на гостуването на Хартс в неделя, спечелено от Селтик драматично с 3:2. Българинът бе сменен в 50-та минута заради контузията. Халфът от Монтана ще пропусне мача за Купата на Шотландия с Клайд в неделя и двубоите за първенство срещу Килмарнък и Мъдъруел. "Контузията на Стан не е толкова сериозна, колкото на Бийти и Журавски, но е на същото място. Не може да се каже категорично, но ние считаме, че ще бъдем без него в следващите три седмици. Никога не е приятно да загубиш играч като Стан, но се надявам, че почивката ще му се отрази благотворно", заяви мениджърът Гордън Страхън. В същото време той изрази недоволството си от прекаленото натрупване на мачове за Стилиян. "Той почти не е пропускал мач на клуба или на страната си за последните две години. Наскоро той пътува за Америка с националния отбор на България и всичко това сега му се отрази", допълни Страхън пред BBC.

0

Цитат

България запази 39-то място в ранглистата на ФИФА
Публикувано изображение

Цюрих. България се задържа на 39-та позиция в месечната ранглиста на ФИФА. Трикольорите ни са с актив от 638 т. Пред нас в класирането са Еквадор и Норвегия с по 647 и 649 т съответно, а зад нас остават утвърдени имена като Украйна, Сърбия и Черна Гора и Белгия. На върха продължава да е Бразилия с 839 т., следвана от Чехия (796т.) и Холандия (790т.).

0

Цитат

Турците ни канят за контрола
Публикувано изображение

София. Турската футболна федерация е изпратила официално предложение до БФС за контролна среща, която да се играе на 16 август, съобщи радио “Гонг”. Единственото условие е България и Турция да не се паднат в една група за европейските квалификации. В същото време от БФС съобщиха, че Кипърската футболна федерация е изпратила покана за младежкия ни отбор до 23 години, за участие в 4-странен турнир, който ще се проведе от 15 до 19 февруари в Ларнака и Агия Напа.

0

Споделете тази тема чрез:

• (386 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login