Форум

Data.BG Форуми: ФК Левски София 1914 - Data.BG Форуми

Прехвърляне към съдържание

• (44 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

ФК Левски София 1914 Отборът на народа - сезон 2016/2017

Потребителят е неактивен   GalacomGR 

• Дупето на форумО
  • Група: Глобални
  • Регистриран: 02-January 05
Толкова ли е трудно да се подкрепя отбора без подобни идиотии http://gong.bg/bg-fo...a-globa-392995? на шепа галфони, които рреално ще лишат клуба от едно 200 000лв.
0

Потребителят е неактивен   BelovV 

• Група: Потребители
  • Регистриран: 02-July 08
  • Интереси:ПФК Левски
еми.. к*р за УЕФА.. кво друго :8)
0

• Дупето на форумО
Ми идеално, следващият път отново в същият дух, това ще направи отборът ти по силен и сплотен.
Лесно е когато друг плаща сметката.
2

Потребителят е неактивен   BelovV 

• Регистриран: 02-July 08
  • Интереси:ПФК Левски
Сметката се плаща от нашите билети, ако не са левскарите няма да има глоба, няма да има и приход от билети ;)
0

Потребителят е неактивен   taquillaaa 

• Регистриран: 16-May 06
  • Град:София
Наказание за вмешателство на държавата във футбола, за вкарване на не легитимни отбори, за допускане на отбор ГМО, нарушаващ половината закони в държавата няма, но за знаме и 5 тениски се налагат баси глобите. Далеч съм мисълта, че нацистки изяви в сектора са хубави или че на някои се харесваме с тези простотии, ама в УЕФА са същите безделни чиновниците каквито и в БФС. Трябва още много да чистят и там.

А докато СЗ управляват сектора ще си просим такива наказание всяка година.
0

Потребителят е неактивен   ChelseaForever 

• Регистриран: 18-May 05
  • Град:У нас !
  • Интереси:Chelsea,Levski

Преглед на мнениеGalacomGR, на 19.08.16 - 13:30, каза:

Ми идеално, следващият път отново в същият дух, това ще направи отборът ти по силен и сплотен.
Лесно е когато друг плаща сметката.

УЕФА убива истинския футбола като цяло. Опитват се да нааложат театрална обстановка, превръщайки го в машина за пари, привличайки "туристи" на трибуните. Бомби, ок, побойща- ок, факли и димки- ок, расизъм- ок... но знамена, защото си привърженик на дадена идея или нещо ти харесва.... :emote_focus: Безумно и безобразно. И аз се чувствам обиден и омерзен от петолъчки и комунистически символи, но никой не им пречи да си ги развяват и размахват. Как пък някой малоумник ще ми забрани да съм привърженик на нещо или да използвам дадените символи? И това без да ги натрапвам на никой или да обиждам някого?
Нямам предвид самото наказание, а като цяло ограничаваща феновете политика на УЕФА. Политическата толерантност и защита на този и онзи виждаме до каква катастрофа водят Европа.
За мен подобни ограничения са абсолютно безумни. Като на някой му пречи нацизма, на не по-малко хора им пречи комунизма. И пак стигаме до гнусната политика.

Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от ChelseaForever: 19.08.16 - 16:45

0

Преглед на мнениеtaquillaaa, на 19.08.16 - 14:05, каза:

Наказание за вмешателство на държавата във футбола, за вкарване на не легитимни отбори, за допускане на отбор ГМО, нарушаващ половината закони в държавата няма, но за знаме и 5 тениски се налагат баси глобите. Далеч съм мисълта, че нацистки изяви в сектора са хубави или че на някои се харесваме с тези простотии, ама в УЕФА са същите безделни чиновниците каквито и в БФС. Трябва още много да чистят и там.

А докато СЗ управляват сектора ще си просим такива наказание всяка година.

Влизаш в тона на разните мрънкачи просто ей така, по презумция. ;) 2 от знамената нямат нищо общо със Запад, а са именно на хора плюещи ги. Наказания за расизъм и нациски символи сме отнасяли много повече от "сърдитите" в момента, отколкото от Запад. За транспаранта "Нож, жица, Сребърница." , Say yes to racism" и т.н. пак ли Запад са виновни?
0

Преглед на мнениеChelseaForever, на 19.08.16 - 16:30, каза:

Влизаш в тона на разните мрънкачи просто ей така, по презумция. ;) 2 от знамената нямат нищо общо със Запад, а са именно на хора плюещи ги. Наказания за расизъм и нациски символи сме отнасяли много повече от "сърдитите" в момента, отколкото от Запад. За транспаранта "Нож, жица, Сребърница." , Say yes to racism" и т.н. пак ли Запад са виновни?

Когато начело на сектор Б са хора с по 5 присъди няма как да вървим напред. Не знам кой стои зад отделните изцепки, но знам че преди няколко години този сектор беше недостижим, а сега вървим стремглаво надолу. Няма как да се работи върху премахване на глупостите, заради които ни наказват.
0

Така е, вървим надолу. А преди няколко години кой беше начело на Сектор Б? :o А кой плащаше масрафа, за да не могат да ни стигнат?
И, фрапантно, но същите тия "с 5 присъди" премахват глупостите, а хубаците се сърдят. Защото си искат раситките лозунги, искат си бомбите и т.н. А същите "с 5 присъди" губят от всичко това. Прекалено много се мрънка против Запад, защото едни симпатични хора, решиха да се оплакват. И след тях и масата, макар никой да не е пряко засегнат.
Та, като бяхме велики, както казваш, кой командваше и откъде идваха парите за хореография?

П.П. А май става въпрос за фенове и организация, какво общо имат " хора с 5 присъди"?

Мнението беше редактирано от ChelseaForever: 19.08.16 - 17:06

0

Нз що се правиш на ударен. За няколко години се изгониха най-иновативните хора в сектора. Хората с идеи, лидерите. И все от едни и същи хора. Да не говорим за методите, с които бяха изгонени, че това е гнусно. Едно време се смеехме на простотиите на прасетата и какви ги сътворяваха. А сега ги настигнахме.
0

Гонени не имало, освен сега ЮД. Най-малко пък лидери. :D Кой ЛИДЕР е бил изгонен? Що Ицо веднъж не излезе да каже, че е изгонен? Щото има достойнство и е мъж. Всички останали си бойкотират само, защото нещо не им харесвало. Според мен, защото просто им беше дошло до гуша да се занимават. На колко хора нещо е направено, та какви били методите? Повечето сърдити го направиха, защото НА НЯКОЙ СИ еди какво си му били направили. Ама кой е тоя някой си никой не знае.
Все тая, дълга тема. И двете страни са ми приятели, както и повечето м/у двете страни са приятели и сега. В общи СЗ е оправданието. Щот' като се говори за "наркомани" и "престъпници" се пропуска факта, че основен фактор там са хора с образование, на високи позиции в работата си и т.н. Разните покемони са послушковци, но не знайно защо са нарицателно. Пък и повечето са хунтаджии и всякакви други фракциийки, но не ии от СЗ.
0

Потребителят е неактивен   shatich 

• Регистриран: 21-August 08
И на мен много от нещата, които правят СЗ не ми харесват.

Факт е, че без ЮД и най-вече без Дългия сектора е зле и не е на нивото, до което беше стигнал. Ще си гледаме сега всеки мач хореографии за НКП и против ЮД.

Не е нормално на вишката да е лицето Т. ( както една птица в фейсбук на скоро го нарече, в един негов пост, който после го изтри)

А и след случката с Ина, няма как да са ми толкова симпатични.

Просто искам секторът един ден да е пак на ниво, каквото му отива.

Мнението беше редактирано от shatich: 19.08.16 - 17:40

Преглед на мнениеczar, на 01.09.16 - 19:21, каза:

Гриша Ганчев и Юлиян Инджов са бизнесмени от висока класа.
0

Лицето Т. е там, защото никой не иска. Лицето П. също беше там, защото никой друг не иска. Всеки поискал да е там му е бил даден шанс. Марто и Дългия нали не смяташ, че са се качили ей така сами? Да, факт, както Марто преди, така и Дългия са страхотни на вишката. Правят атмосферата, вдигат сектора. Тях никой не ги е гонил, а аз смятам, че Адриян ще се върне скоро. Никой не твърди, че Теди разпява добре. Но никой към момента не иска. И нормално, не е много лесно да си пред толкова народ и всеки да те обсъжда. Ако има желание някой, да заповяда. И в СЗ има хора, които могат да разпяват вдъхновяващо и с нормални песни... но не искат. Даже стоят около Теди, но не взимат микрофона.

П.П. С Ина е лично и няма нищо общо със сектора, други хора и т.н. Гнусна постъпка спрямо жена, но да бешше набита ли е по-добре?
Аха, като каза Ина, "Гласувайте за Една Разумна България" на много хора не се хареса, ама още СЗ са обвинявани за това...

Мнението беше редактирано от ChelseaForever: 19.08.16 - 17:47

0

Преглед на мнениеChelseaForever, на 19.08.16 - 17:44, каза:

Лицето Т. е там, защото никой не иска. Лицето П. също беше там, защото никой друг не иска. Всеки поискал да е там му е бил даден шанс. Марто и Дългия нали не смяташ, че са се качили ей така сами? Да, факт, както Марто преди, така и Дългия са страхотни на вишката. Правят атмосферата, вдигат сектора. Тях никой не ги е гонил, а аз смятам, че Адриян ще се върне скоро. Никой не твърди, че Теди разпява добре. Но никой към момента не иска. И нормално, не е много лесно да си пред толкова народ и всеки да те обсъжда. Ако има желание някой, да заповяда. И в СЗ има хора, които могат да разпяват вдъхновяващо и с нормални песни... но не искат. Даже стоят около Теди, но не взимат микрофона.

П.П. С Ина е лично и няма нищо общо със сектора, други хора и т.н. Гнусна постъпка спрямо жена, но да бешше набита ли е по-добре?
Аха, като каза Ина, "Гласувайте за Една Разумна България" на много хора не се хареса, ама още СЗ са обвинявани за това...

Това направо е шокиращо! Бита или мазана с лайна, защото на някои нещо не му харесало. Доста хора близки до СЗ се опитват да им замажат глупостите. С който и да говоря с моите познати вече им е писнало и са в А или В. Случката с ЮД прела чашата. ЮД спечелиха уважението на адски много хора. Отличаваха се от масата. И когато набраха популярност бяха заплашвани по най-долен начин. Знаеш ли кое е най-гадното? Че СЗ от години не се занимават с чорбари, но се заминава да всяват респект сред уж свой. Вече никой не вярва на запада. Има и адски свестни момчета сред тях, но има и хора, които не са фенове на Левски, а са там с други цели. И ти го знаеш. Не е тоя форум мястото да пишем нещата в детайли.

Сектор Б е трябва да е място, в което свободно да си изразяваш мнението, без да вредиш на отбора. Сега, който каже нещо против дадени хора е заплашван и бит. На това се смеехме години наред, когато ставаше в гей сектор. Дучани, цимбици и животни управляваха една сива маса, която не трябваше да има мнение.
0

Потребителят е неактивен   erwesag 

• Регистриран: 17-June 06
И мене ме е яд за дивизията, защото там има много големи пичове... Не знам какво ще се случва от сега нататък, но си мисля, че СЗ трябва да намалят темпото. Разбира се, ние сме длъжни да признаем, че Запад винаги са бранили честта на Левски и са измъквали всякакви фен клубове от да ги наречем "специални ситауции" с чорбари, буфери, жълтури и други елементи.
0

Да, не е тема на спор тук и смятам да спра. А че СЗ не се занимавали с чорбари... ЮД след последното влизане на свинете в клуба им на кой се оплакаха и кой ходи при чорбарите? И не знам случай СЗ да са бити от чорбари някога. За което си има и обективна причина свързана със споменатите от теб методи, но факта си факт. :D
Може и да е случайност, че бойния клуб на СЗ е на Васил Левски откъм Армията с висящо знаме на Левски. И никой не пипа знамето или чупи стъкла. Сигурно е случайно. Може и да е случайно, че Любака и Любената си взимат кафето от Армията минавайки всеки ден демонстративно като на парад. Ама то е щото чорбарите нямат никакъв респект. :D
0

Бе ясно, че са си извоювали уважение и че са унижавали прасетата години наред. Обаче напоследък оставиха чорбарите да тормозят наши по крайните квартали. А момчетата оттам са ги търсили, поне така казват. Накрая дивизията ходиха на няколко пъти да шият ония от Младост.

Ясно е, че всички имат респект не случайно към Л.К. Обаче има едни хора около него с интересни прякори, които по фейсбук сеят само разединение.

Както и да е. Кой крив и кой прав може би няма и да се разбере. Но голяма част от хората посещаващи сектор Б са крайно разочаровани от липсата на ЮД и последните събития и май сектора ще е празен. Лошото е, че този път не се вижда надежда за помирение.

Мнението беше редактирано от taquillaaa: 19.08.16 - 18:27

0

Потребителят е неактивен   shatich 

• Регистриран: 21-August 08
Искам просто нормален и силен сектор, каквъто трябва да е. Биене на свой и всякакви други изцепки срещу свой не е нормално.

Всичи знаем как дивизята срещу Марибор са били в А и веднага е дошло да им се иска сметка, защо са дошли на стадиона...

Не е тука мястото както казахте да се коментират тези неща, а ако имаше и някой от СЗ щеше да напише, ела в кафето да питаш и да ти отговорят.

И аз искам обединен Сектор Б, но го искам без далавери и разни фирми.

Сектор Б не е на НКП или на който и да е било !

Преглед на мнениеczar, на 01.09.16 - 19:21, каза:

Гриша Ганчев и Юлиян Инджов са бизнесмени от висока класа.
0

• Дупето на форумО
Челси, точно стадионите ли трябва да бъдат местата, където да си показваме пристрастията различни от тези към клуба?
0

Когато не си го насочил срещу някого защо пък не?
0

Споделете тази тема чрез:

• (44 Страници) +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Последна »
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Вие не може да отговаряте на тази тема

1 потребители четат тази тема
0 регистрирани потребители, 1 гости и 0 анонимни потребители

Data.BG e форум за дискусии. Data.BG не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Data.BG.

Close  Member Login